Spermatozoidas ir kiaušialąstė

O gal geriau pradurti prezervatyvų pakuotę plona adata? Tada lytinio akto metu spermatozoidai pateks ten, kur jiems reikia, arba prezervatyvas „netyčia“ suplyš. Ir avys liks sveikos, ir vilkai sotūs.  Be to, bus galima apkaltinti išdaviką prezervatyvą.

Iš tikrųjų tai nėra lengva, bet teoriškai visiškai įmanoma. Tačiau reikia nepamiršti, kad dauguma šiuo metu gaminamų prezervatyvų yra padengti spermicidiniu lubrikantu, o tai žymiai sumažina spermatozoidų judrumą ir dėl to jų galimybes apvaisinti. Bet jei pavyktų, kažin ar toks „apvaisinimo“ metodas būtų sėkmingas. Galima tik spėlioti, su kokiomis patologijomis  susilauktumėte palikuonio. Gali gimti kreivas, šleivas,  sutrikusios psichikos ir kt. Nuo senų senovės tokie žmonės buvo vadinami „pagaminti iš piršto“.

Beje, prieš keliolika metų plačiai nuskambėjusi Andželos  Jermakovos istorija, kuri po minutę trukusio lytinio akto tualete su legendiniu vokiečių tenisininku Borisu Beckeriu, užsitikrino turtingą ateitį sau ir jo biologinei dukrai, kuri kaip du vandens lašai panaši į jį. Gyvenimo patirtis rodo, kad tokiems tikslams pirmenybė teikiama moterims, įvaldžiusioms oralinio sekso ypatumus.

Žodžiu, techniškai įmanoma, kaip buvo pasakyta, bet ar turite moralinę teisę tai daryti?

Viena vertus, mergina išnaudoja vaikiną, verčia jį pasirūpinti nepageidaujamu vaiku, o vaikinas pasielgs labai blogai, net žiauriai, jei paliks besilaukiančią merginą.

Tiesa, teko girdėti ne vieną atvejį, kad kai kurios moterys tokiu būdu pastoja, jei vyras nenori vaiko.

Visai įmanoma tai ir dėl to, kad spermatozoidai gyvena dvi valandas ir tik tada jie miršta. Per dvi valandas galima daug ką nuveikti.

 

seksologas Liudvikas Petravičius

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą