Deja, kivirčai neišvengiami net ir darniausiuose santykiuose. Tačiau konflikte labai svarbu elgtis teisingai. Jei mergina niekada ne galvoja tik apie save, nėra egoistė, o visada stengiasi eiti į kompromisus, tada jums nepaprastai pasisekė. Archyvo nuotrauka

Visais laikais merginoms ir  moterims buvo labai sunku. Net ir šiandien, kai atrodo, kad pasaulyje nebėra barbarizmo ir visur klesti visuotinė lygybė, merginos vis dar yra nepalankioje padėtyje, palyginti su vyrais.

 

Moterys pačios tampa  savo vyrų tarnaitėmis

Dažniausiai tai yra dėl jų impulsyvumo ir emocinio švelnumo. Nuo neatmenamų laikų tapo taip įprasta, kad moteris yra pavaldi vyrui ir gyvena jo patogumui.

Tačiau mūsų laikais moters funkcija santykiuose ir šeimoje labai pasikeitė, nors daugelis  merginų vis dar ir toliau paverčiamos vyrų tarnaitėmis. Jos nejučiomis tampa priklausomos nuo vyro ir jo siekdamos ilgainiui praranda savąjį „aš“.

Ne kartą teko matyti, kaip moteris nusižemino dėl savo išrinktojo, krito „žemiau grindų“, visiškai pamiršdama savo išdidumą ir savigarbą. Tokioms moterims meilė tiesiog numuša stogą ir jos tampa tiesiog nevaldomos.

Tai apgailėtinas vaizdas. Kartą aptikau labai išmintingą citatą, kurią, manau, turėtų įsidėmėti visos merginos ir moterys, kurios nori pasiekti laimės gyvenime ir santykiuose. Ji skambėjo taip:

„Jūs esate visų savo kančių, problemų ir skausmo priežastis. Niekas, išskyrus jus“. Kaip jau sakiau aukščiau, moterys pačios tampa  savo vyrų tarnaitėmis, nes iš prigimties jos nėra principingos, išdidžios ir „atsibunda“ tik po daugybės pažeminimų.

Kiek gražių, malonių, nuoširdžių merginų, bet jos naudojamos kaip daiktas. Ir viskas dėl to, kad jos nemoka pateikti savęs.  Jau santykių pradžioje jos tampa priklausomos nuo partnerių ir praranda savo jausmų kontrolę.

O vyrai įsimyli ir trokšta išdidžių, stiprių ir drąsių moterų, galinčių pasakyti žodį, kad jį įtikintų, pakeistų jo nuomonę ir imtųsi iniciatyvos. Jie patys savaime yra šiek tiek nepasitikintys savimi ir  to neslepia.

 

Vyrai nori turėti tai, ko niekas neturi

Būtent šios moterys užkariaus vyrų širdis. O jei nesate iš tų, desperatiškai stengiatės atkreipti vyro dėmesį, tada greitai jam būsite neįdomi ir nusibosite. Norėčiau pridėti dar vieną citatą, kuri tai gerai iliustruoja: „Vyrai nori turėti tai, ko niekas neturi. O kas yra prieinama visiems, jiems paprastai neįdomu. Jie ieško kažko naujo ir lengvai nepasiekiamo“.

Didžiausi poetai ir rašytojai savo romanuose vaizdavo neprieinamas moteris, kurių reikia ne tik gerai paieškoti, bet ir įdėti nemažai jėgų ir pastangų, norint jas užkariauti. Todėl vyras buvo priverstas pirmiausiai pasiekti sėkmės gyvenime, įgyti tam tikrą statusą ir tik tada laimėti savo mylimąją.

Ir dabar gyvenime viskas beveik taip pat. Vyras turi norėti jus užkariauti. Ir jei visiškai atsiduodate pačiomis pirmosiomis susitikimo dienomis, tada jūsų santykiai yra pasmerkti nesėkmei. Ir diena, kai liksite viena, jau ne už kalnų.

Todėl, kaip kartą pasakė išmintingas žmogus: „Būkite kantrios“. Taigi, apsiginkluokite kantrybe,  gerbkite save ir nepulkite į kraštutinumus, pamiršdama save ir gyvendama vien savo mylimuoju.  Kadangi, anksčiau ar vėliau,  jis pasirinks tą, kuri mažiausiai juo domisi ir verčia ją užkariauti.

Ir nepamirškite vieno labai svarbaus dalyko. Būtent vyras turi siekti merginos, o ne atvirkščiai!

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą