Vėžiai per daug galvoja ir linkę turėti pasitikėjimo savimi problemų, o tai neretai ir sukelia nepasitikėjimą kitais. Jei santykiuose kas nors nepavyksta, jie iš karto pradeda nerimauti. Jiems tai jau yra ženklas, kad žmogus ketina juos palikti. Archyvo iliustracija

Šis ilgas ruduo baigiasi, kad užleistų vietą žiemai. Astrologai pateikė savo prognozes, kokios bus žvaigždžių ir planetų nuotaika šiuo svarbiu metu, kad galėtumėte įgyvendinti savo planus ir išvengti neigiamų dalykų.  Taip nakties šviesuliai padės jums atsikratyti neigiamų emocijų – net ir tų, kurios buvo apėmusios jus gana ilgą laiką. Atėjo apsivalymo nuo neigiamų programų, nuo rūpesčių, nevilties ir nuobodulio laikotarpis. Daugeliui iš mūsų per šias septynias dienas vėjas gali pasikeisti iš priešpriešinio į palankų. Taip nutiks todėl, kad planetos bus išsidėsčiusios geroje ir jums palankioje padėtyje.

 

Avinas

Nepasiekiami tikslai, kuriuos Avinas užsibrėžė sau šiuo laikotarpiu, gali įstumti juos į nevilties būseną, tačiau jei šiuo atžvilgiu būsite atsargesni ir išmintingesni, viskas bus gerai. Astrologai pastebi, kad Avinas turės daug energijos ir jėgų, tačiau jiems nereikėtų leisti daryti dalykų, dėl kurių kyla abejonių. Žodžiu, turite daryti tai, ką mokate ir sugebate geriausiai

 

Jautis

Šio Zodiako ženklo žmonėms savaitė nuo lapkričio 27 iki gruodžio 3 dienos – ne apie šlovės ir pinigų siekimą, o apie meilę, gerumą ir bandymus tapti protingesniais ir išmintingesniais. Reikia ir toliau aktyviai skaityti knygas, žiūrėti mokomuosius filmukus, daryti malonius dalykus ir dvasines praktikas. Taip pat Jaučiui galios paprasčiausias dėsnis: „Jei nori ką nors padaryti gerai, daryk tai pats“. Nepriklausomybė  ir savarankiškumas yra raktas į sėkmę ir gerovę.

 

Dvyniai

Dvyniams geriau investuoti savo laiką ir energiją į tai, kas jiems patinka ir kas jiems teikia daug malonumo. Reikia išmokti užjausti artimuosius, draugus ir tiesiog šalia esančius žmones, nes tai yra draugystės ir tinkamo bendravimo pagrindas. Gebėjimas atsidurti kito žmogaus vietoje yra svarbiausias dalykas meilėje ir dalykiniuose ar draugiškuose santykiuose.

 

Vėžys

Bet kokiuose finansiniuose ir meilės reikaluose Vėžiai šią savaitę turėtų laikytis išskirtinai racionalaus požiūrio. Astrologai mano, kad nepaisant gero žvaigždžių ir planetų išsidėstymo, rizika ir nenuspėjamumas Vėžiui gali brangiai kainuoti. Kalbant apie neigiamas mintis, jos greitai praeis ir nepaliks pėdsako Vėžio sieloje. Turite išmokti atsikratyti blogų prisiminimų.

 

Liūtas

Nakties šviesuliai padės išspręsti konfliktus, o tai ypač naudinga Liūtams, nes tai žmonės, kurie dažnai konfliktuoja tarpusavyje. Astrologai pataria nepersistengti, o pasirinkti kitą kelią savo tikslams pasiekti. Jei staiga atsirastų tam tikras psichologinio pobūdžio silpnumo jausmas, nesijaudinkite – būtent sąžinė ir sveikas protas nulems, kad pasielgtumėte teisingai konkrečioje situacijoje.

 

Mergelė

Mergelės turėtų būti nuoseklios ir logiškos savo veiksmuose ir poelgiuose. Darbe ar kurioje nors kitoje veikloje nereikia šokinėti nuo projekto prie projekto. O meilėje nereikia stengtis nušauti du zuikius vienu metu.  Viskas reikalauja atsargumo ir logikos. Godumas ir apgaulė Mergelėms gali daug kainuoti. Tačiau už atvirumą ir sąžiningumą jos sulauks daug likimo ir žvaigždžių malonių.

Tuo pačiu šio Zodiako ženklo atstovai gana greitai sugebės išsivalyti karmą.

 

Svarstyklės

Svarstyklės geriau nei bet kas kitas žino, kad bendravimas yra geriausias vaistas nuo niūrių minčių. Šią savaitę tai bus dvigubai aktualu. Svarbu bendrauti su artimaisiais ir draugais. Taip pat daugiau laisvo laiko skirti savo antrajai pusei ir širdies žmogui. Šią savaitę Svarstyklių mąstymas turėtų būti nukreiptas į pagalbą kitiems, o tik tada – į pagalbą sau. Kaip ir Mergelės, taip ir Svarstyklės galės padaryti savo karmą švaresnę.

 

Skorpionas

Skorpionams meilės sfera išryškės. Tai laikas, kai svajonės gali išsipildyti. Visai gali būti, kad kažkas pamils ​​Skorpioną. Kalbant apie finansinę gyvenimo pusę, svarbu atminti, kad net menkiausias įstatymo pažeidimas gali baigtis didžiuliais nuostoliais. Tai gali būti susiję ir su kelių eismo taisyklių pažeidimais.

 

Šaulys

Šauliai gali pradėti jausti tam tikrą spaudimą iš kitų, tačiau neturėtumėte jiems dėl to priekaištauti. Galite tiesiog ignoruoti diskusijas tokiomis temomis, nekreipti dėmesio į kitų žmonių patarimus ir prašymus. Svarbu sutelkti dėmesį į savo artimuosius ir pradėti imtis veiksmų, kad jūsų gyvenimas būtų geresnis. Tai puikus laikas dirbti, sudaryti sandorius ir bandyti spręsti sudėtingas dilemas.

 

Ožiaragis

 

Ožiaragių laukia itin produktyvi ir pozityvi savaitė, tačiau yra vienas mažas astrologų įspėjimas. Tai susiję su informacijos saugumu. Laikotarpiu nuo lapkričio 27 iki gruodžio 3 dienos socialiniuose tinkluose ir savo elektroniniame pašte patartina pasikeisti slaptažodžius, ypač jei jie per paprasti. Nakties šviesuliai padės Ožiaragiams gerai pailsėti savaitgaliais. Tai reiškia, kad galite tikėtis jėgų atstatymo ir energijos atsinaujinimo.

 

Vandenis

Vandeniai gali susidurti su kitų nelankstumu ir agresija. Nepaisant puikios planetų padėties, tai įmanoma, tačiau Vandeniai dabar yra tokie stiprūs, kad patys gali susidoroti su visomis problemomis ir sunkumais. Kalbant apie bendravimą su žmonėmis apskritai, reikia atminti, kad pirmasis įspūdis bus teisingiausias. Turite pasitikėti savo intuicija.

 

Žuvys

Žuvims tereikia prisiminti, kad verta neskubant judėti į priekį. Sąmoningumas yra pagrindinė sėkmės sąlyga visame kame. Astrologai taip pat pataria prisiminti, kad nemokamą sūrį galima rasti tik pelėkautuose. Dovanų siekimas prie nieko gero neprives, tačiau noras sąžiningai užsidirbti pinigų gali tapti Žuvims sėkmės šaltiniu. Tada šių žmonių gyvenimas pasikeis į gerąją pusę.

Stenkitės apsivalyti nuo nuoskaudų ir neigiamų emocijų, kad tinkamai nusiteiktumėte prasidėjusiai žiemai, kuri savo atėjimą pranešė nuklodama žemę sniegu. Šio Zodiako ženklo žmonės atsidurs tokioje padėtyje, kad norės matyti tik tai, kas geriausia.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą