Kai susitiksite kur nors gražioje aplinkoje, paprašykite, kad praeivis jus nufotografuotų. Ir perdavus jam savo išmanųjį telefoną, staiga ištraukite žiedą ir priklaupkite ant kelio. Istorinė akimirka bus užfiksuota laiku. Archyvo nuotrauka

Ji tikrai pasakys „taip“, jei:

 

 1. Pakviesite merginą į restoraną ant stogo

Įėję į liftą, paspauskite reikalingą mygtuką. Kol liftas kils aukštyn, paimkite merginos ranką ir  pasakykite jai meilės žodžius.  Kai pateksite  ant stogo, paklauskite, ar ji tekės už jūsų. Jai pasakius „taip“, priklaupkite ir užmaukite sužadėtuvių žiedą.

 1. Padovanosite augintinį, apie kurį svajojo

Tai patikimas būdas užkariauti bet kurios merginos širdį. Svarbiausia iš anksto kruopščiai išsiaiškinti, ar mergina pasirengusi prižiūrėti augintinį. Jei taip, padovanokite jai kačiuką ar šuniuką, o nedidelį atviruką, ant kurio bus surašytas pasiūlymas tekėti už jūsų tekstas, pakabinkite ant augintinio kaklo. Arba padėkite laišką prie paukščių narvo ar akvariumo.

 1. Surengsite filmo peržiūrą

Išsinuomokite nedidelį kino teatrą ar projektorių kavinėje arba pakvieskite merginą pažiūrėti filmą jūsų namuose.  Bet vietoj jo, parodykite vaizdo įrašus, kurį sumontavote iš vaizdo įrašų ar nuotraukų, praleistų kartu kelionėje, šventėse, išvykose. Jūsų pasipiršimas bus įskaitytas.

 1. Pakelsite droną

Paskirkite pasimatymą parke ar kitoje lauko vietoje. Kai mergina ateis, pakelkite droną  virš jos galvos su pasipiršimo tekstu.

 1. Pasiūlysite pažaisti „Scrabble“

Šis metodas  labiau tinka mėgstantiems intelektualias pramogas. „Scrabble“ yra žodinis žaidimas, kuriame du ar keturi žaidėjai renka taškus, padėdami plyteles, kurių kiekvienoje yra po vieną raidę, ant žaidimo lentos, padalytos į 15 × 15 kvadratų tinklelį. Plytelėse turi būti žodžiai, kurie kryžiažodžiu skaitomi eilėmis iš kairės į dešinę arba stulpeliais žemyn, ir įtraukiami į standartinį žodyną ar leksiką.

 1. „Surasite“ butelį su užrašu

Paimkite sendintą butelį, įdėkite į jį  pasipiršimo tekstą ir paslėpkite ant upės, ežero ar jūros kranto. Pakvieskite mylimąją į iškylą prie vandens, „netyčia“ susiraskite butelį ir įteikite merginai. Galbūt jai bus sunku atidaryti radinį. Bet turinys vertas pastangų.

 1. Išsinuomosite reklaminį stendą

Patalpinkite ant jo mylimosios nuotrauką su meilės žodžiais, kad mergina, eidama iš namų, pamatytų ir perskaitytų.

 1. Pakviesite ją nusifotografuoti kartu

Kai susitiksite kur nors gražioje aplinkoje, paprašykite, kad praeivis jus nufotografuotų. Ir perdavus jam savo išmanųjį telefoną, staiga ištraukite žiedą ir priklaupkite ant kelio. Istorinė akimirka bus užfiksuota laiku.

 1. Sukursite svetainę

Sukurkite puslapį su  merginos nuotraukomis ir vaizdo įrašais ir atsiųskite jai nuorodą. Kai mergina peržiūrinės, gale turėtų pamatyti  jo santuokos pasiūlymą. Jai teliks spustelėti mygtuką „Taip“.

 1. Atsispausdinsite tekstą ant marškinėlių

Kai ateis laikas, nusimeskite viršutinius marškinius  ir  mergina perskaitys pasipiršimo tekstą ant jūsų sportinių marškinėlių.

 1. Pakeisite knygą

Nusipirkite tą pačią knygą, kurią dabar skaito jūsų mylimoji. Padarykite dėžutę puslapiuose ir įdėkite žiedą į vidų.

 1. Nuvesite merginą ten, kur pirmą kartą susipažinote

Tik iš anksto nesakykite, kur einate. Tebūnie tai staigmena. Kai ten nueisite,  tada ir pasiūlykite merginai tekėti už jūsų, priklaupus ant kelio ir įteikus žiedą.

 1. Užsisakysite arba iškepsite pyragą

Tai patikimas būdas pasiūlyti ranką ir širdį smaližei. Gražus tortas, ant kurio užrašyti svarbūs žodžiai, tikrai bus pats gardžiausias jos gyvenime.

 1. Pasipiršite per jos gimtadienį

Padovanokite jai gražią didelę dėžę. Viduje mergina pamatys dar vieną, paskui dar vieną ir dar vieną, kol galų gale jūsų mylimoji ras geidžiamą žiedą. Tai bus pagrindinė dovana.

 1. Sukursite teminį grojaraštį

Pasirinkite dainas, kurios patinka jūsų draugei. Kai ji klausys paskutinį takelį, pabaigoje išgirs jūsų pasiūlymą.

 1. Pakviesite išgerti kavos

Bet prieš tai kavos puodelio dugne žymekliu  parašysite žodį „myliu“. Kai mergina baigs kavą, ji pamatys užrašą ir  tada čiupkite jautį už ragų: pasipirškite jai. Greičiausiai ji negalės atsisakyti. Žinoma, jei kava buvo skani.

 1. Organizuosite iškylą

Nusipirkite maisto, vyno, gėlių ir viską sudėkite į pintinę. Nuėjus į gamtos prieglobstį, ištieskite pledą, išdėliokite ant jo, ką atsinešėte ir pasakykite merginai branginamus žodžius.

 1. Padarysite popierinį drugelį ar rožę

Po to įteikite dovaną merginai ir pasiūlykite jai išskleisti popierių. Kai viduje mergina ras santuokos pasiūlymą, tada ir pasipirškite jai.

 1. Sukursite maršrutą iš vietų, kurios jums abiem kažką reiškia

Tai reiškia, kad praeisite tomis vietomis, kur jau ne kartą vaikščiojote ir buvote. Tuo pačiu dalinkitės prisiminimais, ką tada veikėte ar sakėte vienas kitam. Kai atsidursite paskutiniame  numatytame taške, ten ir pasakykite reikiamus žodžius.

 1. Suvaidinsite jos labiausiai mėgstamo filmo sceną

Kokia mergina nesvajoja tapti labiausiai mėgstamo romantinio filmo heroje? Sukurkite vieną ryškiausių scenų (pavyzdžiui, užsisakykite baltą limuziną, kaip ir filme „Graži moteris“), o pabaigoje pasipirškite.

 1. Atspausdinsite pasiūlymą ant butelių

Tam tinka kolos, sulčių, vyno ir net kečupo buteliai. Ant jų užklijuokite etiketes su norimais žodžiais, sudėkite į šaldytuvą ir paprašykite, kad mergina atneštų ką nors skanaus.

 1. Iškepsite sausainius su prognozėmis

Padarykite mažus slapukus iš popieriaus, užrašęs ant jų norimas pranašystes, įdėkite šias žinutes į paruoštų sausainių vidų ir iškepkite. Kai susitiksite, pavaišinkite sausainiais ir jis sužinos, kas judu laukia.

 1. Leisitės į kelionę

Kai atsidursite ten, kur ji seniai svajojo apsilankyti, pasipirškite. Bet tai padarykite iš anksto užsisakę staliuką netoliese esančiame restorane, kad  galėtumėte romantiškai atšvęsti svarbų įvykį.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą