Jo žmonos vardas Ivana. Pora susipažino 2019 metais. Moteris iš pradžių pagalvojo, kad Josephas yra kurios nors gaujos narys, kuris prarado žandikaulį dėl nusikalstamų susirėmimų. "Twitter" nuotrauka

Taip  atrodo 41 metų suvirintojas iš Amerikos, tačiau meilė išgelbėjo jo gyvybę, rašo catersnews.com. Jis gimė be žandikaulio, todėl žmonės jo bijojo. Tačiau vyras susidorojo su visuomenės spaudimu ir tikėjo savimi. Puikus to įrodymas yra jo gražuolė žmona.

 

Negali normaliai kvėpuoti ir valgyti

41 metų Josephas Williamsas gyvena Čikagoje. Kai jo mama buvo nėščia, ji nešiojo dvynius, tačiau vienas iš brolių mirė įsčiose, o antrasis kūdikis gimė su reta genetine liga – otofacialiniu sindromu. Dėl jo žmogus gimsta be apatinio žandikaulio ir smakro.

Beveik visais atvejais kūdikis neišgyvena, nes negali normaliai kvėpuoti ir valgyti. Net operacija nepadeda – liežuvis neišsivystęs, todėl be pagalbos neįmanoma kvėpuoti ir nuryti. Vienintelė išeitis – specialus vamzdelis. Tačiau dažnai pacientai visą laiką turi praleisti ligoninėje, kad galėtų būti prižiūrimi gydytojų.

Dar kūdikystėje berniukui mėginta atkurti jo veidą, bet nesėkmingai. „Man buvo transplantuoti kaulai ir oda, bet senstant mano kūnas viską atmetė‘, – sakė vyras. Medicina dar neišmoko tokiu atveju atkurti veido.

2008 metais žiniasklaidą pasiekė istorija apie Alaną Doherty. Jam buvo atlikta 18 mėnesių trukmės operacijų serija, siekiant  sukurti naują smakrą. Ir prieš tai jam buvo atliktos devynios operacijos, kad būtų galima padaryti tą patį smakrą.

Alanas tapo pirmuoju žmogumi, kuriam buvo atkurtas žandikaulis ir apatiniai veido kontūrai. Tačiau vaikinas neįsivaizdavo, ką jam teks išgyventi. Pirmiausia gydytojai iš jo šlaunies paėmė kaulo gabalėlį ir supjaustė jį žandikaulio formos. Tada kaulas buvo implantuotas jam į nugarą, kad padėtų augti nervams ir atraminiams audiniams. Vėliau jis buvo iš ten pašalintas ir pritvirtintas prie veido. Viskas padengta oda, kad smakras atrodytų tikroviškai.

Bet Alanas nusivylė. Dabar jo kūnas randuotas, o nauja išvaizda visai nedžiugina.

„Nesitikėjau, kad būsiu visiškai subjaurotas. Jei būčiau žinojęs, kokia bus mano nugara ir žandikaulis, nebūčiau daręs operacijos.“, – tvirtino vyras.

Tuo tarpu Josepho tėvai jį paliko, todėl jis atsidūrė globėjų šeimoje. Nuo vaikystės berniukas turėjo taikstytis su nesveiku aplinkinių dėmesiu. Jie iš jo nesijuokė, o bijojo. Ir kažkas nedvejodamas pasakė garsiai apie Josephą, kuriam visai nepatiko.

 

Moteris iš pradžių pagalvojo, kad Josephas yra kurios nors gaujos narys

„Žmonės nustoja rūpintis savo reikalais ir įbeda nosis į mane. Ir tai pradeda erzinti. Buvo net vienas vaikinas, kuris sustabdė savo automobilį, apsisuko ir važiavo pro šalį, kad tik pažiūrėtų į mane“, – sakė jis.

Vyras nemoka kalbėti, todėl bendrauja gestų kalba ir telefonu. Jis per specialų vamzdelį įveda maistą kokteilio pavidalu, juo ir kvėpuoja.

Kažkuriuo metu Josephui gyvenimas tapo nepakeliamas.  Jis net norėjo pasitraukti iš gyvenimo, bet staiga sutiko simpatišką merginą.

Vyras prisipažįsta, kad dėl žemos savivertės ir savigarbos pasimatymai jam buvo sunkus išbandymas. Jis jautėsi bevertis. Tačiau vyras vis tiek nepraleido savo likimo.

Jo žmonos vardas Ivana. Pora susipažino 2019 metais. Moteris iš pradžių pagalvojo, kad Josephas yra kurios nors gaujos narys, kuris prarado žandikaulį dėl nusikalstamų susirėmimų. Jie susidraugavo, o vėliau pradėjo susitikinėti. Po metų 40-metis vyras ir 38-erių nuotaka susituokė.

Dabar Josephas dirba suvirintoju, bet mėgsta groti būgnais ir svajoja tapti didžėjumi. Muzika jam yra būdas išreikšti save, nes kalba jam neprieinama.

„Nors kartais noriu pasislėpti nuo pasaulio ir verkti, bet turiu nepamiršti, kad yra priežastis, kodėl Dievas mane tokį sukūrė. Jis davė man šią naštą, nes žinojo, kad galiu panešti. Gimimas be žandikaulio man suteikė kitokį požiūrį į gyvenimą ir padarė mane tuo, kas esu šiandien“, – teigė vyras.

Socialinių tinklų nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą