Tai, ko žmogus nesupranta, labai erzina. O jei mes kalbėtume apie kai kurių Zodiako ženklų atstovus, tai tokie paprastai nekelia didelio pasitikėjimo. Greičiau priešingai – kelia įtarimų. Nesuprantamai besielgiančius žmones iškart norisi pavadinti apsimetėliais. Tačiau šį įspūdį gali sukelti ne tiek žmogaus užgaidos, kiek jo Zodiako ženklas, po kuriuo gimė.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Šio ženklo atstovai paprastai lengvai įsilieja į kompaniją, tampa komandos siela. Jie daug šypsosi, randa bendrą kalbą su visais. Oro stichijos atstovai paprastai garsėja savo komunikabilumu. Tačiau žvelgdami į Dvynių sėkmes, neapleidžia jausmas, kad jose yra kažkas netikro ir nerealaus. Nuolat susidaro įspūdis, kad jie kažką slepia ar meluoja. Ir tai nėra atsitiktinumas. Nes  Dvynių charakteriui daro įtaka Merkurijaus planeta, apdovanojanti šio ženklo atstovus ne tik puikiu intelektu, greitu mąstymu, bet ir sugebėjimu puikiai apsimesti ir vaizduoti tai, ko iš tikrųjų nėra.

Todėl jie tikrai žino, kaip pameluoti ir manipuliuoti kitais. Norėdami paslėpti  ar pridengti savo tikrąsias mintis, tarsi iš gausybės rago pasipila Dvynių  sakomi nereikšmingi  ir nieko neįpareigojantys žodžiai. Be to, Dvyniai – abstrakcijų ir metaforų meistrai. Todėl tikrai neverta pasitikėti jų „duotu žodžiu“.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vargu, ar Vėžius galima vadinti lengvais, atvirais žmonėmis. Jie paprastai būna  uždari ir tylūs. Atsiskleidžia tik senų draugų kompanijoje ar artimame šeimos rate. Todėl atsitiktiniams pažįstamiems Vėžio atstovai retai kada būna malonūs. Net kolegos darbe juos vadina atsiskyrėliais.  Jei Vėžys būna užsisklendęs savyje ir nebendrauja  net per pertraukas, tai tučtuojau sukelia įtarimų kitiems. Be to, šio ženklo atstovai skiriasi nuo kitų  ir savo keistenybėmis bei apskritai kitiems nesuprantamais poelgiais. Jie yra  bene labiausiai nenuspėjami ir nesuprantami iš visų Zodiako ženklų. Tačiau dažnas Vėžys pasižymi puikia atmintimi, ypač neigiamiems dalykams. Todėl ilgai prisimena ir nešioja savyje kitų padarytas nuoskaudas ir įžeidimus. Be to, ir taip sudėtingas Vandens stichijos atstovo charakteris pasižymi ir giliu emocionalumu.

Vėžys yra įpratęs viską išgyventi savyje ir su niekuo nesidalinti. Apie šio ženklo atstovus  ne be pagrindo kalbama, kad jie galvoja ne tik apie save, už save,  bet ir už kitus. Todėl labai protingi ir intelektualų Vėžio ženklo atstovai neretai tampa pilkaisiais kardinolais, sumaniais politikais. Jie  sugeba išradingai manipuliuoti kitais iš užkulisių, nes nenori prisiimti jokios atsakomybės už savo  darbus. Iškilus menkiausiam pavojui, šio ženklo atstovas linkęs pasitraukti į šoną. Todėl jais gali pasitikėti tik artimiausi žmonės, prie kurių Vėžiai yra stipriai prisirišę.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Legendiniai Skorpionai yra tikri intrigų meistrai. Su jais galite bendrauti metų metais, bet niekada nesuprasite tikrosios šio ženklo žmogaus esybės. O ji dažnai būna tamsi ir drumsta. Skorpionai sumaniai slepia savąjį „aš“ po neigiamomis savo charakterio savybėmis. Skirtingai nei Vėžys, jie nesislepia užkulisiuose, bet ramiai ir užtikrintai pasirodo žmonėms.  Šio ženklo atstovas pasirengęs prisiimti bet kokią atsakomybę, nes žino, kaip reikia vadovauti ir nurodinėti. Ir tik Skorpionui atėjus į valdžią, paaiškėja jo tikrieji ketinimai.

Tada šio ženklo atstovai pirmiausiai mėgina išsiaiškinti santykius su senais skriaudėjais. Naudojamos bet kokios priemonės. Be to, jie „įkanda“ varžovams ar priešininkams taip, kad šie net nustoja svajoti užimti valdingo Skorpiono sostą. Bet net ir tada šio ženklo atstovai nesustoja. Jie taip pat būna pasirengę bausti tuos bendražygius, kurie kažkada suabejojo jų viršenybe. Todėl su Skorpionais geriau palaikyti taikius ryšius, visada elgtis apdairiai ir teisingai. Šio ženklo žmonių kerštas atvirai baisus, net jei  tą akimirką jie ir šypsosi jums. Mat už padorios socialinės kaukės gali slypėti tikras monstras.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Apie šio ženklo žmones kalbama, kad jie patys savęs nesupranta. Todėl, suprantama, negali būti ir kalbos, kad kas nors kitas juos suprastų. Šį gana sudėtingą ženklą valdo vadinamoji iliuzijų planeta – Neptūnas. Pastarasis dažnai priverčia Žuvį veikti neadekvačiai,  darydamas įtaką jų emocijoms. Tačiau sunku šio ženklo atstovus pavadinti naiviais ar nekaltais.  Prireikus, jie puikiai sugeba apgauti, vengti, prisitaikyti prie partnerio. Atsargiai  moka slėpti savo pažeidžiamumą ir slaptas ydas. Kruopščiai vengia bet kokio bandymo atskleisti tikrąją  savo prigimtį.

Kadangi net skaidriausia upė gali turėti tamsų ir purviną dugną, o Žuvys yra Vandens stichijos atstovai, todėl stipriausi iš jų sugeba sukti  didžiulius, gilius vandens sūkurius ir įtraukti kitus žmones į juos. Net komandiniuose projektuose  šio ženklo atstovai siekia  pirmiausiai išgauti sau  naudos ir būti pranašesni už kitus. Tuo metu aplinkiniai žmonės ne visada supranta jų veiksmų logiką, todėl linkę manyti, kad Žuvys paprasčiausiai  „kabina makaronus“.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą