„Net žmogus, neturintis ekstrasenso gebėjimų, gali pajusti kuriuos nors ženklus ir sužinoti, kas su juo atsitiks ateityje. Kartais pats likimas mums siunčia ženklus, todėl belieka tik išmokti juos atpažinti ir teisingai panaudoti gautą informaciją“, – sako „Ekstrasensų mūšio“ nugalėtojas Konstantinas Gecatis.

 

Mirusiųjų sielos atkeliauja į sapnus

Anot jo, ko gero kiekvienas žmogus buvo susidūręs ar yra matęs neįprastus dalykus. Svarbu suprasti, ar tai sutapimas, ar aukštesnių jėgų pranešimas.

„Likimas nuolat siunčia mums ženklus, tačiau dauguma žmonių nesugeba jų atpažinti ar tiesiog nepastebi. Dažnai net atsitiktinis susitikimas gali reikšti, kad netrukus tau nutiks kažkas svarbaus. Žinoma, suprasti likimo signalus nėra taip paprasta, tačiau išmokti tai padaryti yra visai realu. Juk  kartais pats gyvenimas mums nusako artimiausios ateities įvykius“, – teigė žinomas ekstrasensas.

Ko gero kiekvienam smalsu sužinoti iš kur atsiranda likimo ženklai? Mat daugelis žmonių ne tik nepajėgia išsiaiškinti likimo siunčiamus ženklus, bet apskritai nesupranta iš kur jie atsiranda. Mūsų gyvenimas yra pernelyg sudėtingas ir sunku suprasti, kada mums artimiausiu metu  gali nutikti kažkas svarbaus ir kada turėsime priimti svarbų sprendimą“, – sakė K.Gecatis.

Žinomo ekstrasenso ir mediumo tvirtinimu, dažnai mirusieji siunčia savo artimiesiems, nešantiems toliau gyvenimo kryželį, pranašiškus ar įspėjančius ženklus. „Paprastai mirusiųjų sielos atkeliauja į sapnus ir žmogus tiesiog susapnuoja, kas su juo gali greitai nutikti arba atsitikti ateityje, arba įspėja  apie artėjančias problemas ir pavojus. Dažnas ir nesusimąsto apie tokius sapnus ir jų svarbą. Bet turime nepamiršti, kad mūsų artimieji, net ir po mirties, yra glaudžiai susiję su mūsų gyvenimu. Tegul ir sielų pavidalu. Todėl būtent jie ir turi galimybę sužinoti kaip mes gyvename, sužinoti mūsų  ateitį ir taip apsaugoti mus nuo visokių bėdų ir kitokių nelaimių“, – teigė mediumas.

Ant jos, net ateistai, netikintys Aukštosios galios egzistavimu, suklūsta ir susimąsto, sulaukę itin akivaizdžių ženklų. „Žinia, po žmogaus mirties lieka jo aukštesnis „Aš“, užimantis angelo sargo, globėjo ir pagalbininko vietą. Jis gali numatyti ateitį ir bet kokiomis priemonėmis stengiasi mus apie tai informuoti. Tokiu atveju labai svarbu atkreipti dėmesį į atsitiktinumus ir kad ir visai nedidelius bei nereikšmingus savo gyvenimo pokyčius, nes dauguma jų gali būti rimti signalai“, – sakė K.Gecatis.

Ekstrasenso teigimu, jei  kad ir gatvėje visai nepažįstamas priešingos lyties atstovas atkreipia į jus dėmesį, nesvarbu, į jūsų akinius ar batelius, tai rodo tolesnius teigiamus jūsų asmeninio gyvenimo pokyčius. O jei gatvėje sutiktumėte jums labai nemalonų kad ir nepažįstamą žmogų, tai reiškia, kad netrukus jūsų gyvenime gali įvykti nemalonus nutikimas ar net neigiamas įvykis.

„Tiesą sakant, likimas mums atsiunčia ženklų kone kiekvieną dieną. Tačiau tik nedaugelis supranta jų svarbą. Todėl taip svarbu atpažinti likimo ženklus. Visų pirma jums prireiks pastabumo ir atidumo. Paprastai  stingant šioms savybėms, žmonės nemato akivaizdžių dalykų ir negali atpažinti aukštesniųjų jėgų siunčiamos informacijos, – teigė ekstrasensas. – Kartais giliai pasineriame į savo mintis, ieškome atsakymų į mums rūpimus klausimus ir staiga tą akimirką tarsi nei iš šio, nei iš to pradeda skambėti daina, kurios žodžiai mums padeda rasti išeitį iš susiklosčiusios situacijos“.

 

Kartais net nedideli ženklai gali išgelbėti nuo rimtos nelaimės

Jo manymu, kartais net  kitaip išdėstyti daiktai gali mus įspėti apie svarbų įvykį. „Jei pastebėsite, kad kai kurie daiktai jūsų namuose ar darbe yra naujoje vietoje, pagalvokite, kodėl taip atsitiko“, – mįslingai kalbėjo ekstrasensas.

Užklupusi liga ir kiti negalavimai taip pat gali būti likimo siunčiami signalai. „Tai gali būti ir užuomina, kad jūs gyvenate neteisingai, nepaisote savo sveikatos ar piktnaudžiaujate žalingais įpročiais. Jei pastaruoju metu  labai daug dirbote, stabtelėkite ir  skirkite laiko poilsiui. Kartais likimas gali mumis pasirūpinti. Bet viskas, ko iš mūsų reikalaujama, tai įsiklausyti į save ir suprasti, kas vyksta“, – teigė žinomas ekstrasensas.

Anot jo, žmogaus kūnas taip pat gali įspėti ženklais ar pojūčiais apie tykojančius pavojus ar ligas. Viskas priklauso nuo žmogaus jausmų, emocijų ir  minčių. „Tokiais atvejais mes patys esame „navigatoriai‘, nes savanoriškai nukreipiame  savo mintis priimant atitinkamą sprendimą ar ką nors renkantis. Jei tarsi iš niekur nieko žmogus patiria fizinį skausmą ar diskomfortą, netrukus jam gali nutikti kas nors nemalonaus. O niekuo nepagrįstas vidinis džiugesys reiškia, kad netrukus jūsų gyvenime įvyks džiaugsmingas, malonus įvykis. Tam tikrose situacijose, kai jums reikia priimti svarbų sprendimą, taip pat pasikliaukite savo kūno pojūčiais. Pavyzdžiui, staiga atsiradęs nerimo jausmas įspėja, kad rizikuojate suklysti. Teisingam sprendimui būdingas ramybės ir energijos jausmas. Tai reiškia, kad galite būti užtikrinti dėl teisingo pasirinkimo“,- aiškino K.Gecatis.

Tikriausiai ne vienam iš jūsų teko girdėti atvejų, kai vienas ar kitas keleivis vėlavo į lėktuvą, kuris po to nukrito ir sudužo. „Tai galima vadinti aviakatastrofa ar vis dar tai likimo ženklu? Iš tiesų kartais net nedideli ženklai gali išgelbėti nuo rimtos nelaimės. Svarbu juos laiku pastebėti. Likimas ne visada mums atsiunčia teigiamų ženklų, bet tinkamai juos išsiaiškinus, galima ne tik išvengti bėdų, bet ir gyvenimas netrukus pasikeisti į gerąją pusę, – teigė ekstrasensas ir mediumas. – Visata neatleis, jei nepaisysite jos ženklų, o tai reiškia, kad jūsų nepastabumas ar neįsiklausymas taip pat gali tapti nesėkmės ar nelaimės priežastimi“.

Jo teigimu, taip pat reikia stengtis atkreipti dėmesį ir į savo kūno siunčiamus signalus, tada nepraleisite svarbių savo gyvenimo akimirkų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą