Brazilų modelis Paola Antonini – vienas iš nuostabiausių gyvenimo džiaugsmo pavyzdžių. Prieš kelerius metus, Šv. Kalėdų išvakarėse, ramiai einančią merginą nutrenkė neblaivaus vyro vairuojama mašina.

Gydytojai daug valandų kovojo dėl jos gyvybės. Paola buvo išgelbėta per stebuklą. Tiesa, bet teko amputuoti jos vieną koją aukščiau kelio.

 

Sėkmingai praėjo griežtą atranką ir pradėjo darbuotis mados sferoje  

Sunku įsivaizduoti, ką jautė mergina, atsibudusi po operacijos. „Aš niekada iki tol nejaučiau tokio skausmo. Nusprendžiau nežiūrėti į savo koją, kad nematyčiau, kokie prasti mano reikalai. Bet žinojau, kad visa tai labai rimta“, – liūdnai kalbėjo Paola.

Merginai buvo pagamintas šiuolaikinis protezas. Ji praėjo nelengvą fizinį ir psichologinį reabilitacijos kursą. Tačiau nepaisant to, žavinga mergina eina per gyvenimą plačiai šypsodama.

Žinia, žmogaus išvaizda mados industrijoje – vienas svarbiausių dalykų, jei ne pats svarbiausias. Bet Paola sėkmingai praėjo griežtą atranką ir ji pradėjo darbuotis mados sferoje.   „Žinote, merginos dažnai nerimauja dėl savo išvaizdos – antsvorio ar liesumo. Bet aš noriu pasakyti, kad viso merginos yra nuostabios, nepriklausomai nuo jų svorio ir išvaizdos. Todėl priimkite save tokiomis, kokios esate. Tai daro mus individualiomis ir išskirtinėmis“, – sakė Paola Antonini savo interviu vienam Brazilijos leidiniui.

Po išgyvento skaudaus įvykio Paola nusprendė užsiimti labdaringa veikla ir tokiu savo pavyzdžiu įkvėpti ir kitus žmones. Dabar ji padeda žmonėms su apribotomis galimybėmis. Brazilijos modelis turi daugiau kaip 80 tūkst. sekėjų „YouTube“ ir  beveik 800 tūkst. „Instagram‘e“.

 

Visada tiki, kad rytoj bus geriau, nei vakar

Be to, Paola gana aktyviai gyvena – ji sportuoja, šoka ir kol kas nežada palikti modelio karjeros. Pasirodo ant podiumo, dalyvauja madų fotosesijose.  Neseniai pasirašė dar kelis pelningus kontraktus. „Nuo avarijos jau praėjo nemažai laiko. Bet aš visą laiką buvau ištikima savo svajonėms. Kiekvieną dieną stengiuosi būti geresnė ir padaryti kuo daugiau prasmingų darbų. Aš susitinku su naujais žmonėmis, įgyju naujos patirties… Daug keliauju. Ir labai mėgstu šokti“, – sakė mergina.

Savo publikuojamomis nuotraukomis socialiniuose tinkluose Paola sako norinti įkvėpti ir kitus žmones sekti jos pavyzdžiu. Tai yra, kas benutiktų, niekada nenusiminti ir neprarasti tikėjimo. „Aš noriu pasakyti visiems žmonėms, kad niekada nereikia nuleisti rankų ir pasiduoti. Aš visada tikiu, kad rytoj bus geriau, nei vakar. Kiekvienas žmogus daugiau ar mažiau susiduria su įvairiais sunkumais ir gyvenimo išbandymais. Viskas, ką jums reikia padaryti – tai giliai įkvėpti oro ir nusiraminti. Ir tikėti, kad viskas bus gerai. Mano patirtis leidžia tai sakyti, nes gyvenimas po avarijos man buvo nelengvas. Teko iš naujo mokytis vaikščioti, bet viskas ilgainiui susitvarkė. Dabar man nėra jokių kliūčių ir darau tai, ką noriu“, – šypsodama kalbėjo Paola.

Brazilų modelis Paola Antonini – tai įkvepianti viso pasaulio žmones istorija, kaip neprarasti tikėjimo ir svajonių.

1 KOMENTARAS

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą