Įsivaizduokite situaciją: buvo geras pasimatymas su vaikinu, jums viskas patiko, o kai grįžote namo, užuot praleidę gerą naktį, gaunate pasiūlymą visas išlaidas padalyti į dvi dalis. Archyvo nuotrauka

Nors nėra gražu sakyti, kad merginoms svarbi tik vyrų piniginė, bet kad jos į tai atkreipia dėmesį – faktas nenuginčijamas. Ir tai daro jau per pirmą pasimatymą.

Ir nesvarbu, kaip vaikinas bandytų paslėpti savo nesandarią piniginę – yra trys bruožai, kurie išduoda, kad jo piniginėje švilpauja vėjai. Ir merginos tai žino.

Bet norėtume atkreipti tokių vaikinų dėmesį, kad nereikia slėptis už kaukės ir bandyti apsimesti turtingu vyru, jei iš tikrųjų tuo metu neturite nė cento. Gera mergina priims ir pamils ​​jus dėl kitų bruožų.

 

  1. Padirbti prekių ženklai

Jei apsivilkote „Hugo Boss“ marškinėliais, bet batai – „priešistoriniai“, nuklypę ir baisiai atrodo ant kojų, tada bet kuris žmogus, kuris bent kiek supranta drabužius ir prekės ženklus, pasakys, kad jūsų marškinėliai yra  prekės ženklo klastotė.

Tiesą sakant, jūs galite apsirengti pigesniais, nors ir ne žinomų prekių ženklų drabužiais, užtat tikrai aukštos kokybės, o ne padirbiniais.

  1. Kalba apie verslo planus

Jei kada nors turėjote kokį nors verslą, tada žinote, kad jis nėra toks įdomus ir pelningas, kaip rodo filmuose. Tai tik sausi skaičiai ir grafikai. Todėl jūs neturėtumėte bandyti nustebinti merginos savo „napoleoniškais“ planais.

Merginos taip pat nėra kvailos ir supranta, kad priešais jas sėdi ne verslininkas, o tiesiog padebesyse skrajojantis naivuolis.

  1. Pasibaigus pasimatymui paprašo susimokėti už save

Merginos labai mėgsta dalintis su draugėmis apie savo pasimatymus su vaikinais. Kad jie pirmiausiai sumoka už viską: ledus, taksi, kavinę. Bet kai grįžta namo, jis paprašo  visas pasimatymo išlaidas padalyti į dvi dalis.

Blogiausia, kai tai daroma SMS žinutėmis. Įsivaizduokite situaciją: buvo geras pasimatymas su vaikinu, jums viskas patiko, o kai grįžote namo, užuot praleidę gerą naktį, gaunate pasiūlymą visas išlaidas padalyti į dvi dalis.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą