Tai šeši Zodiako ženklai, po kuriais gimę vaikai yra lepinami tėvų ir negaili jiems pinigų. Jie išvardinti pagal numerius. Vadinasi, pirmą vietą užimantis Jautis yra labiausiai lepinamas ir į kurio  ambicijas ir silpnybes tėvai linkę užsimerkti arba žiūrėti pro pirštus.  Be to, šių ženklų atstovai neretai būna ir labai kaprizingi, o kartais taip susireikšmina ir parodo ragus, kad oi oi. Beje, jų visai negraužia sąžinė dėl tokio savo elgesio.

 

  1. JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Šio ženklo atstovai – lyderiai, kurie tikrai nesikuklina, kad apie juos šokinėtų ir tėvai investuotų ne tik į jų mokslus, būrelius, bet ir gražiai bei madingai rengtų, pripirktų daug drabužių, batų.  Sąvoka „pernelyg visko daug“ – Jaučio ženklo atstovams paprasčiausiai neegzistuoja. Ypač jei kalba eina apie tai, kaip kuo geriau atrodyti už kitus ir kad galėtų pasipuikuoti prieš kitus. Tada Jautis su  entuziazmu pasakoja, kad šis krepšys buvo nupirktas ir atkeliavo iš tolimosios Australijos ar Naujosios Zelandijos. Arba kiek jis įdėjo pastangų ir sukišo pinigų, norėdamas kiek pakoreguoti savo įvaizdį. Bet tuštybė, galų gale, gali greitai privesti tėvus prie bankroto, jei jie nebesuvaldys savo išlaidų mylimam sūneliui ar dukrelei.

  1. DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Šio ženklo atstovai tiesiog mėgaujasi iš pasitenkinimo, kai yra lepinami. Bet tuo pačiu nori padaryti įspūdį ir kitiems. Nors tai pavyksta padaryti gana paviršutiniškai, vien tenkinant savo norus. Ir jokio supratingumo, kad tėvams nelyja pinigais iš dangaus. Be to, šis ženklas nuoširdžiai tiki, kad nusipelno daug daugiau nei kiti. Žinoma, taip galvoja tik Dvyniai, bet net nesistenkit jiems tai paaiškinti, nes vis tiek nesupras. Juk šio ženklo atstovai nenori nieko klausyti.

  1. LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23) 

Iš visų zodiako ženklų Liūtas yra labiausiai išdidus, arogantiškas ir garbėtroška, mėgstantis didžiuotis savimi. Jis primena pasipūtusį povą, siekiantį visiems padaryti įspūdį savo plunksnomis.     Be to, Liūtas jaučia nuolatinį poreikį būtų lepinamas ir apsuptas kitų dėmesiu. Taip pat mėgsta pasirodyti bei pasipuikuoti prieš kitus. Todėl vaikai, gimę po šiuo zodiako ženklu, dažnai prašo tėvų nupirkti vis naujų daiktų, kurie jie visai jam ir nereikalingi. Nes pasidžiaugęs pora dienų su jais, numeta į šoną ir pamiršta.  Nesvarbu, kas bebūtų – išmanusis telefonas ar samurajų kardas, gautas dovanų gimimo dienos proga. Liūtas mėgsta susikurti tam tikrą įvaizdį, seniai gulėjusį jo galvoje. Todėl niekada nesustos ir reikalaus tol, kol jo kaprizai bus patenkinti.

  1. SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Šio ženklo atstovai ne mažiau mėgsta būti lepinami, kad nė kuo neatsilieka nuo Zodiako ženklų, užimančių pirmąsias tris vietas. Tai „įaugę“  Svarstyklių kraujyje. Jie visada nori būti geriausi, gražiausi, protingiausi!  Svarstyklių vaikai norėtų, kad išvykstant atostogauti su tėvais visada pirktų tik verslo klasės lėktuvo bilietus ir apsistotų tik penkių žvaigždučių viešbučiuose. Šio ženklo atstovai norėtų, kad ne tik jų tėvai nešiotų, bet ir jiems pirktų tik dizainerių sukurtus drabužius. Aišku, jie negalvoja, kad to reikalaudami, gali įstumti tėvus į skolas ir jie paprasčiausiai bankrutuos.  Vienaip ar kitaip, bet Svarstyklėms nuo mažumės patinka prabangus gyvenimo būdas. O pajutę jo skonį, tiesiog nebeįsivaizduoja savo gyvenimo kitaip.

  1. ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Nors Šaulio ženklo atstovai ir nėra nusiteikę švaistyti tėvų pinigus taip lengvai, kaip Jautis ar Dvyniai, bet ne mažiau mėgsta būti lepinami. Tiesa, šiek tiek keistokai. Tai reiškia, kad Šaulys gali ne vieną savaitę ar net mėnesį nieko neprašyti, nereikalauti dėmesio, o po to staiga jį užgriūna  didžiulis noras patirti kažką naujo, atsiranda noras tučtuojau įgyvendinti savo svajones. Pavyzdžiui, leistis į kurią nors tolimą, egzotišką šalį. Arba tempia tėvus į prekybos centrus ir pramogų arenas, kur Šaulys kaip reikiant atsipalaiduoja, pašėlsta, išsikrauna ir vėl apsiramina… mėnesiui.

  1. VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Šio ženklo atstovai  – labai savotiškos ir originalios asmenybės. Dažnai patys nežino, ko nori.  Vandeniui gali patikti hipių ar pankų judėjimui priklausančių jaunų žmonių skleidžiamos pažiūros ir idėjos. Kita vertus, Vandenio kaprizai priverčia jo tėvus suklusti ir galvoti, kas su juo negerai. Kaip ten bebūtų, bet  šio ženklo atžalų neskubama lepinti ir leidžia jam pačiam kažką nuveikti ir pasiekti. Dėl tos pačios priežasties šio ženklo atstovo tėvai niekada nelįs į skolas dėl savo atžalos didelių norų. Užtat taip Vandenis išmoksta vertinti ir retais atvejais paragavęs labiausiai mėgstamo pyrago gabalėlį. Ilgainiui išmoksta branginti ir vertinti tuos, kas jį supranta, palaiko ir padeda.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą