Ožiaragio ženklo mergina yra Sniego karalienės atspindys

Nusprendėme palyginti Zodiako ženklus su pasakų herojais ir pagal tai parengėme specialų horoskopą. Įdomu tai, kad daugelis visų gerai žinomų pasakų personažai tikrai atitinka Zodiako ženklų atstovus. Taigi, perskaitykite ir sužinokite, kuris pasakos personažas jums atrodo labiausiai artimas.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avino ženklo merginos turi tik vieną pasakų herojės įsikūnijimą – tai Gerdą iš pasakos „Sniego Karalienė”.  Gerda, kaip tikrų tikriausia Avino ženklo atstovė, eina savo tikslo link, nepaisant visų kliūčių ir sunkumų. Šio ženklo drąsi mergina bet kokiomis priemonėmis pasieks tai, ko nori ir mėgausis rezultatais bei sėkme.  Be to, Avino ženklo merginas skatina vidinė energija ir jėga, rodanti teisingą kelią ir apsauganti nuo visų negandų.

Tuo tarpu Avino ženklo vaikino charakterį atitinka Čipolinas.  Jis yra iš prigimties kovotojas ir lyderis. Avinas taip pat negaili jėgų, įgyvendindamas savo idėjas, kol galiausiai tampa nugalėtoju.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jaučio mergina yra tikra Auksaspalvė. Ji protinga ir graži, bet tuo pačiu galvoja ir apie materialinius gyvenimo malonumus. Ši mergina laukia malonės iš dangaus, nes pati neskuba siekti savo tikslų. Ji vertina stabilumą, jaukumą ir patogumą, todėl nėra linkusi į nuotykius ir avantiūras.

Jaučio vaikinas, pasak šio horoskopo, labiausiai primena Pinokį. Tai reiškia, kad šio ženklo atstovas  yra  ar gali būti puikus idėjų generatorius, siekia kuo greičiau juos įgyvendinti ir tuo pačiu įsitvirtinti bei būti žinomas ir populiarus. Tiesa, jam  gali prirūkti mąstymo lankstumo, vikrumo ir išradingumo.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvynių ženklo merginų prototipas yra Raudonkepuraitė. Ji mėgsta nuotykius, nebijo sunkumų ir kartais nevengia eiti net peilio ašmenimis. Bet pasaka  nebūtų pasaka, todėl turėtų laimingai baigtis. Šio ženklo mergina daug ko pasieks savo apdairumu ir sumanumu. Taip pat ir susirasti tikrų draugų.

Dvynių ženklo vaikinų prototipas yra Karlsonas. Toks pat iškalbingas, bendraujantis, linksmai nusiteikęs, bet kurios kompanijos siela ir visada sugebantis rasti išeitį iš sunkios padėties.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžio ženklo merginos atitikmuo yra Coliukė. Ji tokia pat trapi, neryžtinga ir perdėtai emocinga. Dėl įpročio eiti su srautu ji patenka į keblias situacijas, kurių būtų buvę galima išvengti, jei ji turėtų bent šiek tiek daugiau ryžto ir tvirtumo.

Vėžio vaikino prototipas yra  Pjeras. Šio žvaigždyno atstovai yra pažeidžiami, romantiški ir emocingi. Dėl vidinių prieštaravimų ir nenoro priimti situacijos tokios, kokia ji yra, Vėžys, kaip ir Pjeras, dažnai yra neteisingai suprantamas.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūto ženklo merginos „antrininkė“ yra Pelenė. Kad ir kaip jos gyvenimas sunkiai besusiklostytų, patirtų daug bėdų ir negandų, kad ir kaip negražiai su ja elgėsi pamotė, ji vis tiek svajoja spindėti baliuje ir būti visų dėmesio centre. Ši savybė būdinga ir Liūto ženklo merginoms, skatinanti atkaklumą, užsispyrimą ir drąsą. Ir tada svajonės išsipildo!

Liūtas ženklo vaikinas  yra „batuotas katinas“ – pritraukiantis sėkmę, randantis išeitį iš bet kurios sunkios padėties ir yra labai dosnus artimųjų atžvilgiu.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės ženklo mergina yra Malvina: griežta, protinga, praktiška, tvarkinga ir tuo pačiu graži bei grakšti. Kartais gali atrodyti, kad teks nuobodžiauti su ja, bet šis jausmas greitai dingsta, kai ji ima skleisti savo kerus ir žavesį.

Mergelės ženklo vaikinas yra Spragtukas. Nors jis ir stengiasi užsisklęsti nuo viso išorinio pasaulio, bet giliai savyje jis yra įdomus žmogus. Tačiau norint atsiverti ir įgyvendinti svajones, jam reikia tikrų jausmų, kurie įkvėptų jį  didvyriškiems darbams ir žygdarbiams.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklių ženklo merginų prototipas yra Snieguolė. Ji siekia harmonijos su savimi ir supančiu pasauliu. Šio ženklo mergina taip pat niekada nesėdi sudėjusi rankas. Jei jos princas dar nespėjo atjoti ant balto žirgo, ji nelaukia jo, rymodama prie lango, o pati leidžiasi į jo paieškas.

Svarstyklių ženklo vaikinas tikrų tikriausias Češyro katinas. Žvelgiant iš vienos pusės, draugiškas, komunikabilus, kompanijos siela, bet iš kitos –  stengiasi laikytis atstumo nuo žmonių. Nepaisant to, apdovanotas subtiliu skoniu, geromis manieromis bei sugebėjimu gražiai kalbėti ir užkariauti pašnekovo palankumą.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpiono ženklo merginos atspindys yra Vasilisa Išmintingoji. Ši pasakos herojė yra ne tik protinga, bet ir išsiskiria vidiniu pasauliu, potraukiu bei žavesiu. Ji yra savo gyvenimo tvarkytoja ir valdytoja: kaip nori, taip ir bus.

Skorpiono ženklo vaikinas yra nemirtingasis Koščėjus. Toks pats tvirtas, atsparus, viską apskaičiuojantis, bet, tiesa, ne visada elgiasi priimtinai. Šio ženklo žmonių paslaptis sunku išaiškinti, nes jų mintis ir sielas saugo nuo aplinkinių žmonių tūkstančiai spynų.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulio mergina yra Ellie –  linkusi į nuotykius ir mėgstanti keliauti. Per savo nuotykius ji sugeba rasti ne tik daug naujų  draugų ir naudingų pažinčių, bet ir ko nors išmokti.

Šaulio vaikinas yra Mikė Pūkuotukas. Jis visada protingas, bet šiek tiek vaikiškas. Šis personažas, kaip ir Šaulio ženklo vaikinas, visada atviras naujoms pažintims ir nuotykiams. Jis yra malonus, dosnus ir sugeba rasti išeitį iš bet kurios keblios padėties ar nemalonios situacijos.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragio ženklo mergina yra Sniego karalienės atspindys. Aplinkiniai apie ją žino mažai, nes ji linkusi slėpti asmeninio gyvenimo detales. Užtat ši iš pažiūros šalta ir neprieinama mergina pasižymi racionalumu ir praktiškumu bei ryžtingumu. Tuo pačiu ji gali būti šalta kaip ledas ir abejinga. Bet visada atsiras tokių, kurie pajėgs ištirpdyti ledą jos širdyje.

Ožiaragio ženklo vaikinas yra „Alavo medžiotojas“. Jis santūrus, ramus, sėslus, bet tuo pačiu atkakliai juda savo tikslo link. Pasakos pabaigoje sužinome, kad jis gauna tai, ko nori. Bet tuo pačiu  paaiškėja, kad pati kelionė jam davė daug daugiau nei pasiektas tikslas.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenio ženklo merginos įvaizdis atitinka pasaką „Alisa Stebuklų šalyje“. Ji mėgsta fantazuoti, sugalvoti  nebūtų dalykų, bet visada vadovaujasi savo širdies balsu. Kartais net beprasmiška ją gėdyti, bet tai tampa ne taip svarbu, kai ji pasiekia savo tikslus.

Vandenio vaikino prototipas yra Mėlynbarzdis. Jis yra sukrečiančio ir  neapsakomo originalumo herojus. Neretai jo idėjos būna beprotiškos ar neįgyvendinamos, bet jis dėl to per daug nesuka galvos. O kartais apie tai net nesusimąsto. Ne visiems suprantamas, o gal ir nepriimtinas jo elgesys ir beprotybė kartais kelia mielą šypseną. Bet kai jis nusistato konkretų tikslą, visada jį pasiekia.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvų ženklo mergina yra maža Undinėlė. Ji tokia pat maloni, gailestinga ir moteriška. Tačiau šio ženklo merginos pasaka gali liūdnai baigtis, jei ji stengsis visiems įtikti ar net pasiaukoti dėl mažareikšmių dalykų.

Žuvų ženklo vaikino yra pagrindinis pasakos „Vandenis“ herojus. Jis jautrus ir dėmesingas, širdyje yra labai pažeidžiamas ir romantiškas. Dažnai susimąsto apie gyvenimą ir savo ateitį. Bet svajodamas skraidyti kaip paukštis, jis pamiršta, kad sparnai savaime neužauga.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą