Paprastai pirmasis seksas vaikinui trunka neilgai, 4 minutes iki orgazmo. Norint prailginti pirmąjį lytinį aktą ir „neįkristi veidu į purvą“ merginos akivaizdoje, galite rinktis prezervatyvus, kurių latekso storis didesnis nei vidutinis (0,8–1 mm). Archyvo nuotrauka

Prezervatyvų pasirinkimas „pirmam kartui“ yra labai atsakingas ir labai svarbus aspektas tiek vaikinui, tiek merginai. Neteisingai pasirinktas prezervatyvas gali neigiamai paveikti pirmąjį seksualinį kontaktą, rašo condomjungle.com.

 

Nepakankamas lubrikanto kiekis ant prezervatyvo

Yra nuomonių, kad prasiskverbiant į merginą, nereikia naudoti prezervatyvų, kad būtų lengviau, mažiau skausminga. Jei vaikinas taip pat turi lytinių santykių pirmą kartą, šis metodas yra griežtai draudžiamas, nes patekus į makštį, iš karto gali atsirasti problemų su juo, pasirinkus netinkamą.

Kokias klaidas galima padaryti renkantis prezervatyvus pirmą kartą?

Netinkamas dydis, dėl kurio prezervatyvas gali nuskristi nuo varpos makšties viduje arba atvirkščiai, suspaus varpą, sukels diskomfortą, o tai neigiamai paveiks potenciją. Be diskomforto, galimas plyšimas, kurio pasekmės kritinės: nėštumas, rizika užsikrėsti lytinėmis ligomis.

Kita, ne mažiau svarbi problema – nepakankamas lubrikanto kiekis ant prezervatyvo. Pirmą kartą geros dozės gelio buvimas ant prezervatyvo merginai yra labai svarbus dėl šių priežasčių: pirmasis įsiskverbimas, mergystės plėvės plyšimas, makšties sienelių suspaudimas, nes trinties jėga veikia prezervatyvą. Be to, mergina gali išsigąsti, jaudulys nublanksta  ir natūralus lubrikantas neišsiskiria.

Pirmojo sekso metu merginai nereikėtų pirkti reljefinių prezervatyvų, nes su jais gali būti skausmingi pojūčiai.

Paprastai pirmasis seksas vaikinui trunka neilgai, 4 minutes iki orgazmo. Norint prailginti pirmąjį lytinį aktą ir „neįkristi veidu  į purvą“ merginos akivaizdoje, galite rinktis prezervatyvus, kurių latekso storis didesnis nei vidutinis (0,8–1 mm).

Taigi, idealūs prezervatyvai pirmam kartui turi turėti šiuos veiksnius: su gera lubrikanto doze, pirktas vaistinėje,  atitinka dydį, klasikinis (be tekstūros ir kitų priedų, anestetikų, spermicidinių lubrikantų ir kt.).

 

Plotis reiškia pusę varpos apimties

Kalbant apie prezervatyvų dydžius, internete yra  ir tokių užklausų: „Mano yra16 cm, o prezervatyvas – 18 cm, ar man jie nebus dideli?“.

Svarbiausia, kad prezervatyvas atitiktų prezervatyvo plotį. Standartiniai prezervatyvai yra 52-54 mm pločio. Pavyzdžiui, „Durex“ šiuo požiūriu išsiskiria – daugumos  jų plotis yra 56 mm.

Plotis reiškia pusę varpos apimties. Todėl paimkite centimetrinę juostelę, paimkite lyties organą, padalinkite per pusę ir gausite prezervatyvo plotį.

Pavyzdžiui, varpos apimtis 104mm/2 =52mm varpos puslankis = norimas prezervatyvo plotis.

Jei varpa nestandartinės formos, rekomenduojama išmatuoti apimtį ties pagrindu ir prie didžiausios varpos dalies, tada imti vidutinę vertę.

Latekso prezervatyvai lengvai tempiasi, todėl nėra kritiška, jei prezervatyvo plotis yra šiek tiek didesnis nei deklaruojamas prezervatyvo plotis.

Pirmieji prezervatyvų prekės ženklai

„Durex“ klasikiniai prezervatyvai  yra šie: „Durex Classic“ – 195/56mm. Lengva užsidėti.

„Masculan Classic Sensitive“ -185/53/0,065,  „Vizit Classic“ -180/52/0,06, „Ganzo Classic“ – 180/53/0,06,  „Contex Classic“ – 180/52/0,06.

Kokį prezervatyvą geriau rinktis pirmą kartą – spręskite jūs. Išvardijome klasikinius, neutralius, patikimus, labiausiai paplitusius prezervatyvus.

Prezervatyvų pasirinkimas yra didžiulis ne tik aukščiausios, bet ir žemiausios kainos kategorijoje. Tačiau pirmą kartą geriau teikti pirmenybę patikrintam prekės ženklui.

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą