Gyvenimą galima palyginti su namu — pastačius, reikia nuolat jį prižiūrėti, kad nesugriūtų. Daug žmonių stengiasi pasislėpti nuo savo gyvenimo realybės, tuo pačiu nesąmoningai griaudami jį. Taip nutinka dėl to, kad žengiate klaidingą žingsnį arba priimate neteisingą sprendimą! Jūs turite būti laimingi ir todėl privalote pirmiausiai apsižvalgyti  aplink save ir atsikratyti dalykų, griaunančių jūsų gyvenimą! Nereikia žiūrėti į gyvenimą per daug rimtai, nes vis tiek atsiras tokių, kurie įskaudins jus. Tikėtina, kad ir jūs suteiksite kam nors skausmo. O užsitęsusios nuoskaudos ir apmaudas bei pyktis nuodys jūsų gyvenimą, neleisdamas sutelkti dėmesį ties iš tikrųjų svarbiais dalykais.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Jūs griaunate savo gyvenimą neigiamomis emocijomis, į kurias per daug giliai pasineriate. Karštas temperamentas ir užsispyrimas atneš jums daug problemų. Jūs gyvenate neigiamame pasaulyje, neretai gąsdinantis ir atbaidantis kitus.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jūs griaunate savo gyvenimą, kadangi neišnaudojate jo galimybių. Jūs norite kontroliuoti  visus ir visada savo gyvenime, o kai kas nors nesigauna,  išliejate apmaudą ant savo artimų žmonių galvos. Jums reikia suprasti, kad neverta kontroliuoti kitų žmonių, o situacijos ne visada susiklosto sėkmingai. Mokėkite džiaugtis neplanuotomis gyvenimo situacijomis!

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Jūs griaunate savo gyvenimą, kai stovite vietoje. Neretai jūs įskaudinate kitus dėl to, kad negalite nuspręsti, kuriuo keliu toliau judėti. Bet vieną kartą jūsų gyvenimo kelyje atsiras žmogus, kurio nenorėsite nė už ką paleisti. Ir nesuteikite jam preteksto bei priežasčių palikti jus!

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Jūs griaunate savo gyvenimą, kai kitus statote aukščiau savęs. Jūsų gyvenimas – nuolatiniai emociniai kalneliai. Ir jums nesunku susipainioti savo jausmuose bei santykiuose su kitais žmonėmis. Kartais atrodo, kad atradote tą, kuris jums reikalingas, bet statote jo interesus aukščiau savo. Tikrai neverta atsisakyti savęs dėl meilės kitam žmogui!

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Jūs griaunate savo gyvenimą, kai užsisklendžiate savyje ir slepiate savo emocijas. Jums labai puikiai pavyksta vaizduoti abejingą ir  bejausmį. Bet tikrai neverta per daug užsidaryti. Priešingu atveju – rizikuojate likti vienatvėje. Nepamirškite, kad silpnu jus daro ne jausmai, o slopinant juos  ir slepiant nuo mylimo žmogaus akių!

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Jūs griaunate savo gyvenimą, kai esate per daug griežtas sau. Jūs linkęs atiduoti prioritetą kitiems, bet ne sau. Žinoma, labai pasiaukojančiai elgiatės  ir žmonės dėl to jus gerbia. Bet nereikia pamiršti ir savęs.  Be to, esate gana savikritiškas ir beveik negiriate savęs! Тik jūs pats galite ištaisyti šią klaidą.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Jūs griaunate savo gyvenimą, kai stengiatės visiems įtikti ir pamirštate save. Dėl jūsų gerumo žmonės nuolat piktnaudžiauja ir santykiuose su jumis. Jūs esate santūrus ir išlaikytas žmogus, stengiatės būti visiems geras, bet po truputį tai kaupiasi, o po to įvyksta baisus sprogimas. Slopindami savo emocijas ir slėpdamiesi už savo problemų, tuo jūs įskaudinate pačius artimiausius savo žmones.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Jūs griaunate savo gyvenimą kai galvojate, kad esate neverti meilės. Jūs – pats sudėtingiausias Zodiako ženklas, kadangi esate ne tik labai užsispyręs, bet ir neatleidžiate žmonėms jų klaidų. Jūsų širdį sunku užkariauti, bet jei kada nors kam nors ir pavyktų tai padaryti, mylėsite ir būsite ištikimas iki gyvenimo pabaigos.  Bet jūsų pagrindinis trūkumas tas, kad esate didelis egoistas ir nenorėdamas galite įskaudinti žmogų.

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Jūs griaunate savo gyvenimą, kai bijodamas suklysti, nieko nedarote. Jums kyla daug puikių idėjų, bet kartais pasimetate tarp jų. Ir tada jūs negalite sutelkti dėmesio ir baigti pradėtus darbus iki galo. Mokykitės imtis vieno darbo ir padaryti jį iki galo, o ne griebti kelis iš karto.

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Jūs griaunate savo gyvenimą, kai jis tampa panašus į lenktynes. Jūs neįtikėtinai esate griežtas sau ir kartais per daug rimtai į viską žiūrite. Jūs visada turite kuo užsiimti, bet nepamirškite bent retsykiais stabtelėti ir pailsėti. Antraip galite ir rimtai susirgti. Gyvenime yra svarbesnių dalykų nei žūt būt pasiekti savo tikslą.

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Jūs griaunate savo gyvenimą, kai leidžiate praeičiai daryti poveikį jūsų ateičiai. Jūs linkę viską laikyti prie savęs ir būti sau priešas. Jūs neatleidžiate sau buvusių klaidų ir leidžiate praeičiai diktuoti sąlygas ateičiai. Kartais jūs atstumiate nuo savęs gerus žmones, nes galvojate, kad geriau būti vienam nei su bet kuo.

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Jūs griaunate savo gyvenimą, kadangi išsirenkate ne tuos žmones. Jūs renkatės priklausomus nuo žalingų įpročių ir kitų blogybių žmones. Nepaisant jūsų kilnių ketinimų, jūs linkę pritraukti žmones, kurie „užgesina“ šviesą jumyse ir apleidžia jus. Jūs suteikiate sau skausmo, nes galvojate, kad nesate vertas geresnio. Bet taip neteisinga.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą