Atrodo, kad kai kurių žmonių tiesiog tyko nelaimingi atsitikimai. Jie pritraukia nelaimes, kitus nemalonius įvykius gerokai dažniau, nei suserga rimtomis ligomis. Knygos „The Astrology of Accidents“ („Nelaimingų atsitikimų astrologija“) autorius Charlesas E.O. Carteris sakė, pamėginęs nustatyti nelaimingus atsitikimus pagal astrologijos požymius. Anot autoriaus, nelaimingas atsitikimas gali būti ir kūno sužalojimas, įvykęs prieš nukentėjusiojo valią.

 

Nėra nelaimingas atsitikimas, jei įvykių eiga priklauso nuo žmonių

Tačiau žvelgiant iš astrologijos pozicijos, didesnė nelaimingo atsitikimo tikimybė, kai konkretaus žmogaus gimimo metu Saulės planeta atsiduria Saturno planetos opozicijoje. Tada gali įvykti ir kiti nelamingi nutikimai. Pavyzdžiui, žmogus gali nukristi iš aukščio, prarasti didelę pinigų sumą, susirgti kuria nors sunkia liga.

„Pavyzdžiui, jei žmogus buvo nužudytas atsitiktinai kliudžiusia kulka arba pasibaidęs žirgas netyčia numetė jojiką, tai – nelaimingų atsitikimų atvejai. Bet kodėl kulka kliudė ar žirgas pasibaidė būtent tam žmogui, o ne kitam… Todėl, kad nelaimėlis gimė, kai Saulės planeta buvo Saturno planetos opozicijoje“, – tvirtino knygos autorius. Anot jo, automobilio vairuotojas gali  partrenkti pėsčiąjį,  nes nesumažino greičio prieš pėsčiųjų perėją. Lygiai taip pat, kaip ir pėsčiasis lėkė per gatvę, galvodamas, kad suspės. Bet šie atvejai jau nebus nelaimingi atsitikimai, nes įvykių eiga priklausė nuo žmonių, kurie turėjo iš anksto apgalvoti ir išvengti. Jo manymu, tą patį galima pasakyti ir apie  futbolininką, kuris  bežaidžiant buvo pargriautas kito žaidėjo ir susižalojo.  Kadangi nukentėjęs iš anksto žinojo, kuo rizikuoja ir savanoriškai žaidžia futbolą. Vadinasi, jo pasirinkimas buvo taip pat apgalvotas.  Todėl tokius atvejus, kai žmogus rizikuoja savo valia ir yra sužalojamas ar net miršta, negalima priskirti nelaimingiems atsitikimams.

Bet visai kitas atvejis, kai žmogus žūsta, lėktuvui nukritus.

Charleso Carterio tvirtinimu, yra du pagrindiniai nelaimingų atvejų tipai: tai grynai nelaimingas atsitikimas ir nelaimingas atsitikimas iš neatsargumo. Grynai nelaimingo atsitikimo pavyzdys gali būti sužalojimai, nukritus plytai ar varvekliui nuo stogo ant galvos, nutrenkus žaibui, užgriuvus medžiui. Nors pastarasis atvejis gali būti ir nelaimingas atsitikimas iš neatsargumo. Įsivaizduokite grybautoją, slankiojantį po mišką, siaučiant uraganiniam vėjui.

Taigi, nelaimingi atsitikimai bus žmogui netyčia įsipjovus į pirštą, nusiplikius verdančiu vandeniu,  nusideginus, apsinuodijus dujomis ir panašiai.

Charlesas Carteris  išnagrinėjo ir pateikė 168 nelaimingų atsitikimų atvejus, kuriuos suskirstė į šias grupes: nuskendo – 5, skendo – 14, patyrė nudegimus ugnimi – 19, patyrė nudegimus skysčiais arba garais – 9,  patyrė sužalojimų kulka – 4, sprogimais (pavyzdžiui, sprogus petardai) – 21, avarijoje – 9, įsipjovus – 7, transportu – 22, krentant – 32, mechaniškai – 5, geležinkelių pervažose – 3, apsinuodijus – 5, užpuolus gyvūnams – 3, įvairūs – 10.

 

Didesnę įtaką daro žmogaus charakteriui ir elgesiui nei su juo susijusiai aplinkai

Knygos autorius šiuos davinius suskirstė pagal Zodiako ženklus:

Avinas – 25

Jautis – 8

Dvyniai – 9

Vėžys – 16

Liūtas – 24

Mergelė – 8

Svarstyklės – 15

Skorpionas – 17

Šaulys – 22

Ožiaragis – 5

Vandenis – 8

Žuvys – 11

 

Knygos autoriaus tvirtinimu,  suvedus rezultatų duomenis, galima padaryti išvadą, kad kai Saulės planeta buvo opozicijoje su Saturno planeta, pavyzdžiui, Jaučio Zodiako ženkle, jų atstovams galėjo įvykti 8 skirtingi nelaimingi atsitikimai, o Liūto Zodiako ženkle – net 24. Išeina, kad Avino, Liūto ir Šaulio Zodiako ženklų atstovai yra avantiūristai, linkę rizikuoti, būna užsispyrę ir nerūpestingi.

Užtat Plutono planetai atsidūrus greta Neptūno planetos, pagal atitinkamus Zodiako ženklus, tai keturiems iš jų – Vandeniui, Žuvims, Avinui ir Jaučiui tenka tik 32 iš 168 nelaimingų atsitikimų. Tuo tarpu vidurkis – 56. Arba paimkime Avino Zodiako ženklą – 25  ir palyginkime su Ožiaragio – 5.  Akivaizdu, kad Avino ženklo atstovui keturis kartus didesnė tikimybė patekti į nelaimingą atsitikimą nei Ožiaragiui.

Nors iš tikrųjų sunku atrasti bendrą veiksnį visiems nelaimingiems atsitikimams. Suprantama, išskyrus norą gyventi.  Tik išanalizavus konkretaus asmens nelaimingo atsitikimo atvejį, galima išsiaiškinti tikrąsias priežastis.

Tačiau Charlesas Carteris neneigia, kad priklausomai nuo planetų išsidėstymo Zodiako ženkluose, vis dėlto daro didesnę įtaką žmogaus charakteriui ir elgesiui nei su juo susijusiai aplinkai. Vienaip ar kitaip, bet didžiausią įtaką turėtų pajusti Avino ženklo atstovai, o mažiausią – Ožiaragis.

Amerikos Astrologijos tyrimų centro darbuotojai surinko ir užrašė daugiau nei 60 tūkstančių žmonių pagal Zodiako ženklus ir jų gimimo bei mirties datas. Tyrėjai, rinkdami informaciją, pasinaudojo enciklopedijomis, bibliotekomis, bažnytinėmis knygomis ir net antkapiniais paminklais. Po to, atitinkama kompiuterio programa paskelbė pirmuosius 5 tūkst. datų, nurodžiusių  konkretaus žmogaus gyvenimo trukmę atitinkamai su planetų išsidėstymu. Po kiek laiko, kelių Amerikos universitetų sociologų grupė pakartotinai patikrino šiuos duomenis. Rezultatai visiškai atitiko ankstesnes išvadas. Pavyzdžiui, moterys, gimstančios po Avino, Žuvies ir Jaučio ženklais,  dažniau patiria įvairių traumų, lyginant su kitų Zodiako ženklų atstovėmis. O tarp stipriosios lyties –  dažniau nelaimingus atsitikimus ir sužalojimus patiria Vėžio ženklo atstovai.

 

Vyrų traumos paprastai būna didesnės nei moterų

Knygos autoriaus tvirtinimu, išnagrinėjus nelaimingus atsitikimus ir žmones, su kuriais jie įvyko, galima daryti išvadą, kad beveik 95proc. atvejų moterys, gimusios po Jaučio, Avino ir Žuvies Zodiako ženklais, dažniau susižeidžia rankas ir kojas. Tarp vyrų išsiskiria Vėžys, nes kitų Zodiako ženklų atstovai neturi tokio tvirto ryšio su traumatizmu. Galbūt tai galima paaiškinti tuo, kad vyrų traumos paprastai būna didesnės nei moterų.

Beje, šiuos klausimus tyrinėjo ir žinomas Latvijoje  astrologas, numerologas, politologas, turintis socialinių mokslų magistro laipsnį, Kristapas Bankis.  Astrologijos ir numerologijos klausimais jis  konsultuoja šalies politikus, pramogų pasaulio atstovus, sporto garsenybes ir panašiai. Anot latvių astrologo, didesnė traumų tikimybė tikėtinos žmonėms, kurie tuo metu patiria stiprią Marso planetos įtaką. „Avino ženklo atstovai yra labiau linkę į nelaimingus atsitikimus,  bet Skorpiono patiriamos traumos ir sužalojimai paprastai yra daug pavojingesni gyvybei dėl minėtos Marso planetos daromos įtakos. Tai pasakytina ir apie Žuvų ženklą. „Be to, šis ženklas laikomas labiausiai „mieguistu“ ženklu, kurių atstovams nelaimės dažniau nutinka dėl nedėmesingumo ar iš neatsargumo“, – teigė Kristapas Bankis.  Anot jo, draudėjai, siūlydami apsidrausti gyvybės draudimu, turėtų atkreipti dėmesį į šią trijulę: Avino, Jaučio ir Žuvų Zodiako ženklus, su kuriais dažniau ir įvyksta nelaimingi atsitikimai. „Vis dėlto labiausiai turėtų susirūpinti gyvybės draudimu dėl nelaimingų atsitikimų Vėžio ir Skorpiono Zodiako ženklų atstovai. Čia galioja ir vadinamasis Merfio dėsnis: apsidraudusieji rečiau nei neapsidraudę gali patekti į nelaimingą atsitikimą ir patirti traumą“, – aiškino K. Bankis.

 

Tikėkitės, kad neteks mirti du kartus

Nelaimingų atsitikimų astrologija – viena aktualiausių temų. Jei žmogus turės galimybę pažvelgti į ateitį, numatyti pavojų, jis tikrai stengsis išvengti nemalonių situacijų.  Bet, žinia, įgimta stipria intuicija ar sugebėjimu numatyti būsimus įvykius gali pasigirti  nebent tik vienas kitas žmogus. Tačiau eiliniai mirtingieji neskuba kreiptis į astrologus ar būrėjas.  Vis dėlto  profesionalūs astrologai galėtų padėti išsiaiškinti  nelaimingų atsitikimų tikimybę, sudarius konkretaus žmogaus gimimo horoskopą.

Žinoma, neketinama horoskopais gąsdinti, bet tikrai niekam nepakenktų imtis papildomų atsargumo priemonių tose situacijose, kai žmogus gali būti labiau pažeidžiamas. Knygos „The Astrology of Accidents“ („Nelaimingų atsitikimų astrologija“) autoriaus tvirtinimu, nagrinėjant žmonių, patekusių  į nemalonias situacijas ar bėdą, gimimo horoskopus,  ir išsiaiškino, kad nelaimingi įvykiai susiję su planetų padėtimi žmogaus gimimo metu. Taip buvo sudaryta ištisa nelaimingų atsitikimų statistika, lyginant šiuos duomenis su planetų padėtimi, žmogaus gimimo dieną.

„Mūsų kultūroje pernelyg rimtas požiūris į mirtį ir viskas, kas su ja yra susiję. Mes bijome ne tik mirti, bet  net galvoti apie giltinę su dalgiu, tykojančią už kampo. Gal geriau būtų  pažvelgti  mirčiai į akis ir pasakyti jai, kad ji per daug neskubėtų. Nes mes dar turime daug ką nuveikti šioje žemėje. Ir nėra ko bijoti jos. Tikėkitės, kad neteks mirti du kartus. Todėl, kol išmuš jūsų valanda, mėgaukitės gyvenimu“, – optimistiškai kalbėjo knygos autorius.

 

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas – bene labiausiai trauminis Zodiako ženklas. Kovinga Marso planeta daro didelę įtaką ne tik  dėl nelaimingų atsitikimų, bet ir traumų, kurie gali įvykti  dėl išorės agresyvių išpuolių, taip pat ir su šaltuoju bei šaunamaisiais ginklais. Šio ženklo atstovams kasdieniame gyvenime ir buityje  didesnis pavojus kyla dėl ugnies. Pavyzdžiui, dėl neatsargaus rūkymo lovoje. Taip pat dirbant su kirpimo ar pjovimo prietaisais. Tai reiškia, kad tarp šio ženklo žmonių gana paplitęs vadinamasis profesinis traumatizmas. Jie taip pat lyderiai ir tarp žmonių, kurių veikla susijusi su rizika: automobilių lenktynininkai, kovų meno  atstovai, futbolininkai, banglentininkai.  Išvada paprasta: norint išvengti traumų, pirmiausiai reikia vengti labiausiai ekstremalių sporto šakų.

O paprasti mirtingieji šio ženklo atstovai – vieni iš dažniausių autoįvykių dalyviai.  Be to, turi įprotį išlieti savo įtūžį ir emocijas konfliktuodami ir net panaudodami fizinę jėgą. Neretai būna ir muštynių iniciatoriai. Todėl ir patiria įvairias traumas bei kūno sužalojimus.

Ko gero labiausiai nukenčia Avino galva. Įsivėlus į muštynes, žinoma, išmušami ir dantys, bet nukenčia ir nosis, net akys. Bėda ta, kad Avinas linkęs rizikuoti bet kurioje gyvenimo sferoje. Taip pat jiems būdingas neapdairumas, ieškant nuotykių. Be to,  Avino ženklo vyrai linkę neatsakingai ir dideliu greičiu vairuoti automobilį. Ant šio ženklo atstovų, dažniau nei ant kitų Zodiako ženklų kūnų, galima pamatyti ir įvairių randų bei nudegimų. Jie taip pat dažniau linkę susirgti ūmiomis infekcinėmis ligomis. Net ir neturėdamas stipraus potraukio priklausomybėms, Avinas labiau kenčia nuo alkoholio sukeltų padarinių nei kitų Zodiako ženklų atstovai. Mat būtent apsvaigus jis gali pasielgti labai pavojingai ir neapgalvotai. O nekontroliuojamas agresyvumas, žvėriškas įsiūtis ir kiti smurtiniai požymiai gali būti ir psichinių ligų proveržiai.

Taigi, šio ženklo neatsakingi vyrai neretai atranda mirtį muštynėse,  vairuodami automobilį išgėrus  Bet kuriuo atveju jie miršta nenuobodžiai. Taip pat labiau tikėtina, kad ant Avino galvos užkris ne banali plyta, o meteoritas. Lėktuvo katastrofa – irgi ne šio ženklo atstovo mirties priežastis. Vienaip ar kitaip, bet suspės ištarti paskutinį žodį, kuris bus trumpas, bet aiškus: „Viskas!“.

 

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

Jaučio ženklo žmonės nėra atsparūs ne tik stresams, bet ir netikėtiems įvykiams. Kai Jautis būna emociniai įsitempęs, susilpnėja jo sugebėjimas sutelkti dėmesį, gali atsirasti neatsargumo pojūtis,  dėl to padidėja ir traumos rizika.

Bene dažniausios traumos tarp šio ženklo atstovų – sužalojimai, patiriami iš gyvūnų, taip pat apatinio žandikaulio, ausų, kaklo traumos.

Apskritai Jaučio ženklo atstovai pagal  savo sveikatos rodiklius užima net antrą vietą tarp kitų Zodiako ženklų, bet ilgaamžiškumu jie negali pasigirti.  Gal dėl to, kad „nemoka“ sirgti. Jie ir puikiausias pavyzdys, kaip negalima sirgti. Mat daug jų įsitikinusių, kad gydantis ligoninėje – tiesiausias ir greičiausias kelias į kapines. Bet, tikėtina, daugiau šio ženklo atstovų vis dėlto miršta ne nuo ligų, o nelaimingų atsitikimų.

Taigi, nepaisant to, kad Jaučio gana stipri sveikata, bet jis gali staiga prarasti ją važiuodamas dviračiu ir nukritęs nuo jo. Jaučiui nieko nereiškia ir einant pėsčiam susilaupyti koją arba lipant laiptais išsisukti ranką. Bet jei Jautis susižaloja, tai jo pasveikimo kelias būna gana ilgas. Kadangi šio ženklo atstovai dėl savo užsispyrimo linkę žiūrėti pro pirštu į gydytojo nurodymus. Apskritai labai sunku sergantį Jautį paguldyti į lovą bent kelioms dienoms, ypač, kad jis laikytųsi paskirto režimo.

 

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

 Šio ženklo atstovams pirmiausiai patartina niekada nedaryti staigių judesių. Tai reiškia, kad jų tyko pavojus vairuojant automobilį didesniu nei leistina greičiu. Tada gali nukentėti tiek vairuojantis automobilį šio ženklo atstovas, tiek ir sėdintis keleivio vietoje. Beje, tas pats pasakytina  apie juos ir pereinant per gatvę neleistinoje vietoje. Net ir einant per perėją turi būti atsargūs ir budrūs. Ir ypač atsargūs turi būti  išsiruošę į tolimą kelionę arba aktyviai poilsiaudami.  Svarbiausia, turi saugoti rankas ir kojas, nes gali susipjaustyti arba nusideginti.

Tačiau Dvynių tyko dvi pavojingiausios ligos – plaučių uždegimas ir kraujo užkrėtimas, iš kurių kartais nepavyksta išsikapstyti. Beje, dar galima pridurti ir su kvėpavimu susijusius nelaimingus atsitikimus: gali nuskęsti, užtrokšti arba nusinuodyti dujomis. Jei tuo metu Dvynių gimimo horoskope buvo vadinamoji „sudegusi“ Merkurijaus planeta – nepalankus ženklas ir jutimo organams – regėjimui ir klausai. Tačiau šių organų traumos dažniau įvyksta dėl neatsargumo.

Be to, šio ženklo atstovams, mėgstantiems labai bendrauti ir leisti laiką linksmose kompanijose, vertėtų atidžiau rinktis draugus ir pažįstamus. Nes būtent per juos gali įvykti nenumatyti nelaimingi nutikimai. Gali sulaukti ir nepagrįstų kaltinimų. O tada streso ir nuolatinės įtampos neišvengsite. Vadinasi, ir ligos čia pat. Kaip ten bebūtų, bet Dvyniams  ir 80, ir 90, net ir 100 metų sulaukus, atrodo, kad vis dar per anksti mirti. Nepaisant to, kad šio ženklo stiprioji lytis iš tikrųjų negali pasigirti stipria sveikata. Bet gyvena jie ilgai tik dėl nenugalimos meilės gyvenimui ir noro paimti iš jo kuo daugiau. Priešingu atveju – gyvenimas gali greičiau atiduoti Dvynius į mirties nasrus per jų silpnąją vietą – nelaimingus atsitikimus. Bet esant budriems ir  apdairiai elgiantis, gali sulaukti ir gilios senatvės, o mirtis užklups… moters glėbyje.

 

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)

Šio ženklo atstovai itin jautriai reaguoja į nelaimingus atsitikimus ir yra lengvai pažeidžiami. Tada gerokai sumažėja ir jų savisaugos instinktas.  Kai su Vėžiu bandoma susidoroti ar net jį sunaikinti, jis labai sunkiai išgyvena, nespėdamas psichologiškai apsiginti ir pasislėpti savo kiaute. Todėl šio ženklo atstovams neretai ateina mintys į galvą, kad galbūt jau atėjo laikas padėti viskam tašką. Tada Vėžio ženklo atstovai nebetiki žmonėmis, nusivilia jais, o atrasti jėgų kovoti su apatija, depresija ir niūromis mintimis gali padėti nebent artimi žmonės. Savęs susinaikinimo signalus siunčia ir vidinis balsas, todėl atsiranda noras  svaigintis alkoholiu, o kai kuriais atvejais tampa ir didelių nemalonumų ar net nelaimių priežastimi.  Tai yra tada šio ženklo atstovas pritraukia visokias nelaimes – traumas ir susižalojimus. O nemotyvuota emocinė agresija tampa ir nelaimingų atsitikimų pasekmė. Šio ženklo vyrai gali būti netikėtai užpulti ir sužaloti, kai gyvybė pakimba ant plauko. Bet dažnai ir jie patys išprovokuoja nelaimingus atsitikimus. Tuo tarpu šio ženklo dailiosios lyties atstovės dažniau nukenčia nuo prievartinių nusikaltimų – kai jas kėsinasi išprievartauti arba išprievartauja. Žinia, Vėžį globoja Mėnulio planeta Tai reiškia, kad dažnai tyko  pavojai naktį arba dėl šalčio. Todėl gali nušalti galūnes, bet neretai apsinuodija ir maistu. Užtat šio ženklo žmonės retai „miršta“ kankinami vienatvės ir liūdesio. Bet būtent tuo metu jis galvoja ir  apie savo laidotuves. Mėgina įtikinti save, kad gyventi liko nedaug, todėl iš anksto ruošiasi savo paskutinei kelionei. Apgalvoja, koks bus karstas, kuo jis bus aprengtas, kiek žmonių dalyvaus, kokią atsisveikinimo kalbą turėtų pasakyti jo artimieji ir ką pakviesti į šermenis.  Nepaisant Vėžio kruopštaus pasiruošimo, jam nė kiek nesinori mirti anksti. Daug labiau jis norėtų išgirsti, kad yra kažkam reikalingas ir mylimas  ir neatiduotų mirčiai į nagus bent 93 metus!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą