Carolina (dešinėje) ir jos mama, kurios tiesiog identiškos

Socialiniuose tinkluose žmonės pasidalino savo identišku panašumu į artimuosius, kuris atrodo kaip natūralus „kopijuoti-įklijuoti“. Klonavimu biotechnologijoje vadina DNR fragmentų kopijų kūrimą, ląstelių arba organizmų dauginimą, kai gaunami genetiškai identiški palikuonys.

Tai, kad vaikai būna labai panašūs į savo tėvus ar senelius, nėra paslaptis. Tačiau, kai vaikas būna panašus į kurį savo tėvų ar giminaičių kaip du vandens lašai, tada jis tampa visiška vieno  jų kopija. Panašu, kad gamta pirmiausia paspaudė mygtuką „kopijuoti“, o paskui „įklijuoti“ – ir tai pasirodė esantis gyvas žmogaus klonas!

Socialinių tinklų vartotojai dalijasi tokiais savo gyvenimo atvejais, kai jie yra tokie panašūs į artimuosius, jog jų šeimas būtų galima įtarti dėl slapto klonavimo.

Pavyzdžiui, viena mergina pasidalino savo ir močiutės nuotraukomis, kur jos atrodo kaip dvynės.

Tuo tarpu „Twitter“ vartotoja slapyvardžiu „contrashelby“ gyrėsi labai panaši į savo mamą. Pasak merginos, jos labai panašios, bet makiažas ir ta pati apranga jas pavertė tiesiog klonais.

Mergina sakė, kad jos visos panašios – ir močiutė, ir mama, ir ji pati. Todėl mama tiesiog džiaugėsi, kad pagimdė savo kloną.

Šios merginos pavyzdys privertė kitus vartotojus pasigirti savo panašumais į artimuosius. Pažvelgus į kai kuriuos atrodo, kad klonavimas vyksta tiesiai po mūsų nosimi. Kai kuriais atvejais panašumų nestokojama, nepaisant skirtingų kartų žmonių ir jų amžiaus. Ypač įdomu pažvelgti į labai panašius žmones iš visiškai skirtingų laikmečių.

Vienas vartotojų palygino ne tik savo labai panašią išvaizdą su artimu giminaičiu, bet ir gyvenimo sėkmes!

Nuotr. Duktė (kairėje) ir jos mama

Nuotr. Anūkė (kairėje) ir jos močiutė (dešinėje)

Nuotr. Anūkė (kairėje), močiutė (dešinėje)

Nuotr. Senelis (kairėje) ir anūkas (dešinėje)

Socialinių tinklų nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą