Vadovaujantis astrologinėmis prognozėmis, 2020-ieji žada Zodiako ženklams daugiau palankių ir sėkmingų periodų, bet netrūks ir niūrių. Patinka ar nepatinka, bet kai kurios nenumatytos situacijos vis tiek  vienaip ar kitaip paveiks Zodiako žvaigždyno atstovus ir nudažys jų gyvenimą juoda ar balta juosta. Vis dėlto pirmiausiai norėtume įspėti apie pavojingiausius 2020 metų mėnesius, vadinamus juoduoju gyvenimo periodu.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Šis Zodiako ženklas turi būti labai atidus ir dėmesingas metų pradžioje, ypač sausio mėnesį. Nes kokios veiklos ar darbo besiimtų Avino ženklo atstovai, sužadins kitų nuostabą arba priešingai – sukels aplinkinių nepasitenkinimą. Todėl kilus rimtiems konfliktams, gali nutrūkti susitarimai ar pradėti „buksuoti“ jau pasirašytos bendradarbiavimo sutartys. Todėl labai svarbu būti atsargiais prieš priimant bet kurį sprendimą.

Be to, yra tikimybė, kad galite susižeisti. Kitų metų rugpjūtis gali būti itin įtemptas ir neleis atsipalaiduoti dėl nenumatytų aplinkybių. Todėl jei nebūsite morališkai ir psichologiškai tam pasirengę, vargu, ar pavyks išvengti nelauktų praradimų ir apgaulės.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

2020 metais antrasis žiemos mėnuo šiam antrajam Zodiako ženklui gali būti vienas pavojingiausių. Be to, visiems tolesniems jų veiksmams didelę įtaką gali padaryti mėnulio užtemimas sausio mėnesį. Tai gali būti mėnuo, kupinas kitų žmonių nesusipratimų ir jų pastatytų smėlio pilių sunaikinimas. Ir niekas negali užtikrinti, kad dar vieno didžiulio nusivylimo neteks ilgai laukti. Pagal astrologijos prognozes, pirmieji du vasaros mėnesiai bus labai nepalankūs šio ženklo atstovams. Greičiausiai gali nukentėti partnerystė arba patys Jaučio ženklo žmonės gali tapti kažkieno surengto sąmokslo aukomis.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Bene pavojingiausias ir labiausiai nenuspėjamas šio ženklo atstovams yra laikotarpis nuo kovo iki liepos mėnesio. Norint išvengti tykojančių pavojų, geriau neplanuoti ilgų kelionių tuo periodu, nepirkti nekilnojamojo turto, neinvestuoti pinigų. Apskritai geriau nevykti į bet kurią kelionę, kad ir į profesinę komandiruotę. Astrologai rekomenduoja palaukti retrogradinių pokyčių laiko. Nors 2020 metų pirmoji lapkričio pusė, panašu, ne mažiau pavojinga, todėl tikėtinos neplanuotos išlaidos ar net pinigų švaistymas. Beje, neišvengsite ir „force majeure“ aplinkybių.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

2020 metų sausis ir gruodis – šio ženklo dangiškųjų globėjų veiksmų susilpnėjimo metas. Bet jei sausis gali būti laikomas probleminiu mėnesiu, tai gruodžio mėnesį mėnulio užtemimas gali išvesti šį Zodiako ženklą iš psichologinės pusiausvyros. Visos Vėžio emocijos ir jausmai pabirs tarsi aguonos grūdeliai ir neįmanoma bus surinkti jų. Tuo metu šio Zodiako ženklo atstovo sveikata taip pat gali pablogėti. Tai reiškia, kad tuo periodu sustiprės lėtinės ligos, apims niūri nuotaika ir užplūs apatijos banga. Grįžti į normalią būseną gali padėti tik ryškios permainos ar dideli gyvenimo pokyčiai.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Šio ženklo atstovams taip pat bus netinkamas sausio mėnuo ir dėl to reikėtų kaltinti saulės užtemimą. Po šio astrologinio reiškinio prasidės sumaištis šio ženklo žmonių gyvenime. Ir jie tai pajus savo kailiu, kaip niekas kitas. Be to, yra tikimybė prarasti situacijos kontrolę. Tai reiškia, kad gali kas nors nutekinti labai svarbią, vos ne valstybinės reikšmės informaciją. Nepaisant to, tikėtinas ir didelis pasistūmėjimas, pažanga, siekiant savo pagrindinio tikslo. Kitų metų balandžio pirmoji pusė bus pažymėta konfliktais, kurie  gali smarkiai pakenkti šio išdidžiojo ženklo atstovo autoritetui. Birželio mėnuo gali baigtis neigiama pozicija profesinėje srityje.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Greičiausiai sėkmė nusisuks nuo šio Zodiako ženklo 2020 metais balandžio, rugpjūčio ir lapkričio mėnesiais. Veikiant retrogradiniam etapui, iškils nemažai kliūčių beveik visose šio ženklo veiklos sferose. Neigiami poveikiai turės įtakos ir planų įgyvendinimui, todėl ne tik nepavyks greitai juos realizuoti, bet gali ir žlugti. Be to, numatomi rimti sunkumai sprendžiant neatidėliotinus klausimus. Rugpjūčio viduryje gali kilti didelių problemų tarpusavio ar  asmeniniuose santykiuose. Pavojingas periodas greičiausiai tęsis iki rugsėjo pradžios.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Vasaros vidurys bus itin netinkamas laikas šio ženklo atstovams. Gali būti, kad šiuo periodu intrigos užkulisiuose bus pačiame įkarštyje, kurias šio ženklo atstovams vargu, ar pavyks numalšinti. Greičiau priešingai – blogo linkintys ir piktavaliai žmonės stengsis kuo labiau įtraukti į intrigas ir supainioti situaciją, kad galėtų nustumti iš kelio šio gana patiklaus ženklo atstovus.  Spalio mėnesį situacija gali vėl pasikartoti, tačiau ji įvyks švelnesne forma. Labiausiai tikėtina, kad aplinkiniai bandys išprovokuoti Svarstyklių ženklo atstovus naujam konfliktui, tačiau viskas šiame pasaulyje yra išsprendžiama ir pataisoma. Todėl tikrai neverta pasiduoti panikai ir pulti į depresiją,  nes šio romantiško ženklo atstovams visa tai yra labai nenaudinga. Susigadinsite savo sveikatą ir tiek.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Šio ženklo atstovams ne pro šalį būtų imtis visų reikiamų atsargumo priemonių pirmuosius du vasaros mėnesius. Mat retrogradinės planetos gali pasipriešinti viena kitai, o tai gali paveikti ir sukelti masinius neramumus. Todėl labai svarbu neprarasti suplanuotų veiksmų kontrolės. Be to, stipraus priešininko atsiradimas gali išprovokuoti nesusipratimą tarp partnerių, dėl kurio atsiras nedidelių problemų ir materialinių nuostolių. Tačiau trečiojo vasaros mėnesio pradžioje viskas stabilizuosis, o likusieji mėnesiai praeis griežtai kontroliuojant šio ženklo atstovus  globojančioms planetoms.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Kitų metų sausio ir birželio mėnesiai, o ypač gruodžio vidurys šio Zodiako ženklui bus tikras išbandymų metas bei stiprų stresą keliantis periodas. Į Šaulio ženklo atstovų gyvenimą įsibraus tirštas juodasis periodas, kuris sukels netvarką ir sumaištį. Susiformavus dviejų stiprių planetų – Jupiterio ir Neptūno kvadratui, visi suprojektuoti planai gali sugriūti per akimirką, kaip kortų namelis. Todėl verta iš anksto pasirūpinti, kad svarbių ir ilgalaikių planų įgyvendinimas būtų perkeltas į saugesnį laikotarpį. Bet jei vis dėlto nuspręstumėte rizikuoti, tuomet iš anksto turite pasirūpinti patikimu užnugariu su sutvirtinimais.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ateinančių metų pavasario pabaiga ir kiti du mėnesiai šio ženklo atstovams gali tapti ypatingai neramiu ar net pavojingu periodu. Mat didžiulis, tarsi iš gausybės rato pasipylęs kritinių situacijų skaičius gali sukelti  ne tik daug jaudulio ir nusivylimo, bet ir rimtų bėdų ar net nelaimių. Gali tekti taisyti ir praeities klaidas. Kaip bebūtų gaila, bet visos šio ženklo atstovo pastangos gali būti lygios nuliui, todėl šiuo laikotarpiu geriau nieko nepradėti. Nenuostabu, kad šį Zodiako ženklą nesunku įtraukti ir į konfliktus, iš kurių jie niekada nepasitraukia laimėtojais. Todėl geriau nepasiduoti žmonių, nuolat keičiančių savo nuomonę, provokacijai.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Bene labiausiai juntamą ir pastebimą diskomfortą 2020 metais šio ženklo atstovus gali užklupti rugpjūčio, lapkričio ir gruodžio mėnesiais. Kalta bus Urano planeta, kuri įneš daug nesutarimų ir prieštaravimų  į šio Zodiako ženklo atstovų gyvenimą. Romantika ir draugystė gali nepavykti, tačiau viskas vėl atsinaujins ir grįš į savo vietas, kai tik praeis pavojingas periodas. Numatomos papildomos problemos tiems Vandenio ženklo atstovams, kurie yra susiję su teisiniais, apskaitos,  finansiniais klausimais.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Šio ženklo atstovams pavojaus  ir rizikos zona – liepa ir rugsėjis. Šie du mėnesiai bus kupini sunkumų dirbant ir  sprendžiant asmeninio pobūdžio konfliktus. Visi šio ženklo atstovų ateities planai gali būti supainioti dėl paprastos priežasties. Mat Jupiterio planeta jiems gali turėti neigiamos įtakos. Todėl kompetentingiausias sprendimas  – patartina šiems dviem mėnesiams neplanuoti jokių didesnių darbų ir projektų įgyvendinimo. Mat visos įdėtos pastangos gali neatitikti lūkesčių, todėl šio ženklo atstovams patartina iš anksto atsikratyti kai kurių nebaigtų idėjų, vertinti juos kaip neperspektyvius ir kurti naujas strategijas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą