Korta „Fortūnos ratas“ sufleruoja, kad gyvenime gali nutikti įvykių, kurie netelpa į bendrą vaizdą. Archyvo nuotrauka

Pirmasis pavasario mėnuo eina į pabaigą, vadinasi, laikas apibendrinti tarpinius rezultatus ir planuoti tolimesnius įvykius. Taro kortų prognozės populiarios dėl to, kad tai padeda apsisaugoti  ar išvengti bėdų ir laiku perspėti apie gresiantį pavojų. Belieka atidžiai išanalizuoti iškritusias kortas, kad geriau suprastumėte prognozių prasmę ir išvengtumėte nemalonumų.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Savaitės pradžia, sprendžiant pagal „Teismo“ kortą, bus optimistiška. Avino ženklo žmonių laukia ilgai laukta sunkaus laikotarpio pabaiga ir laisvė. Tai reiškia, kad atėjo laikas palikti baimes ir nerimą praeityje, kad čia ir dabar susikurtumėte sėkmingą ateitį ir išsilaisvintumėte nuo slegiančių minčių.

Dar viena teigiama korta „Magas“ žada Avinui ilgai lauktą sėkmę. Pagal šią kortą, svarbu panaudoti savo talentus ir nebijoti išreikšti savęs. Kortos patarimas – rasti harmoniją, kad sprendimai būtų pagrįsti ne akimirkos emocijomis.

Savaitė baigiasi korta „Mirtis“, kuri Avinui žada naujo gyvenimo etapo pradžią. Šio ženklo atstovai pajus, kad jie  tarsi užsiaugina  naujus sparnus, nukirtę negatyvą ir leisdami sau sklandyti virš problemų, kurios jau prarado savo aktualumą.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Savaitės pradžios dėlionėje esanti „Vyriausiosios kunigaikštienės“ korta, skatinanti Jautį neskubėti veikti. Pagal šią kortą, svarbiausia yra intuicija, kuriai padedant bus galima laiku užkirsti kelią nemaloniems dalykams ir taip išvengti dar didesnių bėdų ir problemų.

Korta „Fortūnos ratas“ simbolizuoja nenumatytus įvykius, kurie iš pradžių gali išgąsdinti savo neišvengiamumu. Jaučiui nereikėtų bijoti – viskas, kas nutinka, įvyksta laiku, o tai reiškia, kad tai likimo siunčiami įvykiai. Telieka juos priimti, suprasti to, kas vyksta, esmę ir priimti teisingus sprendimus.

Pagal „Nuosaikumo“ kortą, šio Zodiako ženklo atstovams nėra prasmės skubėti ir stumdyti laiką. Kortos patarimas – sulėtinti greitį, kad nepraleistumėte nieko svarbaus ir netaptumėte savo trumparegiškumo įkaitais.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Savaitės pradžioje iškritusi „Fortūnos rato“ korta nurodo, kad Dvynių laukia įvykiai, kurių išvengti nepavyks. Pagal šią kortą, gyvenimas keičiasi, ir šie pokyčiai bus į gerąją pusę, jei neskubėsite daryti išvadų ir atidžiai analizuosite, kas nutiko.

Korta „Kvailys“ Dvyniams žada problemų tik tuo atveju, jei jie aplaidžiai atliks savo pareigas ir neištesės duotus pažadus. Korta ragina šio ženklo atstovus būti atsargiems, kad nesukluptų ir nepraleistų naujų galimybių.

Kovo savaitė baigiama teigiama korta „Pasaulis“. Pagal ją šio žvaigždyno atstovai galės pasiekti savo tikslą, rasti vidinę harmoniją ir pasiekti užsibrėžtą tikslą, kurį nori realizuoti artimiausiu metu.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Savaitės pradžioje iškritusi „Vežimo“ korta byloja, kad Vėžiai neturėtų dvejoti dėl to, apie ką įtemptai ir dažnai galvoja, kas jiems neduoda ramybės. Korta ragina veikti aktyviai ir optimistiškai žvelgti į ateitį. Likimo ženklai ir vidinis balsas padės rasti teisingą kelią ir nesuklupti per žingsnį nuo sėkmės.

Teigiama „Saulės“ korta simbolizuoja pergalę ir sėkmingą kliūčių įveikimą. Pagal šią kortą Vėžiai gali laisvai pasirinkti bet kurią kryptį ir daryti tai, kas teikia malonumą.

Korta „Bokštas“ yra įspėjimas. Pagal šią kortą į Vėžių gyvenimą įsiverš jau seniai brendę natūralūs pokyčiai. Kortos patarimas – nesipriešinti tam, kas vyksta, kad nepraleistumėte naujų galimybių.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Savaitės pradžioje iškritusi „Hierofanto“ korta nurodo, kad reikia būti ne tik atsakingiems. Pagal šią kortą, Liūtai turi susidėlioti prioritetus, kad galėtų nukreipti energiją pirminių problemų sprendimui. Tokia taktika padės jums išvengti prašovimų pro šalį ir brangaus laiko švaistymo.

Korta „Vežimas“ reiškia, kad Liūtai sugebės perimti situacijos kontrolę, greitai prisitaikys ir paskutiniu brūkšniu viską sustatys į savo vietas. Optimizmas ir pasitikėjimas savimi padės greitai priimti teisingus sprendimus ir nepasiduoti laikiniems sunkumams.

Savaitę užbaigia „Pasaulio“ korta, žadėdama Liūtams ilgai lauktą laisvę ir laimę. Pagal šią kortą nerimauti nėra pagrindo – likimas palankus ir suteiks galimybę užbaigti tai, ką pradėjote, gauti atlygį ir atrasti vidinę harmoniją.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

„Fortūnos ratas“ savaitės pradžios dėlionėje –  tai netikėtų įvykių korta. Pagal šią kortą, šio ženklo atstovų laukia sukrėtimai, kurie ilgainiui nurims. Kortos patarimas – nepriimti to, kas vyksta, kaip bausmės. Priešingai – įvykiai padės apsispręsti dėl tolimesnio kelio pasirinkimo ir nepraleisti savo galimybių bei progų.

Rimta korta „Įsimylėjėliai“ simbolizuoja pokyčius. Ar jie bus į gerąją pusę, priklauso nuo priimtų sprendimų. Mergelių laukia atsakingos dienos, kai svarbu pastebėti smulkmenas ir labiau klausyti  savo intuicijos bei širdies balso, kad nesuklystumėte.

Korta „Velnias“ simbolizuoja išbandymų laiką, kai Mergelėms prireiks ramybės ir atsakomybės. Atsisakius žalingų įpročių, bus gera pagalba kovojant už savo  asmeninio gyvenimo pokyčius, kurie turėtų jus pradžiuginti.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Savaitės pradžioje  iškritusi „Atsiskyrėlio“ korta nurodo, kad Svarstyklės turės laiko susidėlioti prioritetus, papildyti energijos atsargas ir palikti pasenusias idėjas praeityje. Korta taip pat nurodo galimybę pagerinti savo sveikatą. Tai reiškia, kad verta apsilankyti kurioje nors SPA ar sveikatingumo centre.

Išmintinga korta „Imperatorius“ simbolizuoja gebėjimą priimti teisingus sprendimus, susirasti tikrų draugų ir spręsti finansines problemas. Svarstyklėms svarbu prisiminti sąžiningumą ir nešališkumą, kurie neleis suklupti ir tuo pačiu išvengti bėdų.

Savaitės pabaiga, sprendžiant iš „Kvailio“ kortos, bus gana palanki. Korta problemų nežada, žinoma, jei Svarstyklės nepamirš atsakomybės. Aplaidumas ir neapdairumas, priešingai, atneš problemų.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Pagal „Hierofanto“ kortą, savaitės pradžioje Skorpionams svarbu prisiminti pagrindinius tikslus ir nešvaistyti  laiko  nereikalingoms smulkmenoms. Gebėjimas susidėlioti prioritetus padės šio ženklo atstovams nepraleisti svarbių įvykių.

„Nuosaikumo“ korta skatina Skorpionus būti atsargiems ir neskubėti. Pagal šią kortą svarbu prisiminti  saiką visame kame: maiste, išlaidaujant, pramogaujant, darbe. Vidinės harmonijos ir teisingos dienos rutinos radimas išgelbės jus nuo daugybės rūpesčių.

Korta „Mirtis“ baigia savaitę, raginanti Skorpionus užverti praeities duris ir neliūdėti dėl to, kam nelemta buvo įvykti. Korta simbolizuoja išsivadavimą iš pančių, kurie trukdo judėti pirmyn. O tai reiškia, kad laikas atsisveikinti su baimėmis, abejonėmis ir kompleksais.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Savaitės pradžia, sprendžiant iš „Vežimo“ kortos, bus gana aktyvi. Korta simbolizuoja judėjimą, be kurio neįmanoma užkariauti naujų aukštumų. Šauliams svarbu veikti, kad nepraleistų naujų galimybių ir perspektyvų.

„Teisingumo“ korta nurodo, kad Šauliai gaus ilgai lauktus savo darbo rezultatus. Be to, korta skatina šio ženklo atstovus elgtis sąžiningai ir nesudaryti sandorių su sąžine, kad ateityje nekiltų problemų.

Savaitė baigiasi „Įsimylėjėlių“ korta, pagal kurią atėjo laikas pasirinkti kelią, stovint prie išsišakojimo. Šauliai galės priimti teisingus sprendimus, jei įsiklausys į save ir teisingai susidėlios prioritetus.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Savaitės pradžioje iškritusi „Mėnulio“ korta nurodo, kad Ožiaragiai susidurs su kliūtimis, kurias pavyks įveikti atkreipus didesnį dėmesį į savo intuiciją. Vidinis balsas padės neklaidžioti, nesiblaškyti ir tuo pačiu išvengti klaidų bei greitai rasti kelią, vedantį į išsivadavimą iš bėdų.

„Teismas“ dėlionėje yra pergalės prieš baimes ir aplinkybes korta. Pagal šią kortą, Ožiaragiai galės įgyti laisvę nuo slegiančių aplinkybių. Kortos patarimas – elgtis sąžiningai ir be išankstinio nusistatymo.

Korta „Pasaulis“ Ožiaragiams žada nuostabią savaitės pabaigą. Korta rodo tikslo pasiekimą, vidinės pusiausvyros įgijimą, taip pat gebėjimą nutraukti ginčus ir konfliktus, juos sprendžiant taikiai.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Korta  „Nuosaikumas“ Vandeniui primena, kad negalima blaškytis iš vieno kraštutinumo į kitą. Vidinės harmonijos radimas padės teisingai paskirstyti jėgas ir laiku pasiekti savo tikslus.

Korta „Jėga“ kalba apie naujas galimybes, kurių negalima atsisakyti. Vandeniai sugebės įveikti bet kokias kliūtis, jei bus ištikimi sau ir neapgaudinės nei savęs, nei likimo.

Savaitė baigiasi „Mirties“ korta, žadančia Vandeniui išsivadavimą nuo rūpesčių ir problemų. Korta simbolizuoja atsinaujinimą, kuris būtinas norint atsisveikinti su pasenusia praeitimi ir išsilaisvinti nuo bet kokių blogų prisirišimų.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

„Jėgos“ korta, iškritusi savaitės pradžioje, nurodo Žuvims malonias galimybes. Tai reiškia, kad šio ženklo atstovai neturėtų užleisti savo pozicijų ir apleisti savo planus. Pasitikėjimas ir sąžiningumas padės laiku pasiekti norimus tikslus.

Pagal „Mėnulio“ kortą Žuvų laukia išbandymai, todėl teks sutelkti didesnį dėmesį savo intuicijai ir tuo pačiu stiprinti pasitikėjimą savimi. Kortos patarimas – elgtis atsargiai ir neskubėti, kad nepraleistų svarbių likimo ženklų. Jie padės rasti teisingą kelią ir tuo pačiu išsilaisvinti iš bėdų.

Savaitė baigiama „Įsimylėjėlių“ korta, kuri simbolizuoja pokyčius. Jie bus teigiami, jei šio ženklo atstovai  priims atitinkamus sprendimus pagal savo pageidavimus ir prioritetus.

Kiekviena pavasario savaitė priartina mus prie ilgai lauktos šilumos ir naujų galimybių. Nepraleisti  reikšmingų dalykų padės ne tik Taro kortos, bet ir  didesnis dėmesys savo nuojautai. Tai reiškia, kad vidinis balsas įspės apie artėjančius pokyčius ir padės priimti teisingą sprendimą.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą