Keturios stichijos: Vanduo, Ugnis, Žemė ir Oras stipriai veikia Zodiako ženklų energiją. Jie daro didelę įtaką žmogaus charakteriui ir maitina jį energija. Net ir patyrus bet kokį likimo smūgį, padeda atlaikyti gaunama energija, kuri vienaip ar kitaip būdinga skirtingiems žvaigždėto dangaus atstovams. Taigi, koks potencialas slypi kiekviename Zodiako ženkle?

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)
Ugnies stichija turi tik nedidelę įtaką šiam ženklui. Avino žmonių natūralus aktyvumas ir ryžtas nepalieka kito pasirinkimo, kaip tik laiku užgesinti liepsnojančią ugnį. Bet jei susiklosto sunkios situacijos, šio ženklo atstovai negali jų įveikti dėl patyrimo stokos ar perdėto pasitikėjimo. Dėl savo karštligiško charakterio ir impulsyvumo neretai padaro rimtų klaidų, dėl kurių vėliau gailisi. Todėl šio ženklo atstovai turi išmokti valdyti savo proto būseną, tada jų energetinis potencialas bus aukšto lygio.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)
Šio ženklo atstovams visų pirma turi būti patogios sąlygos. Jie mėgsta viską suplanuoti iš anksto ir veikti numatytais punktais. Jautis gana lengvai suklysta, todėl stengiasi nepriimti spontaniškų sprendimų. Žemės stichija padeda jiems tvirtai atsistoti ant kojų ir tęsti numatytą kelią. Energija gali būti pažeidžiama, jei aplink šio ženklo atstovus prasideda betvarkė ir chaosas.

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)
Oro stichija padeda šiam ženklui greitai generuoti idėjas, perimti iniciatyvą į savo rankas ir priimti teisingus sprendimus. Tačiau Dvynių entuziazmas greitai išnyksta, jei mato, kad jų reikalai visai neprogresuoja. Ir tai gali atsitikti nepaisant to, kad jie viską apgalvoja iki smulkiausių detalių. Be to, Dvyniai dažnai pasikliauja kitais, tuo pačiu slopindami savo galimybes. Vienaip ar kitaip, bet jie neturėtų panikuoti. Priešingu atveju, jie išnaudos daug energijos, kuri taip greitai neatsistatys.

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)
Šio ženklo emocionalumas dažniausiai viršija priimtinos normos rodiklį. Mat viską, ką jie atlieka ar jaučia, reikalauja didelių išlaidų. Neretai šio ženklo atstovams reikia šeimos ar draugų palaikymo. Ir jei jie to sulaukia savo gyvenimo partnerio asmenyje, Vėžio ženklo žmonės gali įveikti visus sunkumus ir pasiekti didžiulių aukštumų. Ir visa tai daroma tam, kad jų šeima jaustų visišką laimę.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)
Šio ženklo žmonių energinis potencialas bus aukštas, jei jie nuolatos girdės jiems skirtą pritarimą ir pagyrimus. Tokiu būdu jie ne tik sustiprina pasitikėjimą savimi, bet ir tampa savotiška varomoji jėga siekiant užsibrėžtų tikslų. Bet jei visa tai neįvyksta, Liūtai greitai pradeda prarasti savo energetinį potencialą ir patenka į neviltį. Kad taip neatsitiktų, šio ženklo atstovus reikia uždegti, nes ne veltui jie susiję su Ugnies stichija.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)
Beveik visose gyvenimo situacijose pasireiškia šio ženklo atstovų susirūpinimas, atsargumas, gal ir nepasitikėjimas kitais. Šio ženklo atstovai sutinka, kad pasaulis kartais būna žiaurus ir neteisingas, bet šiaip jie stengiasi priešintis ir būti stipriomis asmenybėmis. Bet kai nervai nebeišlaiko, šio ženklo žmonės nustoja priešintis ir priima situaciją tokią, kokia ji yra. Tai nereiškia, kad Mergelių energetinis potencialas yra žemas. Jiems tiesiog reikia pastūmėjimo, kad vėl patikėtų savimi ir tęstų pradėtus darbus.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)
Didelės šio ženklo žmonių energijos atsargos dažnai švaistomos dėl smulkmenų. Todėl jie neretai pritrūksta energijos, kai imasi rimtų darbų ir negali jų baigti iki galo. Bet jei Svarstyklių galvoje kilo grandiozinė idėja, jos tikrai ją įgyvendins. Bet norint ryžtingai veikti, reikia stiprios motyvacijos. Iš anksto ir apgalvotai parengto plano perspektyva yra geriausias visų jų protinių galimybių aktyvavimo šaltinis.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)
Šio ženklo atstovų negalima kaltinti dėl jų silpno energijos potencialo. Bet jų problema ta, kad jie sąmoningai kažką slepia, gali kaupti pasipiktinimą, pagiežą ir nuoskaudas ilgus metus, apgalvodami skriaudėjui keršto planą. Todėl ir išeikvoja bereikalingai labai daug energijos ir pastangų. Todėl jei šio ženklo atstovai būtų labiau atlaidesni net ir didžiausiam savo priešui, tik tada jie gali išvalyti savo mintis ir atsikratyti susikaupusių problemų naštos.

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)
Šis ugningas ženklas yra įpratęs žiūrėti į bet kurią situaciją bet kokiu kampu. Šio ženklo optimistiškos asmenybės greitai perima situacijos kontrolę ir kontroliuoja savo emocijas. Be to, Šaulio žmonės visada padės tiems, kurie kreipėsi į juos pagalbos. Tai yra didžiulis jų gyvenimo karmos pliusas. Negana to, Šaulio žmonės niekada neklauso visuomenės nuomonės, ypač jei ji gali kažkaip paveikti svarbių sprendimų priėmimą.

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)
Tikslingumas ir didžiulė valios jėga yra vienas pagrindinių šios Žemės stichijos atstovų energinio potencialo taškų. Jie visada siekia įvykdyti savo misiją. Be to, stengiasi nereaguoti į žodžius, pasakytus už jų nugarų. Svarbi strategija jiems yra iš anksto apskaičiuoti ir numatyti visus veiksmus, neeikvojant jėgų. Visi sėkmingai suplanuoti veiksmai rodo Ožiaragių pergalę, kurios jie nuolat siekia gyvenime.

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)
Šio ženklo žmonių vidinis tvirtumas prisideda prie to, kad jie ne tik nestovi vietoje, bet ir nuolat juda į priekį. Nepaisant iškilusių sunkumų ar kliūčių, jie visada baigia pradėtą darbą. Nors žvelgiant iš šalies šio ženklo atstovų negalima priskirti prie energingiausių ir labiausiai rodančių iniciatyvą, bet iš tikrųjų jie slepia savo energijos potencialą nuo visų. Tačiau jau per pirmąjį susitikimą jūs turėtumėte suprasti, kad prieš jus – stipri asmenybė. Apskritai Vandeniai prisitaiko prie bet kokios situacijos ir jose stengiasi įžvelgti tik teigiamas puses.

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)
Nepaisant šio ženklo atstovų paslaptingo pasaulio, jie pasižymi bene didžiausiu energiniu potencialu. Žuvys stengiasi atsiriboti nuo problemų, vengia neigiamų veiksnių, nepaisant to, kad likimas atsiunčia jiems išbandymų. Dėl prigimtinio pakantumo, šio ženklo atstovai gyvenime pasiekia daugiau, nei gali pasvajoti. Be to, Žuvų ženklo žmonės niekada nepraranda vilties, net jei susiklosto ir labai sunki situacija.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą