Ne veltui sakoma, kad išvaizda gali būti apgaulinga. Netgi pats angeliškiausias padaras pasaulyje, turintis mažą ūgį ir dailų veidą, gali būti tikras tironas. Ko gero ne vienas yra susidūręs  su panašiomis poromis: žvelgiant iš šalies, švelni, miela, graži mergina, o elgiasi su vaikinu, kaip su daiktu.

Taigi, vaikinai, jei svajojate apie angeliškos išvaizdos merginas, kad galėtumėte pasirodyti prieš kitus ir nušluostyti jiems nosis, turėkite omenyje – nuolatiniai kaprizai, draudimai, nurodymai, reikalavimai, priekaištai yra tik maža dalis to, kas jūsų laukia.

Kad taip neatsitiktų, patariame atidžiai susipažinti su tokios merginos žodžiais, kuriuos ji, anksčiau ar vėliau, bet tikrai ištars.

 

  1. „Kaip pasakiau, taip ir bus“

Ji tvirtai laikosi savo žodžių ir net nenori girdėti, ką kiti žmonės jai sako. Vienintelė teisinga nuomonė yra jos pačios nuomonė. O ką jai sako ar pataria vyras ar vaikinas – nulio vietoje.

Jei porą kartų pratylėsite ir nemėginsite paprieštarauti jos nuomonei, draugystė po jos padu užtikrinta. Pajutusi galią, išlepinta ir valdinga gražuolė nustos apskritai skaitytis su vyriškos lyties atstovais.

  1. „Niekur neisi, nes aš tavęs neišleidžiu“

Poros paprastai stengiasi visur eiti kartu. Bet būna akimirkų, kai vaikinui ar vyrui norisi bent trumpam atitrūkti, pasėdėti draugų kompanijoje. Reikalas tas, kad jis turi atsiklausti savo antrosios pusės ir paprašyti jos leidimo, ar gali pasėdėti su draugais?

Išlepinta ir valdinga gražuolė įsitikinusi, kad  vyras neturi teisės pats spręsti ir planuoti susitikimų. Primename, kad baudžiava buvo panaikinta 1861 metais. Vyras turi perspėti moterį dėl savo planų, bet tikrai neprašyti ar maldauti, kad ji išleistų jį.

  1. „ Kai skambinsiu, būtinai atsiliepk“

Ši frazė kelia grėsmę, jei vyras kažkur nuėjo vienas. Tironė mergina mėgsta kontroliuoti kiekvieną vyro žingsnį ir nuolat jį tikrina. Ką tokiais atvejais galima patarti vyrui? Tiesiog stenkitės neatsakyti arba dar geriau – „pamirškite“ telefoną namuose.

Žinoma, viskas gali baigtis tuo, kad namuose jūsų lauks ne šilta vakarienė, o triukšmingas skandalas. Po to išlepinta gražuolė demonstratyviai įsižeis, o vyras bus priverstas atsiprašyti. Kaip pasielgti, spręsti jums?

  1. „Tu turi pabendrauti su mano mama“

Merginų mamos daugeliui vyrų yra bauginanti tema. Deja, ne visos jos gali pasigirti tolerancija ir pakantumu. Juk vienos svajoja, kad jų dukros susiras turtingą ar princą ant balto žirgo. Kita nori, kad jis būtų tam tikro tipo vyras ir panašiai.

Žinoma, valdinga mergina turi savo požiūrį į teisingą bendravimą su mama. Jokie prieštaravimai neleidžiami, net jei mama ir nieko nepasakys. Pagrindinis reikalavimas – tylėti užčiaupus burną ir visada būti maloniam.

  1. „Net nemėgink pažvelgti į kitas merginas!“

Atrodytų, kad tai visiškai normalus reikalavimas. Bet valdinga mergina per daug sureikšmina šį reikalavimą. Anot jos, bet koks kontaktas su priešinga lytimi yra draudžiamas. Pavyzdžiui, jei kavinėje prie gretimo stalelio atsisėda mergina, joki būdu negalima net pažiūrėti į jos pusę.

Arba jei einant gatve, vyras atsitiktinai užmeta akį į merginą gražiomis kojomis, skandalo neišvengs. Greičiausiai vyras tuo metu net nieko negalvojo, bet tironė mergina iškart nustatys ribas.

Baigiant norime dar kartą priminti svarbų dalyką: prarasti pagarbą yra lengva, tačiau susigrąžinti ją bus labai sunku.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą