Jei vyras pradeda pažintį pusiau apsinuogindamas, kyla klausimų dėl jo asmenybės sutrikimo. "Tinder" nuotrauka

Šį kartą daugiausia dėmesio bus skiriama vyrams, nors tai, kas aprašyta toliau, taip pat gali būti taikoma ir moterims.

Žinia, pažinčių svetainėse sėdi daugybė skirtingų žmonių. Tarp jų yra ir „probleminių“.

Pastariesiems internetas suteikia aiškių pranašumų: neribotas pasirinkimas, anonimiškumas, galimybė tvarkyti korespondenciją ir panašiai. Taigi, kas tie  probleminiai kandidatai?

  1. Žmonės, turintys priklausomybių

Neabejojame, kad ir jūs matėte tokių vyrų nuotraukas, kur jie su cigarete ar alaus buteliu (ar kuo nors stipresniu) rankose. Kodėl jie tai daro, kai visi rekomenduoja sveikai gyventi?

Visi žino, kad žmonės renkasi geriausias nuotraukas, kurias  nori paskelbti internete. Išeina, kad tokiam vyrui butelio nuotrauka yra geriausia?  Tuo pačiu jis parodo, kad turi žalingų įpročių ar  priklausomybių ir neketina to atsisakyti. O jei jam atsakysite į laišką, vadinasi, sutinkate priimti jį tokį, koks jis yra. Toks žmogus nemato problemos. Galų gale jis ieško žmogaus, kuris nereikalaus keistis ir mesti žalingus įpročius.

Žmonės, turintys žemą savivertę ir nepasitikėjimą savimi

Šiaurės Teksaso universiteto  mokslininkai, vadovaujami daktarės Jessicos Strubel ,atliko tyrimą ir nustatė, kad pažinčių svetainėse esančių žmonių savivertė  ir nepasitikėjimas savimi paprastai yra žemesnis, nei tų, kurie  renkasi kitą pažinties kelią.

Žemos savivertės žmogus nėra geriausias kandidatas. Jis gali būti pavydus, reiklus, labai nerimastingas. Nuolat prašys meilės ir ištikimybės įrodymų. Gali kontroliuoti partnerį, abejoti ir kelti pavydo scenas.

Žemas savęs vertinimas yra išsprendžiama problema. Tačiau žmogui reikia dirbti su savimi, kitaip kyla rizika pereiti „nuo skaudančios galvos prie sveikos“ ir kankinti būsimą partnerį.

  1. Amžini ieškotojai

Tyrėjai teigia, kad pažinčių programos kai kuriuos žmones paverčia priklausomais.

Tokie žmonės negali sustoti ir toliau ieškoti „geriausio“. Jie nuolat eina į pasimatymus su vis naujais žmonėmis. Jie negali nustoti ieškoti, net jei randa antrąją pusę.

Ar norite užsikrauti sau problemų, žinodami, kad bet kurią akimirką jūsų partneris nuspręs, kad jūs jam netinkate?

  1. Sociofobai ir žmonės, turintys bendravimo problemų

Sociofobai arba žmonės, turintys didelį socialinį nerimą, labai bijo būti atstumti ir pažeminti. Jie visada laukia, kol kiti parodys iniciatyvą, dėmesį ir juos užkariaus. Jie yra labai užsiangažavę ties savimi ir labai sunkiai kuria santykius realiame gyvenime.

Internetas suteikia jiems galimybę saugiai bendrauti ir kontroliuoti susirašinėjimą, todėl jie labai retai matomi gyvai.

Kol toks žmogus  neišspręs padidėjusio nerimo problemos, jis, kaip partneris, nėra geriausias kandidatas. Priešingu atveju, jis vis tiek bijos visko pasaulyje, dramatizuos, perdės ir vengs kitų žmonių.

  1. Žmonės, turintys įvairaus sunkumo psichikos sutrikimų

Dėl akivaizdžių priežasčių, jei sutrikimas yra sunkus ir rimtai trikdo žmogaus gyvenimą, jam gali būti sunku užmegzti santykius realiame gyvenime.

Tačiau internete toks žmogus gali sėkmingai susipažinti , bendrauti ir  nedaugeliui kils klausimų dėl jo adekvatumo.

Taigi, ir psichinės sveikatos problemų turintys  žmonės užregistruoja pažinčių svetainėse ir socialiniuose tinkluose. Remisijos metu sunku juos atskirti nuo psichiškai sveikų žmonių.

  1. Žmonės, turintys asmenybės sutrikimų

Pastaruoju metu daugelis kalba apie narcizus, psichopatus, sociopatus. Mes turime omenyje vyrus, turinčius asmenybės sutrikimų.

Pažinčių svetainėse jų yra daug. Tai žmonės, neturintys sąžinės, narciziški, savanaudžiai, klastingi, linkę manipuliuoti ir naudoti kitus savo tikslams.

Tarp jų gali būti aferistų, nusikaltėlių, alfonsų, žigolų ir kitų asocialių asmenybių.

Tai  yra p ko gero pavojingiausia ir nemaloniausia pažinčių svetainių lankytojų kategorija. Reikėtų suprasti, kad jie neieško meilės ar santykių, nes nesugeba palaikyti abipusių, šiltų jausmų.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą