Vaikinas ieško merginos internete

Dažnas  vaikinas net nesusimąsto, kad susipažįstant internete, reikia mokėti išvairuoti ne tik per įvairiausius kauburėlius ir duobes, bet ir painiausius labirintus iki pat galo. Kodėl merginos neatsako į jūsų žinutes internete ir nenori eiti į pasimatymą? Patikėkite, tai neturi nieko bendra su jūsų išvaizda ar pinigais. Jei apskritai jų turite. Iš tikrųjų nėra sunku sėkmingai susipažinti su mergina internete, jei ir vėl neužšoksite ant to paties grėblio.  Internetinės pažintys yra labai populiarios, tačiau ne visiems pavyksta pasisekti norimo tikslo.

 

Pasakyti, kad vaikinai yra vienodi, reiškia nieko nepasakyti

Kaip manote, kodėl merginos nereaguoja į jūsų žinutes, nors jos aktyviai ieško vaikinų? Reikalas  tas, kad dauguma vaikinų įsitikinusių, jog jie vieninteliai rašo patinkančioms merginoms. Dėl tos pačios priežasties neretai jie elgiasi arogantiškai, nemandagiai ir neoriginaliai. Žodžiu, beviltiškai. Taigi, atlikome nedidelį eksperimentą ir išsiaiškinome pagrindines internetinių pažinčių klaidas. Sukūrėme kelių gražių ir dailių merginų anketas ir patalpinome jas vienoje pažinčių svetainėje. Deja, rezultatas buvo nedžiuginantis, jei ne liūdnas. Pasakyti, kad vaikinai yra vienodi, reiškia nieko nepasakyti.

Išsiaiškinome, kad dažniausiai vaikinai rašo: „Labas!“, „Kaip sekasi?“, „Susipažinkime?“.  Nieko nepasakanti, neoriginali, trumpa žinutė, už kurios neįmanoma užsikabinti ir juo labiau sudominti merginą. Kaip bebūtų gaila, bet vaikinai nesivargina pademonstruoti savo vaizduotę. Susipažinti su  gražia mergina, kuri gauna mažiausiai keliolika trumpų tokio pobūdžio žinučių per dieną, yra beveik neįmanoma. Remiantis merginų apklausomis, jos paprastai tiesiog ignoruoja tokius „tuščius“ pranešimus, gautus kad ir iš savimi pasitikinčio „mačo“. O gal kuris nors iš jūsų siunčiate virtualių gėlių nuotraukas, šypsenėles ir kitus niekalus?  Kaip dažniausiai reaguoja merginos į tai? Niekaip. Nes jos tai supranta, kaip užuomina į seksą.

 

Kelias į merginos širdį eina ne per seksą

Didžiausia vaikinų ar vyrų klaida yra ta, kad jie per greitai nori pasimylėti. Jau pačioje susirašinėjimo pradžioje vyriškos lyties atstovai pradeda užuominas apie seksą. Jie tai daro prisidengdami komplimentais ar net tiesiai šviesiai. Nesvarbu.  Įsikalkite į galvas amžiams: kelias į merginos širdį eina ne per seksą. Merginos mano, kad toks merginimo būdas yra pernelyg arogantiškas, erzinantis ir grubus. Anot merginų, vyrai, kurie jau iš pat pradžių užsimena apie seksą, tikrai negalvoja apie tolimesnių rimtų ir ilgalaikių tarpusavio santykių perspektyvą.

Ką čia slėpti, ne vienas jų ieško su kuo būtų galima greitai ir pigiai užsiimti seksu ir po to dairytis kitos. Merginos tai supranta, todėl iš tolo vengia tokių nevykėlių ir „spermotoksikozės“ aukų.

Jei norite atkreipti patinkančios merginos dėmesį socialiniuose tinkluose, niekada net neužsiminkite apie jos kūno formas, seksualumą ir karštas pozas nuotraukose. Net jei norite užsiimti tik seksu su mergina – menkiausia užuomina apie tai ir liksite nieko nepešę.

Merginos daug imlesnės ir greičiau sureaguos į  jūsų parodytą humorą, geranoriškumą, dėmesį ir susidomėjimą ja, kaip asmenybe.

 

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą