Amerikiečių gydytojas Arnoldas Kegelis sukūrė vyrams skirtą dubens dugno raumenų treniruotę, kuri taip pat padeda nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Pratimai yra paprasti ir veiksmingi. Archyvo nuotrauka

Priešlaikinė ejakuliacija yra daugelio porų problema. Bet nenusiminkite. Šią situaciją galima išspręsti! Kaip išvengti priešlaikinės ejakuliacijos?

 

Įsivaizduokite situaciją. Mergina dar tik pradeda susijaudinti, bet seksas jau baigėsi: daugiau nei 35 procentus vyrų kenčia nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Įvairių tyrimų duomenimis, daugelyje miegamųjų meilės aktas trunka minutę. Laimei, yra keletas būdų, padedančių pratęsti malonumą. Taigi, kaip išvengti ar apsisaugoti nuo priešlaikinės ejakuliacijos!?

  1. Stop-start technika

Atsipalaidavusią ranką uždėkite ant lytinių organų. Ejakuliacijos refleksą galima lavinti – kartu arba atskirai. Stimuliuokite varpą, kol pasieksite vadinamąjį lūžio tašką. Tai yra taško, kuriame ejakuliacija yra negrįžtama, pavadinimas. Tuo metu reikia pristabdyti ir palaukti, kol jaudulys atslūgs, o tai įvyksta maždaug per minutę. Tada vėl stimuliavimas ir vėl pauzė. Taip kartokite kokius penkis kartus. Stimuliacija turėtų trukti apie 5 minutes. Šios technikos dėka vyrui pavyksta uždelsti ar prailginti ejakuliacijos trukmę.

  1. Suspaudimo technika

Kai vyras pajunta, kad tuoj tuoj įvyks ejakuliacija, jis turėtų duoti ženklą – kad  partnerė suspaustų jo penį. Nykščiu ir smiliumi švelniai suspauskite penį ties apatiniu galvutės kraštu ir palaikykite apie 15 sekundžių. Taip užkertamas kelias orgazmui, po kurio veiksmas gali tęstis. Prireikus,  pakartokite.

  1. Dubens dugno raumenų stiprinimas

Amerikiečių gydytojas Arnoldas Kegelis sukūrė vyrams skirtą dubens dugno raumenų treniruotę, kuri taip pat padeda nuo priešlaikinės ejakuliacijos. Pratimai yra paprasti ir veiksmingi. Tai veikia taip: jis 3 sekundes įtempia raumenį, kuris šlapinantis sustabdo šlapimo tekėjimą. Po to lėtai jį atpalaiduoja ir  taip kartoja 15 kartų. Tada reikia įtempti išangės raumenį, palaikyti įtampą 3 sekundes ir lėtai atsipalaiduoti. Pakartokite tą patį 15 kartų. Kvėpuokite ramiai ir  giliai.

  1. Priešlaikinės ejakuliacijos gydymas

Mokslininkai priešlaikinę ejakuliaciją susiejo su serotonino metabolizmo smegenyse problemomis. Serotoninas sulėtina ejakuliacijos refleksą. Veikliosios medžiagos, tokios kaip receptinis dapoksetinas, užtikrina, kad serotoninas ilgiau jungtųsi prie nervų galūnėlių ir taip atitolina ejakuliaciją. Tačiau vaisto vartojimas dažnai sukelia nemalonų šalutinį poveikį – galvos skausmą, galvos svaigimą ir pykinimą.

Seksologas Liudvikas Petravičius

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą