Gėjai žavisi merginomis, bet tai nereiškia, kad jie jaučia seksualinę trauką joms. Archyvo nuotrauka

Jei vyras ilgiems metams  atsidurtų negyvenamoje saloje su ožka, tada jis išdulkintų ją net be jokių jos provokacijų.

Taigi, pirmiausiai netinkamai suformuluotas klausimas, nes painiojama seksualinė pirmenybė ir seksualinis elgesys,  išprovokuotas situacijos.

Pamėginkite atsakyti sau tiksliai į tą patį, bet „apverstą“ klausimą: kas nutiktų, jei heteroseksualus vyras būtų uždarytas su gėjais tame pačiame kambaryje, kur jie ilgą laiką mėgins jį įtikinti ir suvilioti? Arba lesbietę užrakintumėte  su heteroseksualiais vyrais?

Atsakymas peršasi savaime: lytinis aktas gali įvykti, nepriklausomai  nuo jo seksualinės orientacijos. Bet ar jam šios merginos patiks, nepaisant to, kad jos yra gražios – jau kitas klausimas. Be to, gal jos nėra „gražios“ pagal jo standartus. O priverstinis gundymas labiau panašu į seksualinį priekabiavimą, kuris apskritai nieko gero neduoda bet kokios orientacijos žmonėms.

Žinia, gėjus yra vyras, kurį seksualiai traukia tos pačios lyties žmonės. Todėl jei merginoms  gundant ir viliojant į vyro organą pritekės kraujo, tai ar šis žmogus bus gėjus?

Gėjai žavisi merginomis, bet tai nereiškia, kad jie jaučia seksualinę trauką joms.  Yra atvejų, kai gėjai sukuria šeimas su heteroseksualiomis moterimis.

Viskas priklauso nuo žmogaus. Jei staiga jis tiesiog pradeda domėtis, kad įdomu būtų pamėginti su moterimi, tai dar nereiškia, kad dėl to pasikeis jo seksualinė orientacija. Taip pat žinau keletą gėjų, kurie turėjo santykių su moterimis ir neturi nieko prieš jas, tačiau juos tiesiog labiau domina vyrai seksualinėje gyvenimo sferoje.

Taigi, jei gėjus būtų suinteresuotas išbandyti su moterimis, jis būtų ramiai su jomis permiegojęs. Tai yra, grynai mechaniškai jis gali  atlikti lytinį aktą, manau, net susijaudinti, bet vargu ar nustos būti gėjumi, nes tai daugiau įsitikinimų ir vidinės dvasios būsenos klausimas.

 

seksologas Liudvikas Petravičius

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą