Jausmingas  vaizdo įrašas, patalpintas „Youtube“ apie tai, kaip dvejų metukų berniukas pasirūpino mažuoju broliuku, tirpdė ne tik tėvų, bet ir socialinių tinklų vartotojų širdis.

Mažieji gerai sutaria ir su vyresniaisiais broliais

Sutuoktinių Shane Ann ir Christophero Grissų šeima iš Teksaso turi keturis septynerių, penkerių, dvejų ir vienerių metų sūnus. Tėvai pastebėjo, kad dvejų metų Kylo yra labai prisirišęs prie  vienerių metų Sloano ir visada juo rūpinasi. Tuo pačiu metu mažieji gerai sutaria ir su vyresniaisiais broliais.

„Jie neatsiejami nuo vyresniųjų. Nors jie yra kraujo broliai, bet vienas kitam yra kaip tikri ir atsidavę draugai, skubantys padėti vienas kitam“, – įsitikinę tėvai.

Neseniai sutuoktinių pora tapo liudininkė nedidelės scenos, kurią matė per vaizdo stebėjimo kamerą, įrengta jaunesniųjų brolių kambaryje.

Sloanas pabudo vidury nakties ir pradėjo smarkiai verkti. Pirmasis į verksmą sureagavo jo mylimas brolis Kylo, ​​kuris su juo miegojo tame pačiame kambaryje. Tėvai taip pat atsibudo, bet, pamatę Kylo reakciją, nusprendė pažiūrėti, kuo ši istorija pasibaigs.

 

Pirmiausiai uždarė kambario duris, kad tėvai nepabustų

„Per „radijo auklę“ išgirdome, kad Sloanas pradėjo garsiai verkti. Bet pirmiausiai pažiūrėjome į vaizdo stebėjimo kamerą ir tą akimirką pamatėme, kaip vyresnysis broliukas ropščiasi į jaunesniojo lovytę“, – parašė savo feisbuko paskyroje vienas tėvų.

Po to tėvai, peržiūrėję įrašą, pamatė, kad Kylo, išlipęs iš lovelės, pirmiausiai uždarė kambario duris, kad Sloanas savo verksmu nepabudintų tėvų. Tada berniukas paėmė savo antklodę, įmetė į Sloano lovelę ir pats įsiropštė pas broliuką. Po to Kylo‘as  atsigulė, apkabino savo jaunesnįjį brolį ir jie  iškart užmigo. Sutuoktiniai stebėjosi tuo, ką matė.

„Tai buvo tokia jaudinanti ir jauki akimirka, kad mūsų širdys tiesiog ištirpo. Tai mums priminė, kad nesvarbu, kas nutiks gyvenime, broliai visada rūpinsis vienas kitu“, – parašė keturis sūnus auginanti mama savo paskyroje.

„Facebook“ tekstas, „YouTube“  vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą