Prieš kiek laiko buvo vienas toks nemalonus nutikimas mokykloje! Tiksliau, iki šiol negaliu pamiršti tos nelemtos situacijos.  Per pamoką pajutau, kad  pradėjo „sukti vidurius“ ir pasiprašiau į tualetą. Nuėjus į jį, pamačiau ten rūkančią vieną savo klasiokę, su kuria nesutarėme. Trauktis nebuvo kaip. Todėl atsisėdusi ant unitazo… paleidau su garsais… Išgirdau, kaip už durų klasiokė krenkštelėjo…  O išeinant iš tualeto, pamačiau, kad ji užsiėmė už nosies ir pasakė: „Na ir smarvė“.                                                                                                                                                               Mergina

 

Iš tikrųjų neverta aprašinėti tokių situacijų, bet jei jau parašėte!..  Galvojate,  kad tik jums būdingi tokie fiziologiniai „ypatumai“, o jūsų klasiokė ir kiti žmonės niekada nesituština? Tai yra niekada ir nepraviduriuoja?.. Ir ne tik namuose, bet ir labiausiai netinkamose vietose –  važiuojant autobusu, gatvėje,  sėdint kino salėje.  O ta mergina atėjo į tualetą vien parūkyti ir pasvajoti? Ir labai nustebo pamačiusi, kad ir jūs atėjote į tualetą?!

Paprastai žmogus, atsidūręs nepatogioje situacijoje, galvoja apie tai  ilgą laiką. Jam atrodo, kad ir tas kitas žmogus – situacijos liudininkas apie tai galvoja.  Iš tikrųjų jūsų klasiokė, traukusi dūmą tualete, tai pamiršo jau pamokai pasibaigus, jei ji apskritai atėjo į ją. Todėl ir jums reikėjo elgtis taip, tarsi nieko ir nebūtų buvę.

Galų gale tai gali būti ir jūsų lakios vaizduotės padarinys – kad klasiokė tik ir galvoja apie tai. Todėl pasiūlymas labai paprastas – stenkitės kuo greičiau išmesti tokias kvailystes iš galvos ir mokykitės kontroliuoti savo emocijas. Tai labai pravers gyvenime! O būtent nekaltinti savęs dėl natūralių dalykų. Juo labiau, kad viskas įvyko taip, kaip ir priklauso – tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku.

Greičiau jūsų rūkančiai klasiokei ten buvo ne vieta.

 

Redakcija

4 KOMENTARAI

 1. Hey there! I’m at work surfing around your blog from my new iphone!
  Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts!
  Carry on the fantastic work!

 2. I like the valuable information you provide in your articles.

  I’ll bookmark your blog and check again here frequently.
  I am quite certain I will learn many new stuff right
  here! Good luck for the next!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą