Berniukas, kuris vaidino Harry‘io Styleso muzikiniame klipe, papasakojo apie save televizijos laidoje, kad dėl to patyrė patyčių. "YouTube" stopkadras

Paauglys, dalyvavęs dainininko Harry‘io Styleso vaizdo klipo „Adore You“  kūrime, papasakojo  apie tai, kaip jis jautėsi po premjeros. Mat vietoj sėkmės ir šlovės, berniukas sulaukė patyčių ir  neapykantos, nors tai buvo  jau ne pirmasis jo žingsnis į šou pramogų pasaulį.

 

Iš karto išgarsėjo savo mieste

2021 metų liepos 14 dieną, BBC transliavo laidą „This Morning“ („Šis rytas“), kurioje dalyvavo 13-metis Ty Mcphee iš Škotijos. Pagal savo amžių berniukas labai rimtai susidomėjo aktoriaus profesija ir jis ne tik  jau atliko epizodinius vaidmenis keliuose projektuose, bet ir dalyvavo jauno dainininko Harry‘io Styleso vaizdo klipo „Adore You“ kūrime ir iš karto išgarsėjo savo mieste.

Berniukas, kuris vaidino Harry‘io Styleso muzikiniame klipe,  papasakojo apie save televizijos laidoje, kad po to patyrė patyčių.

Filmuotoje medžiagoje, kuri buvo išleista  dar 2020 metais, Ty vaidina ypatingą vaiką su akinančia šypsena. Bet Ty prisipažino  savo interviu „This Morning“ vedėjui, jog jo bendraamžių reakcija į vaizdo įrašą buvo neigiama. Vietoj pagyrimų ir palaikymo berniukas sulaukė pajuokų ir įžeidimų. Tada T. Mcphee buvo net sunku eiti į mokyklą dėl nuolatinio kitų moksleivių spaudimo ir priekabiavimo.

„Jie  pradėjo mėtyti daiktus  į mane, tiksliau, man į nugarą, atvirai juoktis, erzinti “, – sakė pradedantis aktorius.

 

Net negalvoja pasiduoti

Tuo pat metu  berniukas visiškai nesuprato, kas tiksliai nepatiko jo bendraamžiams. Patyčios ir nesveika situacija mokykloje taip įkaitino situaciją, kad Ty mama nusprendė perkelti savo sūnų į kitą mokymo įstaigą.

Tačiau tuo  patyčių ataka nesibaigė, nes ji persikėlė į socialinius tinklus.

„Kai kurie žmonės tiesiog sukūrė mano netikrus puslapius arba sukūrė netikras gerbėjų grupes. Jie apsimetė kažkuo iš užsienio, kuris neva nori mane pamatyti, – pokalbio studijoje metu kalbėjo Ty. -Jie man siuntė  ir grasinančias žinutes“.

Nepaisant to, kad, pasak Ty, patyčios jam buvo sunkios, jis nesigaili dėl sprendimų tapti Styleso vaizdo įrašo aktoriumi ir žvaigžde.

„Net negalvoju pasiduoti“, – sakė paauglys.

Tuo pačiu ragina kitus žmones, tapusius patyčių aukomis, netylėti ir kovoti su savo skriaudėjais.

„YouTube“ vaizdo įrašas, stopkadrai

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą