Pradėdami praktikuoti sekstingą, būkite pasirengę tam, kad jūsų ar jūsų partnerio nuotraukos gali patekti į internetą. Ir šiuo atveju verta laikytis kelių taisyklių, atsižvelgiant į kai kuriuos dalykus. Archyvo nuotrauka

Šiuolaikinės technologijos vystosi labai sparčiai, seksualiniai santykiai taip pat nestovi vietoje. Ne, „Kama Sutros“ dar niekas neatšaukė ir nieko geresnio neparašyta – mes kalbame apie tokią sąvoką kaip sekstingas arba, paprasčiau tariant, seksas žinutėmis ir susirašinėjimu, rašo intrigue.dating.

 

Padeda daugiau sužinoti apie partnerio seksualumą

Šis terminas  pradėtas vartoti nuo 2005 metų, tačiau  dar negalima sakyti, kad jis įsitvirtino. Tai tokia interpretuota transkripcija iš anglų kalbos, tiksliau – du jo žodžiai „seksas“ ir „tekstų siuntimas“. Ir tai verčiama kaip intymi žinutė – tekstas, žodžiai ir nuotraukos, vaizdo įrašai, kurie perduodami naudojant šiuolaikinius momentinius pranešimus, socialinius tinklus ar kitaip.

Jei kalbėtume apie  šio reiškinio naudą, tai į jį būtų galima įtraukti šiuos dalykus: padeda lavinti vaizduotę ir gebėjimą gauti naujų pojūčių be fizinio kontakto. Tai puikus pasirinkimas jaunoms poroms – taip kiekvienas partneris gali išsiaiškinti, ko nori kitas.  O po sekso tai suteikia tam tikro laisvumo. Padeda daugiau sužinoti apie partnerio seksualumą, nepriklausomai nuo santykių trukmės. Jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių pora yra priversta kuriam laikui išsiskirti, tai puikus būdas patenkinti seksualinius poreikius. Tai padeda santykiams pridėti aistros kibirkštį, tada partneriai būna išradingesni tikrame sekse. Be to, padedant sekstingui, padidėja paties, kaip partnerio, pasitikėjimas savimi, padeda pajusti troškimą ir meilę. Ir tai parodyti tokiu būdu. Kaip sakoma, pasirinkimas didelis ir tuo nesibaigia – tai tik pagrindiniai dalykai, dažniausiai pasitaikantys.

Jei kalbėtume apie šio formato santykių su nepažįstamais asmenimis pranašumus, yra ir akivaizdžių pranašumų. Visų pirma, fiziniu lygmeniu tai saugu – išvengiama nepageidautino nėštumo, lytiniu keliu plintančių ligų ir kitų nesaugių lytinių santykių malonumų. Taigi pamažu bendraudami su tinkle esančiu žmogumi, net nepažįstamu žmogumi, galite daug sužinoti apie jį, o tai leis jums patiems nuspręsti, susitikti realybėje ar ne. Tačiau derėtų būti pasiruošusiam ir tam, kad susirašinėjimo draugas (draugė) nebus toks, koks teigia esantis. Ir tada jūsų intymios nuotraukos, susirašinėjimas gali  patekti į viešąją erdvę.

Tačiau bene svarbiausias argumentas, kad yra galimybė rašyti gražius erotinius laiškus. Įvesdami tokią praktiką į santykius, laikui bėgant suprasite, kaip kyla jūsų santykių laipsnis, o pats intymus gyvenimas taps ne toks blankus ir nuobodus.

Verta iš karto paminėti, kad sekstingas – tai ne tik fotografavimas ar patrauklios SMS rašymas. Tai gali būti ir blogo skonio pasireiškimas arba partneriui gali atrodyti kažkas vulgaraus, net nepatrauklaus ir šlykštaus. Esmė – būti kūrybingam, kad nuotrauka, net ir seksuali, būtų meniškai graži  ir sužadintų vaizduotę. Tačiau neturėtumėte siųsti savo erotinių nuotraukų iškart po pirmojo pasimatymo, nakties ar pokalbio. Taip galite ne tik išgąsdinti partnerį, bet ir, kaip sako jaunimas, nutraukti visą šurmulį. Optimaliausia tai pritaikyti praktiškai praleidus 2-3 naktis, bet jei tai virtualūs santykiai – po tam tikro bendravimo laiko. Ir antrasis šios praktikos dėsnis – neturėtumėte iš karto siųsti savo atvirų, pikantiškų nuotraukų savo partneriui ar partnerei.

Prieš siunčiant savo intymią nuotrauką, neturėtumėte iš karto  ją siūlyti… Palaukite, kol pašnekovas to paprašys, arba pabandykite jį subtiliai nuvesti prie šios temos. Fantazuokite – kaip geriausia ir kokioje pozicijoje save nufotografuoti. Vietos, poza ar apšvietimas – visa tai, žinoma, ugdo jumyse fotografo talentą. Nepamirškite  ir konfidencialumo – pagalvokite, kaip saugote save, savo veidą, kad nepatektumėte į nepatogią situaciją. Ir todėl  prieš siųsdami nuotrauką stenkitės, kad jūsų neatpažintų, o tiksliau – neatpažintų pašaliniai asmenys. Užsidėkite kaukę arba paslėpkite būdingą tatuiruotę ant kūno ir panašiai. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – naudokite saugų ir patikimą pasiuntinį, kad išsiųstumėte tokį pikantišką tekstą ar nuotrauką. Saugumas taip pat taikomas prieigai prie telefono, nes negalite ištrinti virtualios korespondencijos po kiekvienos sesijos. Kaip matote, viskas yra gana paprasta ir lengva, o pats sekstingas šiuo atveju bus malonus ir tinkamas.

 

Nereikėtų siųsti nuotraukos juokaujant

O ką daryti… jei nenorite patekti į labai nemalonų ir neapsižiūrėjimą, sukčių ir iškrypėlių rankas dėl sekstingo. Šiuo atžvilgiu atsižvelkite į keletą nustatytų taisyklių. Jei abejojate savo partneriu/e, laikykitės šių draudimų. Jei abejojate, nesiųskite savo intymios nuotraukos nepažįstamam žmogui, net jei jis tikrai to prašo, o jūs pats to tikrai nenorite. Nemėginkite taip patraukti vaikino ar merginos susidomėjimo, dėmesio – jis ar ji paprasčiausiai nustos su jumis bendrauti. Nereikėtų siųsti nuotraukos juokaujant. Neturėtumėte skelbti tokių pareiškimų savo socialiniame puslapyje, kad sulauktumėte daug „patinka“, nes tai gali atsisukti prieš jus. Be to, tai  apsaugos jus nuo daugelio nemalonių akimirkų, susijusių su tokia praktika kaip sekstingas.

Sekstingas – atrodo, kad viskas aišku ir paprasta. Parašysite erotinę žinutę, pasidarysite asmenukę ir pirmyn. Teoriškai viskas paprasta, o praktiškai  ne visai taip. Kodėl tekstas yra geriausias būdas pačiam sužinoti, kaip jūsų širdies draugas jaučiasi dėl to. Todėl neturėtumėte iš karto bombarduoti savo draugo pikantiškomis nuotraukomis. Psichologai sako, kad reikia elgtis pagal planą – pradėti rašyti, pamažu pereiti nuo vieno klausimo, frazės ir panašiai. Pavyzdžiui, „negaliu negalvoti apie tave, kas gali būti tarp mūsų…“.  O jei seksas jau įvyko – galite baigti frazę sakydami, kad negalite pamiršti praėjusios nakties… Arba  „ visą laiką galvojau/galvoju apie tai, kas gali nutikti per mūsų pirmąjį… antrąjį ir vėlesnius susitikimus“. Ir jei pašnekovas palaiko jus, galite tęsti toliau.

Pradėdami praktikuoti sekstingą, būkite pasirengę tam, kad jūsų ar jūsų partnerio nuotraukos gali patekti į internetą. Ir šiuo atveju verta laikytis kelių taisyklių, atsižvelgiant į  kai kuriuos dalykus. Tačiau dar ne pasaulio pabaiga, jei jūsų nuotraukos patektų į interneto platybes. Turėtumėte daryti viską, dėti visas pastangas, kad nepablogintumėte situacijos. O jei nuotrauka pateko į internetą, neturėtumėte dėti „patinka“ ir komentuoti, antraip, susidursite su troliais. Taigi neatkreipsite dėmesio į įvykį. Neutralizuokite neigiamas pasekmes rašydami ir skelbdami teigiamus įrašus, nekreipdami dėmesio į bandymus priminti jums blogą istoriją. Ir net jei radote savo nuotraukas tinkle, pabandykite susisiekti su šaltinio administracija ir pranešti, kad jūsų asmens duomenys buvo paskelbti neteisėtai. Idealiu atveju jie turėtų būti pašalinti. O jei šie patarimai nepadės, turėsite griebtis sunkiosios artilerijos – kreiptis į teisininkus ir teismus.

Skiriasi vyrų ir moterų požiūris į sekstingą – britų mokslininkų atliktos apklausos parodė, kad tokias nuostatas praktikuoja kas 4-as tyrime dalyvavęs vyras, o tik trečdalis į tai žiūri rimtai. Tačiau moterys į tai žiūri nerimtai, o apie 49 proc. laiko tai išdavyste. Tačiau tiek vyrai, tiek moterys daro tokias nuotraukas, kad gautų tokį savo kūno ir emancipacijos įvertinimą kaip savo turtą. Dažnai tam ar kitam žmogui reikia pasakyti – jis labai seksualus. Juk realybėje nėra žmogaus, kuris kasdien pasakotų apie savo kūno grožį. Be to, neretai daugelis vyrų ir moterų tai priima kaip seksualinį pagyrimą iš savo partnerio. Galbūt giliai širdyje tikisi gauti intymią nuotrauką  ir iš savo partnerio. Tačiau atminkite, kad tokios nuotraukos dažnai parduodamos specialiose svetainėse. Ir tai yra būdas užsidirbti pinigų.

Taigi, apklausos duomenimis, vyrai praktikuoja dažniau sekstingą, nei silpnosios žmonijos pusės atstovės. Ir todėl vyrams labiau priimtina demonstruoti savo kūną nei moterims. Tačiau, kita vertus, mergaitės paauglystėje tai praktikuoja dažniau, aktyviau publikuodamos nuotraukas – tai net ne tiek noras užkariauti tinklą savo erotinėmis nuotraukomis, kiek noras jaustis įžymybe. Iš tiesų, lyginant su kitomis sekso rūšimis, sekstingas yra saugesnis – nėra kontakto fizinio kūno lygmeniu, nekyla nepageidaujamo nėštumo pavojaus ar pavojaus užsikrėsti kokia nors infekcija.

 

Apie 39 proc. 13–19 metų paauglių rašė erotines žinutes

Jei kalbėtume apie tai, ar tai iškrypimas, ar ne – seksopatologai teigia, kad sekstingas yra gana normalus ir adekvatus elgesys. Tokia forma užkariauti partnerį, išsiskirti iš kitų fono ir net rasti atsakymą į klausimą – ko aš vertas?

Specialistai pastebi, kad Amerikoje tokį bendravimo būdą praktikuoja apie ketvirtadalis paauglių ir trečdalis jaunimo iki 25 metų amžiaus. Beveik visi jie interviu pažymėjo, kad gavo SMS su seksualinio pobūdžio tekstais, o ir patys užsiėmė sekstingu – tai nurodė 60 proc. apklausose dalyvavusių. Tačiau pasidalijusių nuotraukomis – 45 proc. Kalbant apie apklausas, tiems, kuriems iš tikrųjų to reikia, tereikia apsilankyti populiariausiame socialiniame tinkle tarp jaunimo, įvedus žodį „sekstingas“ į paieškos sistemą. Tačiau žiniasklaidoje dažnai pasigirsta pranešimų apie liūdną nuotykių ieškotojo patirtį. Remiantis Nacionalinės paauglių ir neplanuoto nėštumo prevencijos kampanijos 2005 metais atliktų tyrimų rezultatais, apie 39 proc. 13–19 metų paauglių rašė erotines žinutes, o tik jaunimas nuo 20 iki 26 metų. – 59 proc. Tačiau apie 48 proc. paauglių ir 65 proc. jaunesnės kartos žmonių gavo tokius pranešimus.

Ir dažniausiai tokios žinutės buvo gautos ne iš seksualinio partnerio, o iš nepažįstamo žmogaus – 155 paauglių ir 13 proc. vyresnio amžiaus jaunuolių. Pastaruoju atveju šie parametrai yra atitinkamai 15/13 procentų paauglių ir jaunuolių. Ir nors seksologai kalba apie teigiamus ir neigiamus šio reiškinio aspektus, jis nenustoja būti labai populiarus tarp porų.

Sekstingas egzistuoja beveik nuo pirmųjų interneto kaip tokio atsiradimo mėnesių. Iš pradžių tokia pramoga žmonėms buvo naujovė, tačiau dabar jau tapo kone įprasta. Ar įmanoma sugalvoti pikantiškesnį ir intymesnį nuotykį nei virtualus seksas? Tai gali vykti tik per pokalbį, balsą ar vaizdo įrašą. Viskas priklauso nuo partnerių drąsos ir drovumo lygio. Beje, sekstingas yra puikus sprendimas poroms, kurios santykius palaiko per atstumą. Tai leidžia bent šiek tiek kompensuoti tą fizinį intymumą, kurio partneriams taip trūksta.

“YouTube” vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą