Tai padės išsiaiškinti, ar greta jūsų esantis žmogus iš tikrųjų jums yra artimas.
- Galvojate, kad pažįstate vienas kitą visą amžinybę
Neseniai susipažinote, bet atrodo, kad pažįstate vienas kitą beveik nuo pat gimimo. Kai kurios jūsų gyvenimo detalės yra tokios panašios, kad atrodo, jog jūs užaugote kartu. Požiūris į svarbius dalykus taip pat sutampa ir tai suteikia jums komforto bei artumo jausmą.
- Jūs suprantate vienas kitą iš pusės žodžio
Dažniausiai jums ir be klausimų būna aišku, ką žmogus nori pasakyti. Daugumos atvejais romantiškų ar draugiškų santykių gestų ir ženklų sistema atsiranda bėgant metams. O tam daro įtaką artimas bendravimas. Tačiau kai kurie pradeda santykius jau būdami tam pasiruošę ir teisingai interpretuoja tai, ką nori perteikti. Tai viską labai supaprastina, nes nereikia gaišti laiko paaiškinimams. Bet tikrai neturėtumėte tikėtis telepatinių gebėjimų iš savo antrosios pusės.
Todėl jei jums ko nors reikia, pasakykite apie tai tiesiai šviesiai. Tai daug geriau, nei laukti, kol žmogus susipras. Be to, nesunku įsižeisti, kad jis nesuprato jūsų.
- Charakterio ir elgesio skirtumai traukia ir padeda tobulėti
Net dvyniai, būdami išoriškai labai panašūs, gali būti labai skirtingo charakterio. Tada ko norėti iš nepažįstamų žmonių? Natūralu, kad jūs savyje turite labai skirtingų savybių. Tačiau tikriausiai jų nedemonstruojate susiginčijus ar diskutuojant. Charakterio ir elgesio skirtumai suteikia galimybę mokytis vieniems iš kitų, todėl kiekvienas iš jūsų yra tobulesnis.
- Užjaučia ir išgyvena dėl kito
„Kartu sielvarte ir džiaugsme“ nėra tušti žodžiai, ši formulė veikia tiek meilėje, tiek draugystėje. Empatiškas žmogus gali suprasti, kaip jaučiasi bėdoje atsidūręs kitas. Todėl mylimo žmogaus skausmas išgyvenamas tarsi savo paties.
- Dalinasi džiaugsmu ir nelenktyniauja
Jei viskas aišku su sielvartu ir bėdomis, tai su džiaugsmu situacija paprastai nėra tokia paprasta. Vieniems empatija yra pakankamai lengvas ir suprantamas dalykas, tačiau dalintis laimės akimirkomis yra sunkiau. Jei nuoširdžiai sugebate tai padaryti ir nepavydite, nepaverskite vienas kito pasiekimų varžybomis, kuris kurį nugalės. Taip pat nenuvertinkite kitų žmonių sėkmės, tada tokie santykiai bus labai vertingi.
- Nebijo būti savimi
Paprastai žmogus, susipažindamas su kitu, nori atrodyti geresnis nei yra iš tikrųjų. Be to, tokiais atvejais neatviraujama iki galo. Tai yra saugumo klausimas: parodydamas save ne iš geriausios ar ne iš įprastos pusės, žmogus gali susidurti su pašaipomis, priekaištais ar įžeidimais. O tai yra labai nemalonu. Tačiau susitikus giminingą sielą, žmogus iš karto pajunta palengvėjimą, atsipalaiduoja ir nebijo būti savimi.
- Jūs lengvai pakenčiate vienas kito trūkumus
Užsimezgusius santykius galima vertinti įvairiai. Dažniau įprasta juos vertinti pagal tai, kiek žmonės į juos įdeda pastangų, kaip elgiasi ir ką nori pakeisti.
Bet jūs galite pažvelgti į santykius ir iš kitos pusės: tarp jūsų artimųjų visada atsiras žmonių, kuriems mažiau ar daugiau pasisekė, nei kitiems. Jei jūs lengvai sutariate būdami toje pačioje teritorijoje, jūs lengvai pakenčiate vienas kito trūkumus, jūsų įpročiai neprieštarauja vienas kitam ir galvojate, kaip padaryti, kad jam būtų geriau, vadinasi, greta jūsų – gimininga siela.
- Jūs esate kartu, nes to abu norite
Pagrindinis jus siejantis dalykas yra noras būti šalia, o ne išorinės aplinkybės. Jei jūsų nebesietų, tarkim, bendras darbas, mokslai, verslas, visuomeninė veikla, vis tiek artimai bendrausite toliau, vadinasi, jūs skirti vienas kitam.
- Jūsų nesutarimai nėra pasaulio pabaiga
Jūs, kaip ir visi dėl ko nors galite nesutarti: ginčijatės ir konfliktuojate, bet tuo pačiu ir pakankamai greitai atrandate bendrų sąlyčio taškų. Tai reiškia, kad jūs pakankamai vertinate vienas kitą, kad konfliktai nesugadintų santykių. Kita vertus, jūs pripažįstate vienas kito teisę į skirtingas nuomones. Trečia, net ir kivirčo įkarštyje stengiatės tramdyti kylančias neigiamas emocijas.
- Jūs tiesiog žinote, kad tai jis (ji)
Skamba subjektyviai, bet ar pati „giminingos sielos“ sąvoka turi ką nors bendro su faktais ir logika? Jei pažvelgsite į tą žmogų ir pamatysite jame patikimą partnerį, be kurio nebūtumėte toks, koks esate, jokių kitų įrodymų nereikia.
Ar jūsų gyvenime yra žmogus, kurį esate pasirengę vadinti „gimininga siela“?