Labai lengva iš Liūto iškaulyti pinigų. Norint tai padaryti, tiesiog moteris turi dažniau jį girti ir sakyti komplimentus. Archyvo nuotrauka

Iš pradžių jie žada nuimti žvaigždę iš dangaus ir prisiekia, kad dėl meilės padarys bet ką, bet po kurio laiko pamiršta net padovanoti gėlių puokštę! Tai yra visa vyrų esmė. Daugelis stipriosios lyties atstovų, užkariavę merginą, nustoja dovanoti jai dovanas. Kodėl taip nutinka ir kaip priversti savo partnerį padovanoti trokštamą žiedą ar išmanųjį telefoną, skaitykite šiame horoskope.

 

Avinas

Avinas yra gana dosnus dovanoms. Tačiau dėl tam tikrų aplinkybių jie dažnai pamiršta pradžiuginti  savo  merginą ar moterį. Jam reikia nuolat priminti, kad norite jo dėmesio pinigine išraiška. Tik užuominos turi būti skaidrios ir tuo pat metu neįkyrios.

 

Jautis

Jei norite išlukštenti Jaučio ženklo vyrą, tuomet turite apie tai jam pasakyti tiesiai šviesiai, tik be ašarų, pykčio priepuolių ir priekaištų. Meiliai ir nuoširdžiai papasakokite jam apie savo norus, ir jis jums įteiks dovaną be jokių dvejonių ir klausimų.

 

Dvyniai

Gauti tai, ko nori iš Dvynių ženklo vyro, dažnai yra tiesiog nerealu. Jį nuolat kamuoja rūpesčiai, o apsipirkti ir išrinkti dovaną mylimajai neturi laiko. Norint prieiti prie šio vyro piniginės, reikės parodyti gudrumą ir panaudoti savo moteriškus kerus. Pavyzdžiui, apie savo troškimus Dvyniams galite pasakyti romantiškoje aplinkoje arba lovoje. Užsidegęs aistra šio žvaigždyno atstovas sutiks su viskuo.

 

Vėžys

Kad Vėžys dažniau dovanotų gėles ir dovanas, astrologai rekomenduoja  parodyti tai, ką ji sugeba jaukioje namų aplinkoje. Moteris turi įrodyti savo mylimajam, kad gali būti gera namų šeimininkė, rūpestinga žmona ir aistringa meilužė. Jei Vėžys bus visiškai patenkintas savo partnere, jis viską pastatys jai po kojomis.

 

Liūtas

Labai lengva  iš Liūto iškaulyti pinigų. Norint tai padaryti, tiesiog moteris turi dažniau jį girti ir sakyti komplimentus. Na, ir, žinoma, tarp pagiriamųjų žodžių nepastebimai papasakokite jam apie savo norus. Vyras Liūtas moterį suvokia kaip savo sėkmės rezultatą. Suprasdamas savo pranašumą prieš visus, žinoma, ne be moters pagalbos, jis iš karto suteiks savo partnerei viską, ko ji nori.

 

Mergelė

Gana sunku palenkti Mergelės ženklo vyrą  į savo pusę už pinigus. Tam reikia specialaus požiūrio. Moteris turi kaip reikiant stengtis ir įdėti daug pastangų.  Šio žvaigždyno atstovas nėra toks kvailas ir naivus, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio: pamatęs savo išrinktosios ašaras ar gailestingumo kupinas akis, tikrai išpildys visus jos troškimus.

 

Svarstyklės

Svarstyklės mėgsta skaičiuoti pinigus ir dažnai yra gana šykščios su dovanomis, ypač jei tam nėra jokios priežasties. Moteriai reikia pagudrauti: užsiminti šio ženklo atstovui, kad jam nepakenktų atnaujinti garderobą. Pakvieskite jį apsipirkti. Atsidėkodamas už rūpestį ir dėmesį, jis tikrai jus palepins ne tik naujais drabužiais.

 

Skorpionas

Pagal astrologus, Skorpiono patinas netoleruos, jei jo partnerė bet kaip atrodys. Galite to išvengti, pasitelkus mažą gudrybę. Eidami pro parduotuvę ar vartydami blizgų žurnalą nepastebimai parodykite, kas patraukė jūsų dėmesį. Jis tikrai tai prisimins ir maloniai nustebins.

 

Šaulys

Sukelkite pavydą šio žvaigždyno vyrui, parodykite jam, kad jis gali jus prarasti kartą ir visiems laikams, tada jis viską mes jums po kojomis. Pavydas ir išsiskyrimo neišvengiamumo suvokimas verčia Šaulį padaryti ką nors neįsivaizduojamo.

 

Ožiaragis

Ožiaragis nelabai mėgsta leisti pinigus. Tam, kad jis išsirinktų dovaną, turi būti labai rimta priežastis. Moteris turi aiškiai pasakyti savo išrinktajam, kad norint išlaikyti darnius santykius būtina tai, ko ji nori.

 

Vandenis

Vandenis mėgsta dovanoti dovanas, tačiau beveik visada dovanoja netinkamas. Norint Vandenio vyro pinigus nukreipti tinkama linkme, moteriai reikia iš anksto susitarti dėl bendro apsipirkimo.

 

Žuvys

Šio žvaigždyno vyras dažnai net neįtaria, kad dovanoti dovanas savo išrinktajai yra norma. Moteris turi jam apie tai pasakyti tiesiai į akis. Užuominos ir kiti gudrūs triukai rezultato neduos. Čia padės tik atkaklumas ir tiesumas.

Tikimės, kad šis horoskopas padėjo jums geriau suprasti vyrus ir nustatyti jų silpnybes bei manipuliavimo būdus. Linkime sėkmės ir laimės asmeniniame gyvenime.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą