Jei merginai patinka vaikinas, ji pradeda jam siuntinėti SMS, užverčia jį klausimais, o kai nesulaukia jokio atsakymo, pradeda nerimauti. Archyvo nuotrauka

Ar dažnai rašote SMS savo vaikinui, o  vietoj atsakymo – tyla ar labai ilgai tenka laukti atsakymo?! Beveik visada jam skambinate, o ne jis jums?! Jei taip, tada siūlome kelis būdus, kuriuos sėkmingai  pritaikiusios, sulauksite daugybės  jo skambučių ir žinučių.

 

Pasistenkite būti daugiau užsiėmusi

Žinia, vyras turi būti medžiotojas,  mergina  turi tapti jam „grobiu“ bent trumpam ir tame nėra  nieko blogo, nes taip  dažniausiai ir užsimezga tarpusavio santykiai. O priešinga lytis paprastai pasyviai priima  jo merginimą.

Kantrybė yra jūsų ištikimas draugas, todėl jei nuolat atakuosite vaikiną skambučiais ir SMS žinutėmis, tai  greičiau atsisuks prieš jus, nei duos norimą rezultatą. Vyrai taip surėdyti – jei jiems labai patinka mergina, pirmiausiai jie  žengia pirmą žingsnį. O jei vaikinas nerodo iniciatyvos, nežengia pirmųjų žingsnių, nieko gero iš to nebus. Tai tiesiog ne jums skirtas vyras.

Bet neretai nutinka atvirkščiai – jei merginai patinka tas vaikinas, ji pradeda jam siuntinėti SMS, užverčia jį klausimais, o kai nesulaukia jokio atsakymo, pradeda nerimauti. Norint išvengti nemalonių pojūčių, pasistenkite būti nuolat užsiėmusi:  išeikite pasivaikščiokite su draugėmis,  daugiau pabendraukite su artimaisiais ar tiesiog daugiau dėmesio skirkite sau. Tada  turėsite mažiau laiko ir noro varstyti telefoną, rašyti jam SMS ir jaudintis, kodėl jis neparašo.

Kai tiktai vaikinas pamatys, kad jis nebesulaukia žinučių iš jūsų, pradės galvoti, kas atsitiko su jumis ir kodėl neberašote jam? Gali pamanyti, kad jūs susiradote kitą garbinimo objektą.

 

Išliekite savo išgyvenimus ant popieriaus lapo

Iš tikrųjų taip ir gali nutikti, jie nueisite su draugėmis į klubą ar kavinę, kur smagiai praleiskite laiką ir išliesite susikaupusią energiją. Tai padės ne tik atsipalaiduoti, bet ir atitolti nuo nuolat trukdančių įkyrių minčių.

Taip pat pravartu būtų nueiti į grožio saloną,  kur  būtų atnaujintas jūsų plaukų kirpimas ar padarytas makiažas. Tai taip pat labai padeda atitraukti mintis nuo nereikalingos melancholijos ir meilės išgyvenimų.

Galite išlieti savo išgyvenimus ir ant popieriaus lapo: surašykite visas svarbiausias savo savybes, dėl ko jūs galite patikti bet kuriam vaikinui ir ko jūsų išrinktasis netenka, jei jums nepaskambina ir neparašo. Žodžiu, pirmiausiai mylėkite ir vertinkite save, o jus vertas vaikinas, anksčiau ar vėliau, tikrai ateis į jūsų gyvenimą.

Jei situacija kritinė ir jūs nepajėgiate susilaikyti neparašiusi jam SMS, tada ištrinkite jo numerį, kad negalėtumėte jam pirma parašyti ir paskambinti. Jeigu jūs jam tikrai patinkate, po kiek laiko, nesulaukęs jūsų žinutės, jis tikrai jums paskambins ar parašys. Ir daugiau savęs nekankinkite. Beje, labai svarbu jam neparodyti, kad be jo  jums sunku.

Taip pat pravartu būtų iš anksto pagalvoti, ką ir kokiu balsu kalbėsite  su vaikinu, jei jis  paskambintų jums!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą