Ugnies stichija

Su ugningais tėvais (Avinas, Liūtas, Šaulys) vaikai anksti tampa savarankiški ir nepriklausomi. Mat  šios stichijos atstovai rodo stiprios ir galingos rankos pavyzdį. Ypač kritiniais atvejais tėvų tvirtumas labai praverčia, bet gali trukdyti atžaloms realizuotis kūryboje. Todėl daugelis pradeda gyventi atskirai nuo  tėvų vos baigę vidurinę mokyklą. Tai ypač pasakytina apie vaikus – Vandens stichijos atstovus.

 

Oro stichija

Oro  stichijos tėvai (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis) laikomi palankiausi savo vaikams tiek dėl jų ateities, tiek sprendžiant įvairias jų problemas. Jie yra puikūs pedagogai, globėjai ir psichologai. Jie sugeba rasti bendrą kalbą su bet kuriuo vaiko Zodiako ženklu. Tačiau kone tobula sąveika pastebima su Ugnies stichijos vaikais.

 

Žemės stichija

Žemės  stichijos tėvams (Jautis, Mergelė, Ožiaragis) ko gero būna sunkiausia su savo atžalomis. Gerų sąlyčio taškų jiems pavyksta atrasti tik su savo paties stichijos vaikais. Gal dar ir su Oro stichijos ženklais. Bet kurioje kitoje versijoje atžalos demonstruoja nesivaldymą, maištauja prieš tėvų valdžią ir nesutaria su jais.

 

Vandens stichija

Vandens stichijos atstovai (Vėžys, Skorpionas. Žuvys) dažniausiai palaiko normalius santykius su visais Zodiako ženklais, išskyrus Ugnies stichijos atstovus. Oro stichijai priklausantys vaikai taip pat gana lengvai atranda bendrą kalbą su savo tėvais.

P.S. Astrologai taip pat gali pasigirti savo sugebėjimais nustatyti negimusio vaiko lytį. Faktas yra tas, kad visus Zodiako ženklus galima apytiksliai suskirstyti į vyrus ir moteris. Tėvų turimi tam tikri ženklai gali turėti įtakos berniuko ar mergaitės gimimui. Visų pirma, jei abu vyriški Zodiako ženklai (ir visi jie yra nelyginiai horoskope: Avinas, Dvyniai, Liūtas, Svarstyklės, Šaulys, Vandenis), greičiausiai pirmiausia gimsta mergaitė. Ir atvirkščiai, tėvai, turintys moteriškų ženklų, greičiausiai susilauks berniuko.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą