Kiekvienas Zodiako ženklas turi asmeninį numerį, kuris pritraukia sėkmę. Turint laimingus skaičius, galima ne tik pasiekti sėkmės,  bet ir pritraukti pinigų bei laimingą meilę.

Siekiant kuo didesnės sėkmės,  svarbu susieti visus svarbius įvykius su konkrečiu skaičiumi pagal savo  Zodiako ženklą. Taigi, sudarant horoskopą naudojami skaičiai nuo vieno iki devynių – būtent jie lemia būsimą žmogaus likimą. Kaip ir minėta, kiekvienas Zodiako ženklas turi savo asmeninį numerį ar net kelis asmeninius numerius, kurie suteikia jam teigiamą aurą. Naudodamiesi numerologine interpretacija, galite sužinoti kiekvieno skaičiaus apibūdinimą. Taip pat skirstant svarbius įvykius į datas, kurios sutampa su jūsų laimingu skaičiumi, galite žymiai padidinti savo sėkmės tikimybę.

 

Vienetas

Šis skaičius simbolizuoja žmogaus individualumą, atsidavimą, lyderystę. Vienetas taip pat suteikia žmogui neribotas galimybes, siekiant savo tikslų. Šio skaičiaus globojami žmonės visada siekia būti  nepriklausomi, jie nėra įpratę pasikliauti atsitiktinumais ir visko siekia tik savo pastangų kaina. Skaičius vienas dominuoja  tarp Žuvų ir Vandenio ženklo žmonių, suteikdamas šių Zodiako ženklų atstovams pasitikėjimą savimi, galimybę apginti savo požiūrį, teigiamus ir ryžtingus žingsnius, priimant kuriuos nors sprendimus ar siekiant savo tikslų.

Dvejetas

Skaičius  du  nurodo, kad žmogui būdingi diplomatiniai sugebėjimai, kiti talentai, aukštos dvasinės savybės. Globojami  šio skaičiaus, žmonės  būna ne tik malonūs, bet ir užjaučiantys, siekiantys  takos, ramybės, palaikymo, sugebantys išspręsti bet kokius ginčus, konfliktą, užglaistyti aštrius kampus, vengiant kategoriškumo ir juo labiau smurto. Vėžio, Svarstyklių ir Jaučio ženklo žmonėms  buvo lemta išvysti šį pasaulį veikiant šiam skaičiui, kuris gali būti susijęs su jų gimimo valanda, diena ar mėnesiu. Šis skaičius taip pat nurodo, kad minėti Zodiako ženklai asmeninę laimę pasiekia  dėl savo įgimto geranoriškumo  ir noro labiau pažinti žmones. Todėl jiems dažnai pavyksta prisibelsti į kitų širdis.

Trejetas

Dėl šio skaičiaus galios dar senovėje sklandė legendos, todėl, suprantama, jis yra reikšmingas ir  atlieka svarbų vaidmenį. Tikriausiai ne vienam teko girdėti, ką reiškia trejybė ir ne veltui beveik visas maldas tariame tris kartus. Tai šventumo, tikėjimo, kūrybos simbolis. Gimusieji su tokiu skaičiumi neabejotinai  gali pasiekti aukštumų bet kurioje gyvenimo srityje. Juos lydi sėkmė ir perspektyvos, o bet kokie sunkumai visada būna įveikiami.  Jų pasiekimai  – tai raktas į labai išvystytą intuiciją ir kūrybinį mąstymą. Trejybės pamėgti Zodiako ženklai yra Mergelė, Ožiaragis, Dvyniai. Kartu su kitais skaičiais  trejetas būna sėkmingas ir Svarstyklėms, Vandeniui, Liūtui, Šauliui.

Ketvertas

Skaičius  keturi simbolizuoja beribį intelektą, ištikimybę, stebėjimą, atkaklumą, nepriklausomybę. Todėl šio skaičiaus turėtojais galima pasitikėti besąlygiškai, nes jie tikrai išties jums pagalbos ranką. Tai stiprūs ir nepriklausomi žmonės, galintys išspręsti bet kokias problemas. Jie labiausiai vertina kitus žmones dėl dvasinių savybių ir žino, kaip  teisingai išsirinkti sau gyvenimo partnerį, kuris eis kartu per ugnį ir vandenį. Skaičius keturi skatina žmones, gimusius po Vėžio, Skorpiono, Dvynių, Avino, Jaučio žvaigždynu tobulėti ir padėti kitiems žmonėms.

Penketas

Tie, kurie gimė šio skaičiaus įtakoje, yra apdovanoti energija, natūraliu magnetizmu ir didelėmis galimybėmis. Skaičius penki suteikia Vėžiui ir Skorpionui stabilumą, sėkmę ir norą labiau pažinti save. Aktyviai naudodamiesi šiuo skaičiumi savo gyvenime, galite tikėtis sėkmės asmeninėje ir verslo srityje. Be to, penketukas negaili jo turėtojams malonių staigmenų, o jo globojamų žmonių galimybės neturi ribų. Tačiau šis skaičius reikalauja savarankiškumo ir ryžtingumo, todėl tikrai nepatartina šokti pagal kieno nors dūdelę, kitaip sėkmė gali nuo jūsų nusisukti.

Šešetas

Šeši apibūdina ilgaamžiškumą, sielos jaunatviškumą, charizmą, žavesį ir prestižą tarp žmonių. Gimusieji, globojami šio skaičiaus, lengvai pasiekia žmonių protus ir širdis, o tai padeda įgyti aukštas pozicijas visuomenėje. Turėdamas daug ryšių ir galimybių, šešeto savininkas greičiau pasiekia sėkmę. Tai taip pat  yra ir neramios asmenybės, kurios negali nustygti  vietoje ir jaučia poreikį keliauti. Penketukas globoja Žuvis, Svarstykles ir Jaučius. Šių Zodiako ženklų atstovai sugeba prisitaikyti prie aplinkybių ir gauti naudos sau. Taip pat jie padeda žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Laimė pasibels į šio skaičiaus turėtojų gyvenimą, kai jie išmoks prisiimti atsakomybę ir parodyti didesnį palankumą kitiems.

 Septynetas

Šis skaičius suteikia nepriklausomybę, dvasingumą, analitinius įgūdžius. Panašu, kad jo savininkai yra susvetimėję nuo kitų žmonių įtakos, bet pasiekia sėkmės  daugiausiai savo pastangų, intelekto, sumanumo ir intuicijos dėka. Skaičius septyni globoja Aviną, Mergelę, Ožiaragį ir Žuvis. Dažnai tarp jų yra daug mokslininkų ir politikų. Jų gebėjimas generuoti nestandartines ir išradingas idėjas atsispindi visuomenėje. Tokių žmonių gyvenimas niekada nestovi vietoje, jie beveik kasdien susiduria su neramumais ar nenumatytomis kliūtimis. Ramus ir racionalus požiūris į pinigus padeda jiems oriai ir patogiai gyventi.

Aštuonetas

Skaičius aštuoni turi didžiulį energijos potencialą ir suteikia Vėžiams, Liūtams, Šauliams ir Ožiaragiams ryžto, atkaklumo ir filosofinio mąstymo patirties. Deja, bet šio skaičiaus globojami žmonės  neretai siekia tuštybės, šlovės ir lengvų pinigų. Kaip bebūtų keista, tačiau būtent šių Zodiako  ženklų atstovai yra labiau linkę nei kiti kaupti turtus.  Tai ir savotiškai paslaptingas skaičius, turintis dvigubą prigimtį, todėl apdovanoja jo savininkus galimybe suprasti mistinius dalykus ir anapusinį pasaulį Tokie žmonės gali išspręsti savo asmeninės laimės trukdžius įvairiais  ritualais. Kai kurie  šių ženklų netgi  yra apdovanoti aiškiaregystės sugebėjimais.  Taip pat šių ženklų atstovams būdingas praktiškumas, atsparumas, lyderystė, iniciatyvumas ir filosofinis požiūris į gyvenimą. Šie išvardinti dalykai  vaidina ypač svarbų vaidmenį siekiant užsibrėžtų tikslų.

Devynetas

Skaičius devyni turi beveik visas skaičių nuo 1 iki 8 savybes, tačiau jo stiprumas gali būti ir teigiamas, ir neigiamas. Šio skaičiaus savininkams suteikia  tokias savybes, kaip intuicija, jautrumas, tvirtumas bei galingą energiją ir tvirtumą. Šio skaičiaus turėtojams – Avinui, Liūtui, Skorpionui bei Svarstyklėms būdingas atkaklumas ir tikslingumas, padedantis pasiekti bet kokių aukštumų, kurių jie geidžia. Šis laimingas skaičius apdovanoja juos aštriu protu ir sugebėjimais greitai įgyvendinti  bet kurią idėją. Taigi, šio skaičiaus turėtojai laiku sužinoję savo paslėptas galimybes, gali pasiekti didžiulės sėkmės gyvenime.

Apskritai šis laimingas skaičius gali padėti rasti sėkmę – tiesiog reikia išmokti juo pasikliauti.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą