Žmonėms, gimusiems po Skorpiono žvaigždynu, pirmiausiai svarbu pasitikėjimas partneriu. Archyvo nuotrauka

Gyvenamas nėra  neaprėpiama žydinčių gėlių pieva. Neretai tikrovė būna visai kitokia. Kartais nutinka taip, kad dėl kokių nors priežasčių mylimieji mus palieka, bet šilti jausmai ir trauka gali išlikti ilgai, jei ne amžinai. Net meilė.

 

Prisimena kiekvieną kartu praleistą dieną iki savo gyvenimo pabaigos

Kai kurie žmonės trokšta gyventi praeitimi visą gyvenimą ir pavyksta tai padaryti, jei buvęs praeityje jam brangus žmogus, iki šiol vis dar kažką reiškia. Bet koks išsiskyrimas  kelia skausmą, sumišimą, neviltį, apmąstymus – galbūt jūs galėjote ką nors padaryti, kad išvengtumėte išsiskyrimo? Tačiau viskas įvyko taip, kaip įvyko.

Sieloje ir toliau gyvena viltis, kad galbūt galima atsukti gyvenimo laikrodį atgal ir susigrąžinti praeitį. Vieniems lengviau pamiršti partnerį, išbraukiant jį iš širdies, o kiti prisimena kiekvieną kartu praleistą dieną iki savo gyvenimo pabaigos. Tačiau yra keli Zodiako ženklų atstovai, kurie sunkiausiai išgyvena išsiskyrimą ir vis dar puoselėja jausmus buvusiesiems.

Žuvų žvaigždyno atstovai niekada nepamiršta tų, kurie jiems buvo brangūs įvairiais gyvenimo laikotarpiais. Kiekvienuose santykiuose jie atiduoda viską, dovanodami savo širdį.

Žuvys niekada nepaleidžia buvusių, o jų meilė,  net ir išsiskyrus, virsta šiltais, draugiškais jausmais. Tai reiškia, kad Žuvys linkusios išlaikyti draugo statusą, o ne visiškai nutraukti visus ryšius. Faktas yra tas, kad juos palaiko iliuzija, jog mylimas žmogus nori  ir gali grįžti.

Galvodami, kad tai gali nutikti, šio ženklo atstovai įsitikinę, kad viską galima grąžinti, todėl moka saugoti savo jausmus taip, kaip niekas kitas.

Vėžio žvaigždyno atstovams meilė yra tikra šviesa lange – šie žmonės yra jausmingi, romantiški, jie moka ne tik gražiai palaikyti santykius, bet ir suteikti patogų gyvenimą partneriui.

Šio ženklo atstovams širdies draugas visada yra būties prasmė, todėl Vėžiai  negaili jiems dėmesio ir laiko. Gimusieji po šiuo ženklu būna labai prisirišę prie savo partnerių, todėl išsiskyrimas neretai padaro beveik nepagydomą žaizdą. Jie yra pasirengę pradėti viską iš naujo, jei tik grįžtų mylimas žmogus.

Vėžiams išsiskyrimas yra tarsi gyvenimo žlugimas. Kadangi jie patys susiranda savo laimę ir žino, kaip ją puoselėti. Žinoma,  ne viskas priklauso nuo jų, todėl partneriui palikus šio ženklo žmogų, jis pasitraukia gilyn į save,  užsisklendžia savyje, toliau puoselėdamas išėjusią meilę iki savo dienų pabaigos, net jei gyvenime atsiranda naujas geras partneris.

 

Pirmiausiai svarbu pasitikėjimas partneriu

Žmonės, gimę po Mergelės žvaigždynu, laikomi praktiškais, racionaliais ir gana sėkmingais. Bet  Mergelių problema yra ta, kad joms lemta būti monogamiškomis. Jei įsimyli ar pamilsta kurį nors žmogų gyvenime, bet nesulaukia iš jo atsako, tai labai sunku būna po to pasirinkti ką nors kitą. Mergelės paprasčiausiai nesugeba su tuo susitaikyti. Būna ir taip, kad šio ženklo atstovai niekada taip ir nesukuria šeimos. Arba prieš sukurdami porą, labai  ilgai ir atidžiai pasveria visus „už“ ir „prieš“.

Mergelės visą gyvenimą prisimena savo partnerius, net ir tada, kai yra gana pajėgūs užmegzti naują sąjungą, jei tik kitas partneris būna malonus, pozityvus žmogus, vertas pagarbos ir dėmesio.  Tačiau dėl prarasto žmogaus, sieloje žaizdos gyja labai ilgai.

Žmonėms, gimusiems po Skorpiono žvaigždynu, pirmiausiai svarbu pasitikėjimas partneriu. Todėl prieš  užmegzdami  santykius  ir sukurdami nuolatinę porą, Skorpionai  labai atidžiai  ir ilgai stebi partnerį. Paprastai jie nebėga nuo šių žmonių, jei jiems  būna patogu ir patikima. Bet jei šio ženklo atstovams padaroma gili žaizda,  jie be jokio gailesčio gali išsiskirti ir su mylimu žmogumi. O po to visą likusį gyvenimą, visas dienas  ir net kiekvieną minutę galvoti apie jį.

Jei Skorpionas atveria savo jausmus,  tai reiškia, kad rimtai, užtikrintai ir patikimai. Todėl, jei nesiruošiate su juo palaikyti ilgalaikių ir tvirtų santykių,  geriau iš karto užleiskite vietą kitam žmogui. Priešingu atveju, galite jo šiltus jausmus paversti akmenine širdimi.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą