Kai mergina niekaip negali susirasti sau tinkamo partnerio ir sėkmingai ištekėti – tai vadinamasis „celibato vainikas“, kuris laikomas prakeiksmu.

Laukia didelis darbas su savimi ir savo saviverte

Pats baisiausias moters prakeikimas yra „celibato vainikas“. Žiniuonės, raganos ir ekstrasensai tvirtina, kad tuo metu virš vienišių merginų  ir moterų galvų atsiranda nematomi juodi lankeliai. Tai yra vienatvės prakeiksmas, neleidžiantis joms užmegzti ryšių su vyrais. Vienatvės prakeikimą turinčios moterys niekada neranda savo sielos draugo, o visi jų santykiai su vyrais būna nesėkmingi ir iš anksto pasmerkti žlugti. Yra keletas aiškių ženklų, leidžiančių nustatyti šio prakeiksmo buvimą.

Kai kurių ekstrasensų tvirtinimu, daugeliu atvejų „celibato vainikas“ yra ne kas kita, kaip savaiminė hipnozė. Moterys linkusios atsisakyti savo asmeninio gyvenimo dėl nemalonių išgyvenimų, abejonių savimi ir kompleksų. Todėl esant tokiai situacijai, tik didžiulis darbas su savimi ir savo saviverte gali padėti atsikratyti „celibato vainiko“.

Tačiau taip pat pasitaiko atvejų, kai vienišumo rezultatas yra prakeikimas, skirtas konkrečiai merginai, moteriai ar visai jos šeimai. Ezoteriniu požiūriu, tai yra kažkieno iš anksto apgalvota  ir padaryta neigiama įtaka, užkalbėjimas, siekiant atkeršyti ar nubausti visą šeimą. Dėl to net kelios šeimos kartos gali patirti nesėkmę asmeniniame gyvenime.

 

Paveikia ir intymų gyvenimą

Skiriami penki  pagrindiniai „celibato vainiko“ požymiai.

  1. Urogenitalinės sistemos ligos

Užkalbėjimais ir kitais ritualais gali būti padaryta žala organizmui ir moteriškos ligos paprastai atsiranda staiga. Pavojaus signalu gali tapti lėtinės ligos, staiga pablogėjusios, taip pat tos, kurios praeityje persekiojo ir kitas giminės moteris. Dažniausiai tai būna nevaisingumas arba persileidimas. Tai yra nesugebėjimas susilaukti vaikų.

  1. Bėdos asmeniniame gyvenime

Nesėkmingos pažintys, išdavystė, apgaulė ir toksiški santykiai gali reikšti, kad tarp moters ir jos laimės stovi piktoji dvasia.

  1. Nesugebėjimas sukurti šeimos

Jei moteris ilgą laiką palaiko santykius, ji gyvena su vyru  santarvėje, tačiau jis nekviečia jos tuoktis, galbūt anapusinio pasaulio jėgos trukdo jam tai padaryti.

  1. Aseksualumas arba, priešingai, potraukis kūniškiems malonumams

„ Celibato vainikas“ taip pat veikia ir intymų gyvenimą. Labai dažnai žala padaroma tada, kai moteris arba nustoja džiaugtis vyru, arba yra apsėsta eksperimentuoti su kitais vyrais.

  1. Santykiai greitai baigiasi

Nuomonė, kad „celibato vainikėlis“ trukdo santykiams, yra neteisinga. Tai reiškia, kad užkeikta mergina gali turėti daug gerbėjų ir net pakartotinai ištekėti. Skirtumas tik tas, kad moters, nešiojančios „vienatvės antspaudą“, gyvenimas kartu trunka neilgai. Tai reiškia, kad po kelių mėnesių santykiuose prasideda rimtos problemos, kurios dažniausiai ir baigiasi skyrybomis.

 

Svarbu saugotis piktų ir pavydžių žmonių

Jei turite visus šiuos ženklus ar bent kelis, pats laikas pereiti prie išvadų. Verta rimtai pagalvoti apie tai, kad virš jūsų galvos kabo „celibato lankas“, jei šeimoje (ir giminėje) kartojasi tie patys arba labai panašūs įvykiai, kurie, atrodo, vyksta prieš žmonių valią: identiškos ligos, moters nevaisingumas, vyro mirtis, vaikus augina vienišos motinos.

Ar galima pašalinti „celibato vainiką“? Deja, dažniausiai ne. Tai yra prakeiksmas, perduodamas iš kartos į kartą už jūsų prosenelių ar protėvių padarytas nuodėmes. Kai jas išpirks „celibato vainiku“ užkeikta septintoji karta, prakeiksmas išnyks ir kitos kartos sėkmingai sukurs šeimas ir susilauks vaikų.

Bet pabandyti verta. Tam jums reikia nueiti į bažnyčią. Ten nusipirkite žvakių ir savo globėjo piktogramą. Po to jums reikia perskaityti Dievo Motinos maldą.

Jei „celibato vainikas“ ar vienatvės prakeikimas persekioja ne tik  jūsų šeimą, bet ir giminę,

tai nereiškia, kad moteris, kuriai būdinga vienatvė, niekada nesukurs šeimos ir nesusilauks vaikų. Tai gali įvykti vėlesniais jos gyvenimo metais. Tačiau paprastai tokių moterų asmeninis gyvenimas alsuoja liūdesiu ir nelaimėmis, todėl joms svarbu pirmiausiai apsisaugoti nuo piktų, pavydžių ir blogo linkinčių žmonių intrigų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą