Viena mergina atsiuntė mums laišką: „Man labai patiko vienas vaikinas – protingas, mielas (net labai), eruditas …  Bet sužinojau, kad jis turi merginą. Ji graži, bet kvaila kaip višta. Todėl nesuprantu, ar visiems vaikinams labai svarbu graži išvaizda?  Ar visiems vaikinams patinka kvailos merginos?“

„Mes, gražios moterys, turime pasirodyti kvailai, kad vyrai neprarastų pasitikėjimo savimi“, – prieš daug metų sakė Holivudo seksuali gražuolė Marilyn Monroe.  Tikėtina, kad vyrams „kvaila“ mergina  – tai tik vienas jos elgesio bruožų, leidžiančių jiems pajusti savo akivaizdų skirtumą ir pranašumą prieš ją. O ką sako astrologai: vyrams labiau patinka naivios kvailelės ar protingos būtybės?

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas paprastai kelia didelius reikalavimus dėl merginos išvaizdos. Jis mėgsta ryškias, pasitikinčias savimi merginas, pritraukiančias kitų žmonių dėmesį.  Tačiau šio ženklo atstovas daug mažiau vertina jos protinius gebėjimus. Šalia merginos, kuri demonstruoja erudiciją, impulsyvus Avinas greitai  pavargsta ir jam tampa nuobodu su ja. Todėl linkęs bendrauti su merginomis, su kuriomis paprasta ir kur lengvo pobūdžio emocijos liejasi per kraštus.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Vaikinas, gimęs po Jaučio Zodiako ženklu, vertina racionalų mąstymą ir merginų analitinius įgūdžius. Jo „brangakmenis“ turėtų ne tik gerai atrodyti, bet ir palaikyti pokalbį bet kuria tema. Jis galvoja, kad merginos yra nerimtos ir lengvabūdės, kurių interesai apsiriboja tik socialiniais tinklais. Nebent su tokia galėtų turėti vienos nakties nuotykį.

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai  tiesiog negali pakęsti kvailų žmonių ir tai taikoma abiem lytims. Oro stichijos atstovas linkęs įveikti bet kokius prieštaravimus. Jis linkęs daug bendrauti, turi daug draugų, bet nelinkęs nusileisti jiems žodžių „mūšyje“. Tas pats ir su merginomis. Nepaisant to, Dvyniai daug labiau vertina gyvenimišką, o ne mokslinį intelektą.

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Tuo tarpu vaikinui, gimusiam po Vėžio ženklu,  labai svarbu tik kelios merginų savybės. Pavyzdžiui supratingumas, atjauta, palaikymas. Jis nori nuolat jausti savo „antrosios pusės“ emocinę vienybę ir paramą. Kalbant apie merginos intelektą, šio ženklo atstovas nelinkęs nustatyti aukštą lygį. Nepaisant to, jį taip pat labai domina ne tik merginos intelektualumas, bet ir jos erudicija.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtas visada ieško draugės, kuri atitiktų jį. Jį traukia ne tik išorinis grožis, bet ir gebėjimas „išlaikyti prekės ženklą“ bet kokioje situacijoje. Jis svajoja apie tokią mylimąją, kuria kiti žavisi, bet kad neužgožtų jo. Vadinasi, ji turi būti lanksti, paslanki ir gebėti greitai prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Anot Liūto, aukštas merginos intelektualumo koeficientas – nėra būtina sąlyga susipažįstant.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Žemės stichijai atstovaujanti šio ženklo vyriška lytis paprastai domisi tik merginomis, turinčiomis aukšto lygio intelektinius sugebėjimus. Neištikimybė ir nekompetencija gąsdina Mergelę. Todėl merginos, pasižyminčios ribotu mąstymu, negalės dalyvauti diskusijose, kurios šio ženklo atstovui labai patinka.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Vaikinas, gimęs po Svarstyklių ženklu, kelia pakankamai rimtus reikalavimus savo išrinktajai. Jam svarbūs ne tik išoriniai duomenys, bet ir jos socialinis statusas bei seksualumas ir aistringumas. Jam reikalinga klasikinė pirmūnė, kad atvirai nekalbėtų visokių nesąmonių, bet būtų logiška visuose savo veiksmuose. Bet per daug pažangios merginos jį taip pat gąsdina, priversdamos patirti psichologinį diskomfortą.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpiono ženklo vaikinus žavi tik protingos merginos, savo žiniomis tam tikroje srityje ir išmanymu gerokai pralenkiančios kitas. Šio ženklo atstovas tiesiog dievina sunkiai įmenamas merginos mįsles. Jam visada bus įdomu su pašnekove, sugebančia jį intriguoti. Bet kai tik Skorpionas pajunta nuobodulį, jis nedelsdamas pasitraukia ir net gali atvirai išsakyti savo pasišalinimo priežastis.

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys pirmiausiai atkreipia dėmesį į besirūpinančias savo išvaizda merginas. Jį visai tenkina graži, bet naivi kvailutė kompanijoje, su sąlyga, jei ji turi humoro jausmą ir  yra lengvo charakterio. Šio ženklo atstovas nemėgsta nepagrįstai gilių argumentų, todėl bendraujant su intelektualia mergina jam gali būti nuobodu.

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragis žavisi nepriklausomomis merginomis. Jo mergina turi būti praktiška ir visada racionaliai galvoti. Bet jokiomis aplinkybėmis ji neturėtų konkuruoti su juo, pakenkti jo autoritetui, kurį jis labai vertina ir brangina. Ideali Ožiaragio draugė turi būti protinga tiek, kad pati suprastų, kada reikia patylėti ir sklandžiai numalšinti kylantį konfliktą.

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenis yra intelektualus ir smalsus ženklas. Be kitų dalykų, jis nekenčia stereotipų ir šablonų. Jį žavi sumanios ir aštraliežuvės merginos, turinčios savo požiūrį į gyvenimą. Pademonstruokite jam nestandartinį mąstymą, nustebinkite jį nežinomais faktais, parodykite susidomėjimą naujomis žiniomis ir tapsite geriausia vandenio draugė. Ir nepamirškite, kad Oro stichijos atstovas neabejotinai atsistos į pažangaus požiūrio šalininko pusę.

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvų ženklo vaikinai – intriguojančios asmenybės.  Specialiai jos neieško protingų draugių ir bendraminčių, tačiau  nesąmoningai traukia būtent prie tokių. Tai yra ir jausmingas ženklas, todėl jam labai svarbu dvasinė ir intelektinė vienybė. Jis svajoja apie išrinktąją, kuri supranta meną, pasižymi lakia vaizduote ir nėra aistringa materialistė.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą