Taip nutinka dėl to, kad vaikinas neva gali atspėti savo mylimosios troškimus. Knygų romanai, melodramos ir kiti šaltiniai sukūrė šį absoliučiai nerealų vaizdą. Archyvo nuotrauka

Kartą per pasimatymą merginai uždaviau tokį klausimą – su kokiu vyru niekada nepradėtum santykių? Mergina nerado nieko protingesnio, kaip atsakyti – iš principo aš su niekuo nesiruošiu palaikyti santykius. Bet ką tiksliai turi omenyje merginos, sakydamos „bet kas“? Ir kodėl jos nesiruošia susitikti su „tik bet kuo“?

 

Šia fraze mergina parodo, koks apgailėtinas yra vyras                                                                                          

Tiesą sakant, būtent formuluotę „su bet kuo“  nežadu susitikinėti dažniausiai vartoja merginos, kurios nesulaukia vyriško dėmesio. Merginai reikia kuo nors pateisinti tai, kad ji daugumą vyrų atstumia, laiko draugo zonoje ar tiesiog vedžioja aplink pirštą. Ir pasiteisinimas visada tas pats – aš su niekuo nesiruošiu susitikinėti.

Tik šia fraze mergina parodo, koks apgailėtinas yra vyras. Negana to, daug tokių vyrų, tiesiogine prasme, jai atrodo nelabai patrauklūs, na, ar „bet kas“. Ir net jei vyras ką nors sugeba, mergina vis tiek ras priežasčių vadinti jį „bet kuo“.

Tiesą sakant, beveik kiekvienas vyras tiki, kad jis nepriklauso kategorijai „niekas“. Jei paimsite bet kurį šios merginos vaikiną ir paklausite, ką tai reiškia, jis atsakys, kad tai jos blogas buvęs, aplaidus vaikinas ar tiesiog nepatrauklus vyras.

Bet net jei mergina tokiam vyrui pasakys  tiesiai šviesiai, kad laiko jį „tik bet kuo“, jis vis tiek manys, kad tai ne apie jį. Nors dažniausiai apie „bet ką“ mergina kalba būtent to žmogaus, kurį laiko „bet kuo“, akivaizdoje.

Ir viskas dėl to, kad formuluotė „bet kas“ savaime rodo ne tai, kad kažkoks vyras yra blogas ir nepatrauklus, o tai, kad mergina šio vaikino nevertina ir neplanuoja su juo turėti ateities.

 

Prie šios merginos prilimpa kaip musės prie uogienės

Ir kodėl mergina, kuriai netrūksta vyriško dėmesio, turėtų pasakoti „bet kam“, kodėl ji jį laiko „bet kuo“. Juk vyrai labai noriai praryja šiuos jiems skirtus teiginius, o paskui toliau kažko laukia ir kažko tikisi iš merginos, kuri jiems visiškai aiškiai pasakė, kad laiko juos „tik bet kuo“.

Tik savęs (o ir kitų) negerbianti mergina gali pademonstruoti tokį nepagarbų požiūrį į vyrus. Beje, viena iš tokios nepagarbos priežasčių yra ta, kad vyrai prie šios merginos prilimpa kaip musės prie uogienės. Tai reiškia, kad pačiai merginai nereikia eikvoti energijos, kad ką nors pritrauktų.

Dėl to toks, galima sakyti, laisvas ir prieinamas vyras merginai atrodo kaip „bet kas“, nes ji  apskritai nesistengė nusipelnyti jo dėmesio, nekovojo, kad jis parodytų savo susidomėjimą ja.

Labai dažnai merginos, kurios nuolat gyvena pažinčių svetainėse, nesiskiria su formuluote „tik bet kas“. Šios merginos kasdien sulaukia daugybės žinučių su įvairiais pasiūlymais iš vyrų, kuriuos jos nejučiomis pradeda laikyti „tik bet kuo“. Ir tai visai nestebina, nes merginai, net ir turinčiai labai aukštą savigarbą, lieka didele paslaptimi, iš kur gali atsirasti tiek daug vyrų, norinčių su ja būti.

Jeigu norinčiųjų daug, tai, pasak merginos, tarp jų negali būti gero vyro, nes gerų vyrų nėra daug.

 

Skaitytojas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą