Žinia, draugystė grindžiama pasitikėjimu. Tačiau visiškai neįmanoma pasitikėti žmogumi, kuris už nugaros pasakoja visokius bjaurius dalykus, apkalba ir net šmeižia. Archyvo nuotrauka

Kodėl man sako kad esu puiki mergina, bet niekas nesiūlo draugauti?

                                                                               Miglė

 

Visos merginos poromis, o tu viena. Jos aptaria savo vaikinus, o tu… net neturėjai tikro geriausio draugo. Ne, nenorime tavęs nuliūdinti, bet jei niekada neturėjai draugų, greičiausiai problema vis dar yra tavyje, o ne kituose. Surinkome septynias savybes, dėl kurių bet kuris žmogus  gali būti  netinkamas draugystei. Jei rasi daugiau nei tris, pats laikas pasidaryti išvadas ir imtis veiksmų, norint ką nors pakeisti.

  1. Esi intravertė

Taip nutinka su labai uždaromis, nebendraujančiomis merginomis. Jos visada sėdi nuošalyje ir jai  daug labiau patinka žiūrėti, nei dalyvauti. Greičiausiai, vaikinai tiesiog nieko apie ją nežino, todėl  ir nebendrauja su ja.

Ką daryti? Gali pabandyti bent kelias minutes per dieną išlįsti iš savo kiauto. Yra specialių metodų, leidžiančių intravertams tobulinti savo socialinius įgūdžius.

  1. Galvoji tik apie save

Niekam nepatinka egocentriški žmonės. Draugystė yra abipusis reiškinys. Kai draugauji su žmogumi, domiesi jo gyvenimu, užjauti. Be jo neapsieisi. Taigi, pakelk galvą ir apsidairyk: žemė aplink tave nesisuka.

  1. Matai tik trūkumus

Tai savybė, kuri nuodija ne tik aplinkinių, bet ir tavo gyvenimą. Pamėgink pažvelgti į aplinkinius kitomis akimis. Bet kokiu atveju galima rasti teigiamų pusių. Jau nekalbant apie atskirą žmogų. Jei nuolat nurodinėji, ką jie daro ne taip… Ar manai, kad malonu būtų su tavimi kalbėtis?

  1. Linkusi apkalbėti

Žinia, draugystė grindžiama pasitikėjimu. Tačiau visiškai neįmanoma pasitikėti žmogumi, kuris už nugaros pasakoja visokius bjaurius dalykus, apkalba ir net šmeižia.

  1. Esi godi

Tai reiškia, kad niekada ir  su niekuo nesidaliji. Net mažiausiais dalykais ir smulkmenomis.  Tai turi baigtis, jei nori turėti draugų. Mat kartais paskolintas paprastas tušinukas gali būti puikus pretekstas užmegzti draugiškus santykius. Žodžiu, išmok duoti.

  1. Pavydi visiems

Kad viena mergina turi geresnę striukę, kita  – sportbačius, o trečia – nuostabų išmanųjį telefoną. Na, taip, pavydas būdingas visiems žmonėms. Tačiau čia, kaip ir visais kitais atvejais, svarbiausia turėti saiko. Tik tokiu būdu pavyks atsikratyti šio nemalonaus jausmo.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą