Vieni vaikai ir paaugliai lekia į mokyklas kaip ant sparnų, linksmai mosuodami kuprinėmis, net ir pasibaigus moksleivių atostogoms. Tuo tarpu kiti – vangiai statydami koją prie kojos į mokyklą slenka kaip į katorgą. Ar jie pasiruošę ištempę ausis klausyti, ką aiškina mokytojai? O gal kai kurių besimokančiųjų  dienoraščius vėl „papuoš“ dvejetukai ir pastabos. Tai gali sužinoti ne tik patys moksleiviai  pagal savo Zodiako ženklus, bet ir jų tėveliai bei mokytojai, perskaitę šį nuotaikingą horoskopą!

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)  

 

Šio Zodiako ženklo moksleiviai paprastai baigia atostogauti skandalingai rėkdami „Nenoriu į mokyklą!“. Vis dėlto išaušus rytui, pašoka iš lovos ir paskubomis bėga valytis dantis. Paskui lakstydamas  susirenka iš pakampių mokymo priemones ir susimeta į kuprinę. Tas pats ir su knygomis, jei neįsidėjo  jų iš vakaro. Ir tai reiškia, kad jaunasis Avinas jau pasiruošęs eiti į mokyklą. Ar šio ženklo atstovas noriai eina ir ar jam bus įdomu mokykloje, priklauso nuo to, kaip pavyksta išlaikyti lyderio pozicijas klasėje.

O kuo triukšmingiau, linksmiau ir išradingiau elgiasi šio ženklo padaužos ir neklaužados, tuo jiems įdomiau mokykloje!  Todėl jiems vieni niekai išprovokuoti muštynes su vyresnių klasių berniukais, pakišti koją, prasilenkiant koridoriuje, susprogdinti petardą mokyklos tualete.

Tačiau šio Zodiako ženklo moksleivių energingumas ir impulsyvumas neretai atsisuka jiems kitu galu: jau klasėje Avinas aptinka, kad pamiršo namuose sportinę aprangą ar penalą su rašymo priemonėmis. O pamokoms pasibaigus, ilgai ieško rūbinėje, nežinia kur nukištą savo striukę.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Atostogoms pasibaigus, šio Zodiako ženklo atstovai viską tvarkingai sudėlioja iš anksto tarsi ant lentynėlių: sąsiuviniai atskirame aplanke, knygos naujai aplenktos, pamokos išmoktos.

Prie prasidedant pamokoms, bendraklasiai neprikulti,  su mergaičių kasytėmis taip pat viskas tvarkoje. Jaunieji jautukai labai mėgsta viską iš anksto apgalvoti ir įsikalti į galveles. Todėl ne vienas iš jų, nežinia – per klaidą ar stropumą, išmoksta ir dar neužduotą pamoką.

Arba jie gali vos pašokę iš lovos griebti už knygos, norėdami dar kartą perskaityti ir dar geriau pasiruošti pamokai. Todėl daugelio Jaučio ženklo vaikų ir paauglių tėvams bei mokytojams tikrai nereikia sukti galvos dėl jų, nes niekada nevėluoja į mokyklą ir visada išmoksta pamokas!

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)  

        Šio Zodiako ženklo moksleiviams  peršalimo ligos ir dėl tos priežasties praleisti pamokas –  didžiulė tragedija. Juk ten, klasėje, – labai įdomu ir linksma, o namuose – nuobodu ir liūdna.  O dar mokykloje yra ir šokių, ir šachmatų būreliai, ir papildomi užsienio kalbų užsiėmimai. O kur dar krepšinio treniruotės. Žodžiu, visko tiek daug norisi, tik laiko nepakanka!

Dvyniai  savo bendraklasių būryje jaučiasi kaip karvedžiai, nes jų laukia ir klauso ausis ištempę. Todėl šio ženklo atstovai džiaugsmingai pėdina į mokyklą, o tėvai džiaugiasi kartu – kad nereikia jų įkalbinėti eiti į mokyklą.

Dvyniai į kuprinę susimeta  ne tik viską, ko reikia, bet ir daugiau: saldainiuką Emilijai, šokoladuką Patricijai ir taip toliau. Tiesa, pagriebia tai nuo stalo, jau beišeidamas iš namų.

Su šio Zodiako ženklo moksleiviais mokytojai neturi vargo.  Mat Dvyniai supranta juos iš pusės sakinio. Pavyzdžiui, mokytoja tik pradeda aiškinti matematikos užduotį, o Dvyniai jau žino jos atsakymą. Arba galvodami, ką atsakyti, tuo pačiu pastebi, kaip Vytukas nusičiaudėjo, sėdintis pirmame suole, o Kamilė, sėdinti trečioje eilėje, galiniame suole, kažką sušnabždėjo į ausį savo suolo draugei. Šio ženklo atstovai sugeria informaciją kaip lakmuso popierėlis. Todėl tik nuo jų noro priklauso – mokytis vienais dešimtukais ar pakaks ir šešetukų.

 VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)  

 

Jaunasis vėžiukas neskubėdamas keliasi, pėdina valytis dantis ir galvoja apie savo reikalus. Jis ir pusryčiauja neskubėdamas, o kultūringai ir inteligentiškai, kaip restorane.  Todėl skubinamas tėvų net supyksta: „Ką, jūs mane vejate į mokyklą?!“  Į mokyklą vėžiukas tipena taip pat neskubėdamas. „O ko skubėti? – galvoja jis. – Mokykla niekur nepabėgs“.  O klasėje stengiasi užimti trečią ar ketvirtą suolą. Tai yra maždaug per vidurį. Ir niekada nelenda prie lentos. O kam? Mokytoja norės pakviesti prie lentos, pamatys jį ir iš klasės vidurio.

Vėžio ženklo moksleiviams visada lengviau ir paprasčiau, kai iš anksto žino pamokų tvarkaraštį, pasikeitusių mokytojų pavardes, į klasę atėjusius naujus bendraklasius. Kai yra reglamentuoti pokyčiai, šio ženklo besimokantieji visada jų laikosi. Vadinasi, niekada nevėluoja ir nepažeidžia vidaus tvarkos taisyklių.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

 

Liūto ženklo vaikai ir paaugliai ruošiasi į mokyklą atsakingai ir net gali paraginti tėvus: „Greičiau judinkitės, nes mes galime pavėluoti!“. Tartum pats Liūtas jau ir pasirengęs žingsniuoti mokslo žinių link, bet pažvelgus į jo kuprinę galima aptikti ne tik knygų, bet ir visokių žaisliukų, net atsuktuvą, pora gardėsių ir kitų daiktų. O tai padeda jam atsidurti įvykių sūkury ir sudominti visą klasę.  Juk be išsižiojusių klausytojų ir išpūtusių akis žiūrovų, šio ženklo paaugliai negali apseiti. Jiems tiesiog būtina tapti savo klasės įžymybe ir žvaigžde.  O kaip nustebinti visus klasiokus iš karto arba atskirai po vieną, kiekvienas Liūtas sprendžia individualiai. Tai yra vienas iš jų gali pasakoti visokias įdomias istorijas ir juokingus nutikimus, kai kurie pokštauja, trečias tampa naujos madingos šukuosenos įkvėpėju, praėjęs išdidžiai pakelta galva mokyklos koridoriais. Ir tik visai nedidelė dalis Liūto ženklo paauglių užvaldo klasę savo mokslo žiniomis ir idėjomis.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

 

Mokyklinio amžiaus Mergelė ne tik visada žino, kad reikia iš anksto pasiruošti drabužius, vadovėlius ir kitas mokymo priemones, bet ir  neatvertusi knygos, gali pasakyti, kuriame puslapyje yra reikalinga tema. Taip pat gali tiksliai pasakyti ir savaitei į priekį pamokų tvarkaraštį.

Šio ženklo atstovai pašoka iš lovos žadintuvui dar ir nepradėjus dorai skambėti. Nereikia jiems priminti, kad pirmiau reikia papusryčiauti, o paskui išsivalyti dantis. Atidžiai ir kruopščiai apsirengę, jie visada  laiku išeina  ir į mokyklą.

O klasėje, jau sėdėdama savo suole, Mergelė  taip pat viską tvarkingai išsidėlioja.

Šio ženklo atstovai, bendraudami su klasiokais, nesiveržia tapti lyderiais, bet labai mėgsta pamokyti kitus. Beje, visada atranda 2-3 draugus, su kuriais tampa neperskiriamais draugais.  Mergelės ženklo paaugliai nesivelia ir į muštynes. Bet visada gali tiksliai pasakyti, palyginę priešininkų jėgas, kuris iš jų laimės.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)  

Šio ženklo moksleivius pažadinti gana sudėtinga. Jie retai atsikelia skambant žadintuvui ar išmaniajam telefonui. Juos ir po to dar reikia žadinti bei nuteikti teigiamoms emocijoms. Todėl svarbu ką nors malonaus jiems pasakyti ir pabučiuoti į skruostuką.

Ruošiantis į mokyklą, Svarstyklių ženklo  mergaitės ir merginos mažiausiai dvidešimt kartų  spėja grįžti prie veidrodžio ir pasigrožėti savimi. Per tą laiką gali pakeisti ir kelis apdarus. Suprantama, tada nebelieka laiko galvoti, ar viskas sudėta į kuprinę. Likus dviem minutėms iki užveriant namų duris, prisimena, kad nepasiėmė kažko svarbaus ir pradeda paskubomis ieškoti pamirštą daiktą. Beje, šio ženklo atstovai mažai jaudinasi  – pavėluos ar nepavėluos. Galų gale jiems pamokos nėra svarbiausias dalykas gyvenime.  O štai draugės ir draugai – visai kas kita!

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

 

Šio ženklo atstovai ruošiasi į mokyklą visu rimtumu – pasirūpina savo išvaizda, dėmesingai apžiūri save iš visų pusių prieš veidrodį. Bet tėvams netenka šūkaujant skubinti jų, nes Skorpionas visada net kiek anksčiau išeina į mokyklą, nei priklauso. Bet ne dėl to, kad  šio ženklo atstovui labai patiktų mokytis, o todėl, kad mokykloje jo laukia galybė reikalų: reikia sutaikyti Eglę su Gabriele, sužinoti kuo baigėsi konflikto aiškinimasis tarp berniukų. Paskui apdalinti klasiokus patarimais, kaip elgtis susipykus su tėvais ar suolo kaimyne. O ką po to aiškina mokytojas – Skorpionui retai tas įdomu!  Juk šio ženklo atstovai nuo mažumės jaučiasi esantys genialūs psichologai ir santykių ekspertai. Žodžiu, viską išmanantys. O kur pasipraktikuoti, jei ne savo klasėje ir su klasiokais?..

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

 

Šaulio ženklo moksleivių nereikia raginti mokytis po atostogų, nes jie patys puikiai susitvarko: laiku atsikelia. Nereikia priminti, kad ir lovą pasiklotų, vadovėlius susidėtų į kuprinę iš vakaro. Negana to, jie dar pora ne mokyklinių knygų įsimeta, kad turėtų ką veikti mokykloje per pertraukas. Be to, einant į mokyklą, dar spėja paskambinti ir savo klasiokams bei paklausti, kaip praleido atostogas. Tuo pačiu priminti, ar pasiėmė reikalingas knygas, ar nepamiršo, kas buvo užduota.      Šaulio ženklo moksleiviai ne tik sugeba suimti save į rankas reikiamu metu, bet ir kitus išmokina tai padaryti be didelio vargo. Bendraamžiai gali pagalvoti, kad jie yra įkyrūs ir nuobodūs, bet Šauliams  tai nė motais. Nes jei jie jau užsibrėžė tikslą paimti ką nors tempti ar vilkti, tai būkite užtikrinti, tikrai žinos, kaip geriausiai tai padaryti!

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

 

Ožiaragių gali būti dvejopas požiūris į mokyklą. Vieni užsibrėžia tikslą gerai mokytis ir laikytis disciplinos. Todėl tampa pavyzdingais moksleiviais, prie kurių nei dėl nieko neįmanoma prisikabinti. Tokie šio ženklo atstovai renkasi į mokyklas tiksliai  nustatytu laiku ir pagal numatytą grafiką. Nieko nepamiršta ir klauso suaugusių.  Tuo tarpu kiti Ožiaragiai gali surengti protesto akcijas: negerai išlyginti marškiniai, besiruošdamas eiti, ant skruosto pamato jau spėjusios pradžiūti košės likučius, kad užsimovė skirtingų spalvų kojines. Tokie retai laiku ateina ir į mokyklą. Tačiau ir mokytojai jau tiek yra pripratę prie  vėluojančių šio ženklo mokinių, kad net ir neklausia, kas šį kartą nutiko. Mat žino, kad ir vėl prisigalvos nebūtų dalykų arba paseks jau girdėtą „pasaką“.

Ožiaragio ženklo vaikams ir paaugliams – mokymasis – nėra svarbiausias tikslas. Jiems daug svarbiau linksmai praleisti laiką. Galų gale juk galima ištaisyti dvejetą, pasitelkus skustuvą ir rašalą, į ketvertą ar net šešetą.  O ir puslapiai iš dienoraščio lengvai išplėšiami!

 

 VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Jaunieji Vandenio ženklo atstovai  keliasi į mokyklą nenoriai, bet daro viską, kas reikalaujama. Vis dėlto ne vieną kartą klausdami: „ O kitos atostogos greitai bus?“, „ach, greičiau ateitų savaitgalis!“,  „kaip gaila, kad jis tik vakar baigėsi!“.

Po atostogų Vandenis dažnai būna išsiblaškęs, jam sunku susikaupti. Jis gali pamiršti ką nors pasiimti arba palikti daiktus gana keistose vietose. Pavyzdžiui, pavalgius sviestą įdėti į mikrobangų krosnelę, o telefoną  padėti šalia dantų pastos ir pamiršti.  Iš namų Vandenis paprastai išpėdina laiku ir aišku suspėja į pamokas. Bet per pamokas gali sėdėti  ir svajingai skaičiuoti dienas iki kitų atostogų.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)  

 

Beskubėdami į mokyklą šio ženklo atstovai neretai vietoj batų užsideda sportbačius, vietoj sportinės aprangos, džinsines kelnes, o vietoj matematikos vadovėlio, įsimeta į kuprinę geografijos ar biologijos. Kol galų gale apskritai neatsineša į mokyklą reikiamo pamokai vadovėlio ir sąsiuvinio.  Žuvys ir šiaip būna pakankamai išsiblaškiusios, o ką jau kalbėti atostogoms pasibaigus…  Mat jie nuolat užsisvajoję, susimąstę, paskendę savyje. Todėl norint juos nutupdyti ant žemės ar perkelti į realybę, kur daug įsipareigojimų, pareigų ir apribojimų, tėvams tenka vos ne jėga versti jaunuosius šio ženklo atstovus rytais iš lovos arba pastatyti žadintuvą į puodą ar net apipurkšti vandeniu.O paskui būtinai viską priminti: apie drabužius, apie nebaigtą valgyti sumuštinį, apie slides, paliktas koridoriuje. Deja, bet su šio ženklo moksleiviais neretai tenka kartu mokytis namuose ir mamai ar tėčiui.

 

6 KOMENTARAI

 1. An impressive share! I have just forwarded this onto a
  co-worker who has been doing a little homework on this.

  And he in fact ordered me breakfast because I stumbled upon it
  for him… lol. So allow me to reword this….
  Thank YOU for the meal!! But yeah, thanks for spending time to talk about this topic here on your website.

 2. It’s perfect time to make some plans for the future and it’s time to
  be happy. I’ve read this post and if I could
  I wish to suggest you some interesting things or advice.
  Maybe you can write next articles referring to this article.
  I desire to read more things about it!

 3. Excellent post. I was checking continuously this blog and I am impressed!

  Very useful info specially the ultimate section 🙂 I handle such information much.
  I used to be seeking this particular info for a very lengthy time.
  Thank you and good luck.

 4. Have you ever thought about writing an e-book or guest authoring on other sites?

  I have a blog based on the same subjects you discuss and would love to have you share some stories/information. I know my readers would appreciate your
  work. If you’re even remotely interested, feel free to shoot me an e-mail.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą