Jei vyras yra įsimylėjęs, bet dar nepasirengęs prisipažinti, jo elgesį išduoda keletas požymių. Moterų intuicija retai apgauna, o jei kyla abejonių dėl šio reikalo, tada verta atidžiau pažvelgti į astrologiją.

Nėra nieko gražesnio už meilę, kuris užpildo vidine šviesa, suteikia laimę ir gyvenimo prasmę. Deja, bet šiuolaikiniame pasaulyje frazė „aš tavęs nebemyliu“ skamba vis dažniau. Tačiau iš tikrųjų daugelį problemų galima apeiti, iš anksto žinant, kaip elgiasi skirtingų Zodiako ženklų atstovai, kai jų jausmai pamažu pradeda blėsti.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Astrologai kalba apie Aviną kaip apie atviriausią ir nuoširdžiausią ženklą. Šio ženklo vyras visada pasako viską, ką galvoja ir neslėpdamas jausmų. Tai galioja ir meilei. Todėl ir atslūgus jausmams, Avinas atvirai pasidalins tuo su moterimis, nuoširdžiai pasakys, kad liepsna jo širdyje jau baigia užgesti.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Įsimylėjęs Jautis paprastai neriasi iš kailio, kad tik jo mylimoji jaustųsi laiminga. Jis negaili jai  dovanų, gėlių ir komplimentų. Bet daro tai… kol myli. Blėstant jausmams, jis tarsi atitolsta ir susvetimėja, pradeda šalintis. Taip nutikus, moteriai turėtų būti rimtas signalas. Patikrinti jo jausmus nesunku – pasidalinkite savo rūpesčiais su juo ir viskas paaiškės. Jei  pamatysite, kad jis vis dar jaudinasi dėl jūsų, nėra abejingas, tada nėra jokios priežasties panikuoti.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Šio ženklo vyrai garsėja dėl savo žavesio, charizmos, sugebėjimo koketuoti su moterimis. Dėl tos pačios priežasties jie turi daug gerbėjų tarp moterų ir tiesiog mėgstančius juos. Bet Dvynių širdis dažniausiai priklauso… jam pačiam, nes jis nenori niekam įsipareigoti ir susisaistyti  santykių saitais. Kadangi šio ženklo vyras – laisvas paukštis. Jis gali be jokios priežasties pradingti, nebeskambinti, išvykti, o moteriai beliks galvoti, gal jis prarado susidomėjimą ja ir žvalgosi kitos…

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžio ženklo vyras yra ganėtinai paslaptingas, todėl vargu, ar kada nors prisipažins, kad jo jausmai jau praėjo. Labai sunku išgirsti iš jo lūpų visą tiesą. Todėl moteriai labai svarbu pasitelkti savo intuiciją ir mėginti pačiai išsiaiškinti jo jausmus. Bet jei Vėžio ženklo vyras nustoja žavėtis moterimi, būti romantiškas, greičiausiai jo meilė praėjo.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtas mėgsta būti dėmesio centre, ypač moterų, todėl jis stengiasi užkariauti ją savo išdidumu ir arogancija. Jis siekia moters taip, kad visos jos  draugės mirtų iš pavydo.

Bet susidūręs su pirmąja santykių krize, Liūtas neskuba nutraukti santykių, jis mėgina ką nors pakeisti, gali net kovoti, net ir nesitikėdamas laimingos pabaigos. Bet jei moteris nepastebės jo pastangų, neįvertins, tada Liūtas tiesiai šviesiai ir ramiai pasakys, kad jiems laikas pasukti skirtingais keliais.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Šio ženklo vyras neretai nenori net sau prisipažinti, kad jo jausmai mylimajai ėmė vėsti. Jis to nepripažins, kol analizuos santykių klaidas ir mėgins jas ištaisyti. Jis gali dvejoti, įstrigti dėl smulkmenų, net numatyti, kad santykiai visiškai neturi perspektyvų, o tada … Ne, jis greičiausiai nieko nepasakys. Veikiau jis pradės ieškoti kelių, kad galėtų daugiau laiko pabūti vienas ir pailsėti nuo santykių.  Kol galų gale jausmai galutinai išblės ir meilė savaime nunyks.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Šio ženklo vyrai meilėje būna sentimentalūs. Jie svajoja apie ją, siekia jos, neretai kuria iliuzijas, įsijaučia ir nepastebi, kaip praranda trauką, atsiradus prieštaravimams santykiuose. Po to ilgai galvoja ir abejoja, mėgina pasverti visus „už“ ir „prieš“ ir įsitikinti, ar meilė tikrai praėjo. Todėl norėdamas išsklaidyti bet kokias abejones, Svarstyklės pradeda skirti dar daugiau dėmesio santykiams, tikėdamasis laimingos pabaigos. Negana to, stengiasi susigrąžinti blėstančius jausmus ir meilę bendromis su partnere pastangomis.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Atpažinti įsimylėjusį Skorpioną  nėra sunku. Tada jis būna ne tik dėmesingas, rūpestingas, bet ir spinduliuoja meilę. Suprantama, tai tęsiasi tol, kol ugnis liepsnoja jo širdyje ir jis galvoja, kad meilė truks visą amžinybę. Bet kai tik santykiai ima bent kiek keistis, keičiasi ir jo požiūris. Skorpionas niekada neatleis moteriai išdavystės, net jei tai būtų tik trumpalaikis flirtas su kitu vyru. Taip pat nepatartina provokuoti ir šio ženklo vyro pavydą, nes jame visada yra paslėptas gudrus keršto planas.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys yra Ugnies ženklas, dievinantis naujus jausmus ir ryškias emocijas. Todėl jis pirmiausiai  renkasi aistringą, karštų jausmų ištroškusią moterį. Bet kai meilė ima blėsti, Šaulys gana ramiai ir greitai nutraukia santykius. Nepaisant to, kad nepavyksta išvengti sunkių pokalbių ir nuslėpti savo baimes. Vis dėlto, jis pasako viską taip, kaip yra, bet ne norėdamas įskaudinti, o taikiai  išsiskirti ir kad neliktų jokių klaustukų. Todėl, jei nenorite prarasti šio aistringo vyro, neleiskite užgesti jo jausmams.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Šis Žemės ženklas paprastai simbolizuoja, kad Ožiaragis stengiasi visada tvirtai stovėti ant žemės tiek veiklos, tiek ir meilės sferose. Jį gana sunku išmušti iš vėžių, o kilus problemoms, visada turi atsarginį planą. Santykiuose jis paprastai būna santūrus, elgiasi apgalvotai. Bet kartais jei ir  atitrūksta nuo realybės, niekada nepraranda kontrolės. Tas pats ir su meile. Net ir svaigdamos dėl jos, niekada nepraras nuovokos ir sveiko proto. Dažniau savo veiksmais, o ne emocijomis jis parodo savo meilę. Drastiški nuotaikos ir elgesio pokyčiai jam nebūdingi, todėl jei Ožiaragis staiga pradėjo elgtis įtartinai, blaškytis, tai greičiausiai reiškia, kad jo jausmai vėsta. Išgelbėti Ožiaragio meilę  paprastai būna sunku arba neįmanoma. Todėl geriau susitaikyti su tuo ir suprasti, kad jo gyvenime, deja, jūs nebesate svarbiausia žmogus.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Apie Vandenio ženklo vyrą galima pasakyti labai trumpai: jis nuolat ieško naujų emocijų. Nors šio ženklo vyras iš pažiūros ir nėra romantiškas, bet meilės pojūčiai suteikia jam sparnus ir pakylėja nuo žemės. Ir jei Vandenis įsimylėjo, tada romantiškumo ir aistros banga apima moterį nuo galvos iki kojų. Bet kai šis antplūdis atslūgsta, tada jau moteriai tenka pasukti galvą, kaip išsaugoti  santykius.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Jausmingas Žuvų ženklo vyras paprastai labai sunkiai nusprendžia pripažinti atvėsusius jausmus ir potraukio praradimą. Jam lengviau sugalvoti pasiteisinimus, kad tik nereikėtų pripažinti karčios tiesos. Kai tik supranta, kad jo susidomėjimas moterimi praeina, jį pradeda kankinti kaltės jausmas. O moteriai supratus arba kyla įtarimas, kad šio ženklo vyras tolsta, tada geriausia perimti iniciatyvą į savo rankas ir pabandyti grąžinti tai, ką dar galima išsaugoti.

Bet kuriai moteriai praradus vyro susidomėjimą yra svari priežastis padėti tašką ir pradėti kurti naujus santykius. Žinoma tam ryžtis gali ne kiekviena silpnosios lyties atstovė, ypač jei santykiai buvo kupini laimės.  Bet galbūt likimas suteikia galimybę užmegzti naujus santykius, kurie bus geresni nei ankstesni. Vienaip ar kitaip, bet neturėtumėte skubėti daryti išvadų. Būkite laimingi.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą