Nužudytos mama pasakojo, kad lemtingą dieną dukra žaidė su drauge, kai prie jų prisijungė paauglys. Netrukus mergaitė parbėgo namo, sakydama, kad kaimynų berniukas ją skriaudžia. Socialinių tinklų nuotrauka

Liepos 29-osios naktį Senojo Saltovo kaime, apleistame name rastas 6 metų mergaitės kūnas su smurtinės mirties požymiais – galvos ir veido sumušimais. Tiriama, ar nebuvo įvykdytas ir išžaginimas, rašo kh.vgorode.ua.

 

Mušė kitus vaikus, žudė šuniukus

Iš karto sulaukė įtarimų dėl nusikaltimo. 13-metis kaimynas, kuris mergaitę pažinojo nuo kūdikystės. Mat paauglys garsėjo savo žiaurumu. Pasak vietos gyventojų ir pasakojimų socialiniuose tinkluose, jis mokykloje ir gatvėje mušė kitus vaikus, žudė šuniukus, o jo 15-metei seseriai net įskilo raktikaulis, kai ją užpuolė sadistas brolis.

Nužudytosios mama pasakojo, kad lemtingą dieną dukra žaidė su drauge, kai prie jų prisijungė paauglys. Netrukus mergaitė parbėgo namo, sakydama, kad kaimynų berniukas ją skriaudžia. Tuo pat metu  mergaitės tėvai buvo prieš, kad 13-metis kaimynas leistų laiką su mažomis mergaitėmis. Ir netgi skundėsi  jo tėvams, bet šiems visa tai buvo ne motais.

Vakar ji atbėgo ir pasakė: „Mama, kaimynas mane įžeidė“. […] Ji pasakė, kad jis ją pastūmė ir, nuplėšęs nuo galvos plaukų lankelį, nusviedė tolyn. Liepiau jo neužkabinti ir tiesiog nueiti, ir pažadėjau pasikalbėti su jo mama, kai ją pamatysiu“, – aiškino šešiametės motina.

 

Mergaitės kūnas buvo rastas vėlų vakarą apleistame name

Vakarop mergaitė vėl nuėjo pas savo draugę, bet taip ir nebegrįžo. „Ilgai negrįžo. O tada atėjo draugė ir paklausė: „Ar […] eis pasivaikščioti?“ Sakau: „Ji nuėjo pas tave“, – dalijosi mintimis nužudytos mergaitės mama. Paaiškėjo, kad mergaitę matė su paaugliu, bet jis tvirtino, kad su mergaite nebuvo susitikęs. Tiesa, vėliau prisipažino, kad jie išsiskyrė tam tikroje vietoje.

Mergaitės kūnas buvo rastas vėlų vakarą apleistame name. „Per apžiūrą policininkai rado kelnaites ir batelius, supratome, kad atsitiko blogiausia. Buvau šalia to namo iki 5 valandos ryto, bet mūsų neįleido, – pasakojo velionės senelis.

Senojo Saltovo kaimo seniūno žiniomis, paauglys prisipažino padaręs nusikaltimą. Atlikus ekspertizę paaiškėjo, kad 13 metų vaikigalis mergaitę ir išžagino .Jam gresia laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų arba įkalinimas iki gyvos galvos.

 

Socialinių tinklų nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą