Ko gero ne vienam iš jūsų kilo mintis, kad patinka mergina, su kuria dažnai bendraujate kad ir  „Facebook‘e“ ir kad būtų neblogai arčiau su ja susipažinti? Jei bendraujate su mergina, kuri jums patinka, niekas jums nedraudžia pereiti į kitą pažinties lygį ir pakviesti ją tapti jūsų mergina!

 

Atkreipkite dėmesį, ar ji dažnai susirašinėja su kitais vaikinais

Bet pirmiausiai įsitikinkite, kad ta mergina neturi vaikino. Todėl pirmas dalykas, kurį turite padaryti, tai diplomatiškai išsiaiškinti ir tada suprasite, kiek šansų turite, kad jums tai pavyks. Galvojate, kad pakaks  peržiūrėti jos profilį, norėdami patikrinti, ar ji laisva. Bet kai kuriais atvejais tai nėra taip paprasta. Greičiausiai turėsite ne tik peržiūrėti jos profilį, bet ir šiek tiek giliau pasikapstyti. Pavyzdžiui, didelė tikimybė, kad ji draugauja su žmogumi, kuris nėra registruotas viename ar kitame socialiniame tinkle. Todėl ji neįsivedė jo duomenų į savo paskyrą. Taip pat įmanoma, kad ji tiesiog pajuokavo nurodydama, kad yra „ištekėjusi“, o gal tikrai turi vaikiną. Kaip sužinoti?

Pirmiausiai peržiūrėkite jos nuotraukas. Ar pastebėjote daug nuotraukų su kokiu nors vaikinu pašonėje? Komentaruose daugelis mini, kad jis ir ji – graži pora? Jei taip, tada jums neverta kišti savo nosį.

Taip pat atkreipkite dėmesį, ar ji dažnai susirašinėja su kitais vaikinais. Jei taip, galbūt ji susitikinėja su šiuo vaikinu.

Pažiūrėkite, ar ji komentuoja įvairius prieštaringai vertinamus įrašus, kuriuose gali būti užuominų apie jos santykius su priešingos lyties atstovu? Galbūt ji dažnai skelbia įrašus meilės temomis, gausu šypsenėlių, širdelių ir kitų malonių dalykėlių. Jei taip, vadinasi, mergina yra įsimylėjusi ir, suprantama, jos širdis yra užimta.

Bet jei jums atrodo, kad mergina su niekuo nepalaiko artimų ryšių, tai ir bus ženklas, kad galite mėginti ją užkariauti!

Atidžiai peržiūrėkite jos paskyra. Nesvarbu, ar jau esate susipažinęs su šia mergina, ar ne, svarbu, kad jos profilyje socialiniame tinkle būtų  jums aktualios informacijos. Jei mergina turi įprotį daug bendrauti ir dažnai komentuoja jūsų įrašus, tarkim, „Facebook‘e“, tikėtina, kad ji peržiūrės ir jūsų paskyrą. Todėl turite įsitikinti, kad jūsų paskyroje yra padorios nuotraukos, įdomios pastabos ir juokingi komentarai, priversiantys ją šypsotis. Štai keletas patarimų, kaip padaryti savo paskyrą  įdomų merginai, su kuria bendraujate.

 

Nepulkite iš karto rašyti merginai, kai tik ji pasirodys socialiniame tinkle

Pasirinkite pagrindinę nuotrauką, kuri nėra pernelyg niūri, bet parodo, kaip jūs iš tikrųjų atrodote. Merginoms patinka natūralūs vaikinai, o ne pozuotojai.

Kartkartėmis skelbkite įdomias nuorodas ar klipus, norint atkreipti jos dėmesį. Bet ne taip dažnai, kad atrodo, nes galite pasirodyti jai įkyrus.

Peržiūrėkite ir kitas nuotraukas, patalpintas jūsų puslapyje ir įsitikinkite, kad šiose nuotraukose nėra nieko, kas merginai gali atrodyti kvaila, neįdomu ir net vulgaru.

Nepulkite iš karto rašyti merginai, kai tik ji pasirodys internete. Jei norite atrodyti šauniai ir sudominti merginą, nesilankykite dažnai socialiniuose tinkluose! Be to, palaukite mažiausiai bent 10–15 minučių po to, kai jis pasirodys „internete“, o tada paklauskite: „Kaip sekasi?“. Tai parodys, kad visą dieną nekiurksojote tinkle, kol ji pasirodys, o tarsi atsitiktinai apsilankėte „Facebook‘e“, pamatėte ją ir nusprendėte parašyti. Žinoma, jūs galite jai ir iš karto parašyti, jei, pavyzdžiui, ji nuspręstų pasitraukti iš tinklo po kelių minučių, bet jūsų elgesys atrodys ramesnis, jei pradėsite pokalbį praėjus kuriam laikui po to, kai ji prisijungs.

Jei mergina apsilankė „Facebook‘e“ per savo mobilųjį telefoną (pamatysite išmaniojo telefono logotipą šalia jos vardo), galbūt dabar nėra pats geriausias laikas bendrauti. Greičiausiai ji užsiėmusi ir galbūt net nežino, kad yra „prisijungusi“, nes tiesiog negalėjo uždaryti „Facebook‘o“ savo telefone.

 

Jei mergina domisi, ji atsakys išsamiomis žinutėmis

Norėdami susipažinti su mergina socialiniame tinkle, pirmiausiai parašykite jai ką nors paprasto. Kai rašysite jai, geriausia pradėti nuo įprastos frazės, kad neatrodytų, jog tyrinėjote pusdienį jos puslapį. Galite parašyti: „Kaip tu gyveni?“ arba „Kaip praėjo tavo diena?“. Galite paklausti jos ko nors labai paprasto. Pavyzdžiui, kaip vyko sportinės varžybos, apie kurias ji buvo minėjusi anksčiau. Arba kaip ji išlaikė matematikos testą ir panašiai. Pokalbio pradžioje jums nereikia pateikti jokių specialių šaunių komentarų, geriau sutelkite dėmesį tik į pokalbio pradžią. Tiesą sakant, jei bandysite jai padaryti įspūdį per greitai, tai turės neigiamos įtakos jūsų tolimesniam bendravimui.

Jei niekada anksčiau nebendravote su ja, įsitikinkite, kad ji tikrai pažįsta jus. Daugelis žmonių paprasčiausiai pamiršta, kaip jie susipažino su kai kuriais savo draugais socialiniuose tinkluose.

Norėdami pradėti pokalbį, tiesiog pasakykite ką nors, pavyzdžiui, „Kaip tu gyveni?“ arba užduokite klausimą, į kurį reikia konkretesnio atsakymo, pavyzdžiui: „Kiek buvo šiandien pamokų/paskaitų?“

Raskite įdomią temą. Pradėję bendrauti, galite tęsti pokalbį temomis, kurios yra įdomios šiai merginai. Viskas priklauso nuo to, kas jus ir ją domina. Galite aptarti naujausias mokyklos apkalbas (bet neapsirikite ir nebūkite per žiaurūs), galite kalbėti apie pamokas, apie įdomias naujienas, apie vasaros planus.

Jei mergina domisi, ji atsakys išsamiomis žinutėmis, juokingais komentarais ir panašiai. Jei pastebėjote, kad merginą erzina kuris nors komentaras, tikriausiai turėtumėte pakeisti temą.

Pabandykite nusistatyti ryšį su ja. Jei labai gerai nepažįstate šios merginos, jums pirmiausiai reikėtų išstudijuoti jos profilį socialiniame tinkle, norint sužinoti, kas jai patinka, kokios grupės jai patinka, ji mėgsta bėgioti rytais ar keliauti.

Suprantama, bendraujant nereikia paminėti, kad studijavote jos profilį, tačiau šią informaciją galite panaudoti norint, kad pokalbis būtų įdomus. Bendraujant, galite ieškoti ko nors bendro. Pavyzdžiui,  kad užaugote tame pačiame kieme, užsiimate ta pačia sporto šaka, kad esate panašių politinių pažiūrų ir panašiai.

Bet nesijaudinkite, jei manote, kad turite mažai ką bendro. Jums gali pavykti užmegzti tvirtus santykius, net paremtus vienu ar dviem bendrais interesais. Norint užmegzti sėkmingą pažintį, jūsų muzikos, knygų ar sporto skoniai nebūtinai turi sutapti.

 

Įsitikinkite, kad abu esate maždaug vienodai suinteresuoti bendrauti

Parodykite merginai, kad domitės ja. Jei norite, kad jūsų pokalbis tęstųsi, turite jai parodyti, ką iš tikrųjų galvojate apie ją. Bet pirmiausiai turėtumėte palaikyti lengvą ir nerūpestingą bendravimo toną, retkarčiais pasakydami jai lengvus komplimentus. Galite pasakyti  jai kad ir taip: „Man labai  lengva bendrauti su tavimi“ arba „ Aš iš tavęs labai daug ką sužinau“. Leiskite jai suprasti, kad jūs tikrai vertinate jos asmenybę.

Jūs netgi galite pagirti, kaip ji atrodo vienoje iš savo paskelbtų nuotraukų. Pavyzdžiui, pasakykite: „Tu labai gražiai atrodai su šia palaidinuke“ arba „Tau labai tinka ši šukuosena!“ Tačiau nepersistenkite, kitaip galite ją išgąsdinti!

Nedarykite jai per daug spaudimo. Vienas dalykas yra tiesiog bendrauti internete ir bandyti užmegzti santykius su mergina per socialinį tinklą. Bet visiškai kitas dalykas – nuolatos sekti ją tinkle, parašyti žinutę, vos jai pasirodžius internete, nusiųsti milijoną žinučių, kai ji net nieko jums neatsako. Todėl būtinai įsitikinkite, kad abu rašote vienas kitam, kad nesate prisijungę 24 valandas per parą ir kad abu esate maždaug vienodai suinteresuoti bendrauti.

Jei nenorite, kad mergina tikrai žinotų, jog visada esate prisijungę, kai ji ten lankosi, sukurkite intrigą. Tai yra parodykite, kad turite savo gyvenimą už socialinių tinklų ribų. Pridėdami savo paskyroje naujų nuotraukų, jei norite sudominti merginą, turite jai parodyti, kad gyvenate įdomų ir turiningą gyvenimą. Galite papasakoti jai apie linksmus savaitgalio planus, apie tai, kaip ketinate praleisti vakarą, paminėti keletą draugų, su kuriais ketinate susitikti. Bet jūs neturėtumėte pagražinti ar perdėti, norėdami parodyti, kad jūsų gyvenimas yra kietesnis, nei yra iš tikrųjų. Užtat jūs turite parodyti merginai, kad esate daugiau nei tik eilinis „Facebook‘o“ vyrukas.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

bus tęsinys

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą