Galite sukurti tvirtus santykius, pagrįstus meile ir abipusiu pasitikėjimu. Tačiau vienu metu viską gali sunaikinti vieno iš partnerių rankos. Astrologai įsitikinę, kad tokie partneriai gali priklausyti vienam iš šių zodiako ženklų.

 

Nemėgsta pokyčių ir teikia pirmenybę stabilumui

Su Skorpiono ženklo atstovais geriau nesipykti, nes priešingu atveju  bėdos neišvengsite. Mat jie retai atleidžia įžeidimus ir dažnai kerštauja. Visi gali tapti jų pykčio objektais, nes Skorpionai negali savęs kontroliuoti ir valdyti emocijas, kurios tuo metu pradeda lietis per kraštus. Be to, šio ženklo atstovams nerūpi, ką žmonės apie juos galvoja. Pagrindinis dalykas yra nubausti savo skriaudiką.

Tačiau net jei ir pavyks atkeršyti, vargu ar Skorpionas atleis tam, kas jo atžvilgiu padarė blogą. Savęs atkūrimas teisingumui Skorpionams teikia malonumą ir jie visada užbaigia savo planus. Štai kodėl geriau jų ne pykdyti, o rasti bendrą kalbą ir kompromisą.

Tuo tarpu Jaučiai  tik savo ryžtingumo dėka eina į priekį. Ir jokios aplinkybės negali jų sustabdyti. Bet tai turi  tiek pliusų,  tiek ir minusų.

Jautis nemėgsta pokyčių ir teikia pirmenybę stabilumui. Visų pirma, Jaučiai visada turi savo nuomonę ir požiūrį į gyvenimą. Jei šio ženklo atstovas priėmė kokį nors sprendimą, tai niekas neprivers jo persigalvoti. Tai yra pagrindinė daugelio konfliktų santykiuose priežastis.

Jei Jautis jaučia grėsmę iš šalies, tada jis virsta negailestingu žmogumi. Ir šio ženklo atstovas tikrai nepasigailės net  žmogaus, kuris  jį myli. Tai yra gali negailestingai sutrypti jo širdį.

Nors Jautis yra apskritai ištikimas, bet sutrikus harmonijai, galite patekti į Jaučio priešų sąrašą, o ištikimybė akimirksniu išnyks. Kai kurie šio ženklo atstovai netgi pradeda žiauriai keršyti.

 

Jų tuštybė ir negailestingumas dar labiau sustiprėja, įpylus žibalo į santykių ugnį

Avino ženklo žmonės pirmiausiai siekia savo tikslų, todėl prireikus jie gali būti gana abejingi partneriui. Greičiausiai dėl to jie taip ramiai atsikrato tų, kurie trukdo pasiekti tikslą.

Tuo pačiu nereikėtų tikėtis jokio Avino apgailestavimo. Jie netgi gali panaudoti kitą asmenį savo ketinimui pasiekti. Nesvarbu, kas tai yra: draugas, pažįstamas ar partneris. Pagrindinis Avino dalykas yra pirmiausiai pasirūpinti savimi ir savo poreikiais.

Beje, Avinas šios taisyklės laikosi visą gyvenimą. Kadangi daugelis šio ženklo atstovų yra egoistai, jų visai nedomina kitų žmonių nuomonė.

Nepaisant to, kad Mergelės yra tikros perfekcionistės ir reikalauja daug iš savęs ir kitų, jos vis tiek turi gerą ir rūpestingą širdį. Tačiau santykiuose su jais turėtumėte nuolat būti pasiruošę jų kritikai.

Mergelės visada atkreips dėmesį į klaidas ir nė kiek nedvejodamos jas išsakys. Šio ženklo atstovai taip pat nebijo pakenkti kieno nors jausmams, todėl visiškai nesulaiko emocijų.

Net jei sulauktų kitų neigiamos reakcijos į savo elgesį, Mergelės ženklas nesustos ir toliau eis ieškodama teisybės. Juk pagal šį ženklą, viskas turi būti tobula, todėl Mergelės  ir bando tai pasiekti bet kokiu būdu. Net jei žmogus galiausiai praranda savivertę ir reikalauja skyrybų.

Savo laimės kelyje Liūtas taip pat niekada nesustos. Jų tuštybė ir negailestingumas  dar labiau sustiprėja, įpylus žibalo į santykių ugnį. Šie charakterio bruožai jiems būdingi nuo vaikystės.

Bendraudami  su aplinkiniais, Liūtai elgiasi taisyklingai ir maloniai. Tačiau jie turi įprotį sukelti skausmą artimiesiems. Tuo pačiu Liūtas visiškai nesirūpina tikrais savo artimųjų jausmais. Todėl i įskaudinus Liūto ambicijas ir pasididžiavimą, galite susidurti su keršto ir neapykantos siena. Liūtai neatleis net menkiausio neapsižiūrėjimo, kuris kenkia jų personai. Kadangi jie yra įpratę būti dėmesio centre ir visada būti lyderiais. Jie tikri egoistai, alkstantys dėl nuolatinio pritarimo.

Kalbant apie aplinkinių žmonių jausmus ir nuomones, Liūtui šis klausimas visiškai nerūpi. Jiems taip pat nerūpi poveikis, kurį jie daro kitiems savo žodžiais ir veiksmais.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą