Gali. Jums tiesiog reikia atkreipti dėmesį į kai kuriuos dalykus. Pavyzdžiui, jei mergina nusirengia ir žvelgia ginekologui į akis užjaučiamai šypsodamasi ar maloniai mirktelėdama, tokiu atveju jis gali nuspręsti, kad ji turėjo bent 5–6 naujus partnerius per pastaruosius du mėnesius. Būdama „sraigtasparnyje“, jei mergina pakelia akis į gydytoją ir sukioja plaukų sruogą dešine ranka, tuomet galite pridėti dar 3–4 sekso partnerius per pastaruosius 2 kalendorinius mėnesius. Dar gali pridėti tiek pat naujų kontaktų bent per 24 darbo dienas, neįskaitant savaitgalio statistikos. Jei po apžiūros mergina maloniai pabučiuoja gydytoją ginekologą ir pasako savo telefono numerį, tada gautą rezultatą galima padauginti iš dviejų! Beje, moters vaginoje yra paslėptas skaitiklis, svarbiausia yra jį surasti. Kita vertus, patyręs ginekologas  gali lengvai nustatyti moters sekso partnerių skaičių pagal jos klitorio įdubimus. Todėl būkite atsargios!

Jei rimtai, ginekologas negali pasakyti, kiek partnerių turėjo mergina. Nebent paklausus pačios merginos. Tas pats būtų, jei odontologas galėtų nustatyti, kiek šaukštų maisto šiandien suvalgėte per pusryčius.

Todėl galite būti ramios: niekas negali nustatyti turėtų sekso partnerių skaičiaus, įskaitant ginekologą. Nes niekas nepalieka savo autografo „ant jos“. Nebent ji tam reikalui turi atskirą užrašų knygelę.

Apskritai ginekologas iš esmės nesidomi tokiais dalykais, nebent ginekologė yra kurios nors jūsų  mama.

Nors kai kurie vyrai galvoja, kad tai įmanoma nustatyti pažiūrėjus į moters makštį. Stipriosios lyties atstovams atrodo, jei moters vagina išsitampiusi, tai ji turėjo daug sekso partnerių. Iš tikrųjų moters lytinių organų elastingumas priklauso ne nuo turėtų sekso partnerių skaičiaus bei seksualinio gyvenimo dažnumo.  Beje, net mergystės plėvės gali nebūti ne dėl lytinio kontakto.

Iš tikrųjų galima nustatyti tik neseniai turėtą intymų kontaktą. Nes sekso partneriai  tikrai nepalieka  užrašo: „Jonas buvo čia“. Kaip minėjau, nekaltybės gali nebūti dėl įvairių priežasčių, nesusijusių su sekso partneriu. Taigi, vaikščiokite merginos ramiai, svarbiausia, nepamirškite kontracepcijos priemonių.

Remiantis, palyginti, nauju telegonijos mokslu, galime pasakyti, kad gimdos ląstelės turi informacinių bangų atmintį. Todėl šios ląstelės prisimena viską, kas jose įvyko. Bet be specialaus „rakto“ neįmanoma perskaityti atminties turinio.

 

seksologas Liudvikas Petravičius

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą