Kodėl berniukai įsimyli mergaitę ir ką daryti, norint patikti berniukui?

                                                                               Erika, 13 metų

 

Jei paklaustumėte vaikinų, kodėl jie bėga paskui vieną mergaitę ir nepastebi kitos, jie greičiausiai atsakytų choru: „Viena turi kažko ypatingo, ko kitos neturi!“.  Vis dėlto tiе, kurie buvo kada nors įsimylėję, puikiai žino, kad labai sunku paaiškinti, kodėl jis ar ji įsimylėjo būtent tą ar kitą žmogų.

12-13 metų berniukai vis labiau pradeda atkreipti dėmesį į savo bendraamžes mergaites, tačiau net ir šiame amžiuje joms dažniau tenka imtis iniciatyvos. Tokiu atveju patartina neskubėti ir nedemonstruoti per didelio aktyvumo, nes tokio amžiaus berniukai vis dar gėdijasi ir nežino, kaip teisingai pradėti draugauti su mergaite. Kadangi šio amžiaus berniukas jau domisi draugyste su mergaite, tačiau dar nenusprendė apie tai kalbėti, galite pabandyti užmegzti kontaktą susirašinėjant internete. Be abejo, jam bus lengviau atskleisti save ne asmeniškai kalbant, o virtualiai bendraujant.

Miela Erika, bet norint patikti 12-13 metų berniukui, pirmiausiai turi būti įdomi jam. Kaip ir kiekviena suaugusi moteris turi tapti įdomi vyrui, taip ir mergaitė 12-13 metų berniukui turi tapti pirmiausiai patraukli kaip pašnekovė. Todėl berniukas vargu, ar atkreips į tave dėmesį, jei nesugebėsi palaikyti pokalbio su juo. Vadinasi, tau reikia viskuo daugiau domėtis.

Žinoma, galima daug visokios informacijos aptikti „Facebook“, „Instagram“ ir kituose socialiniuose tinkluose, bet geriau būtų, kad pavartytum ir mokslinės fantastikos ar grožinė literatūros knygų.

Tau 13 metų – tai yra puikus amžius įsisavinti naują informaciją ir nustebinti berniuką savo žiniomis ir išmanymu.

Nebijok pirma užkalbinti berniuką. Jei nori patikti berniukui, visiškai nebūtina laukti jo iniciatyvos. Norint patikti berniukui, pasistenk gerai mokytis! Tada daugiau žinosi, būsi pranašesnė už berniuką ir patiksi jam.

Apskritai bet kuri mergaitė, norėdama patikti berniukui, turi būti aukštumoje. Ypač, jei mokotės toje pačioje klasėje.  Tai reiškia, kad visada turi būti paruošusi pamokas. Perskaičiusi ir parašiusi tai, kas buvo užduota. Tarsi seniai tai žinotum. Ir ne tu visą vakarą praleidai mokydamasi nemėgstamos matematikos naujų formulių. Mat berniukas, kuris tau patinka, tikriausiai norės nusirašyti nuo tavęs per kontrolinį darbą.

Dabartiniai 12-13 metų berniukai – tai būsimieji vyrai. Bet kaip ir visiems vyrams, norint patikti bendraamžiui berniukui, tu turi rūpintis savo išvaizda. Tai yra puikiai prižiūrėti savo plaukus. Bet kuriam berniukui nepatiks, jei mergaitės neplauti plaukai, surišti į uodegą ar išsidraikę ant pečių.

Švarūs, žvilgantys plaukai – tai tavo grožio paslaptis.

Be to, norint patikti berniukui, bet kuri mergaitė turi prižiūrėti ir savo rankas, kad nebūtų juodos panagės! Kad ir kaip vyrai besakytų, kad nekreipia dėmesio į manikiūrą, patikėk manimi: berniukas tikrai pastebės tavo tvarkingą manikiūrą ir prižiūrėtas rankas, kad ir rašant diktantą gražiu rašikliu.

Be to, 12-13 metų mergaitės turėtų vengti auginti ilgus nagus ir juos lakuoti ryškiu laku. Bendraamžiai berniukai gal to dar ir nesupranta, bet vaikinams tokios merginos atrodo  vulgarios!

Tvarkingi, stilingi drabužiai ir batai.

Norėdami patikti berniukui, mergaitė turi rengtis ne tik skoningai ir stilingai, bet visada tvarkingai. Todėl mergaitės turėtų vengti kai kurių klaidų.  Pavyzdžiui,  kad pasilenkus iš po džinsų nesimatytų apatinių kelnaičių, nors jos ir būtų naujos, rožinės spalvos ir labai gražios. Galite jomis pasigirti klasiokėms drabužinėje prieš fizinio lavinimo pamoką.

13 metų mergaitėms paprastai jau nebeužtenka įprastų žvilgsnių, jos nori romantiškos draugystės. Tuo tarpu daugelis tokio amžiaus berniukų toli gražu nėra nusiteikę romantiškai. Todėl šiame amžiuje santykiai turi būti kuriami atidžiau, būti atvirai, negalima per daug leisti berniukams.

Bet tikrai nereikia visą dėmesį skirti savo išvaizdai. Geriau sumaniai pademonstruok savo pranašumus. Nesivaržyk pasidalinti su juo ryškiomis emocijomis ir savo pomėgiais.

Jei mokotės toje pačioje klasėje, tada stenkis dažniau būti šalia jo. Jei jis nėra tavo klasės draugas, pasistenk būti arčiau jo per pertraukas.

Taip pat stenkis išsiskirti iš savo bendraamžių ne tik gerais mokymosi rezultatais, bet ir linksmu charakteriu bei humoro jausmu. Nebijok būti nuoširdi ir atvira, nes tai labai žavi aplinkinius.

Taip pat neverta apsimesti, kad esi abejinga berniukui, nors iš tikrųjų jis labai tau patinka.

Tiesiog būk savimi ir elkis natūraliai.

Ir dar keli patarimai. Dėl berniuko nekeisk savęs ir savo asmenybės. tai yra nesistenk jam įtikti, nes nei vienas berniukas nėra to vertas. Tačiau nedaryk ir pernelyg griežtos mergaitės įspūdžio. Berniukams ir vaikinams tai nepatinka.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą