Kuriant šeimą, ko gero ne dažnas susimąsto, po kuriuo Zodiako ženklu gimė jo antroji pusė. Bet laikas bėga ir mes pradedame pastebėti, kad ne viskas klostosi taip sklandžiai, kaip norėtume. Pirmiausiai kaltę turėtų prisiimti planetos, darančios įtaką vienam ar kitam Zodiako ženklui. Bet kad taip neatsitiktų, verta atkreipti dėmesį į šio tipo astrologines prognozes, – rašoma mylablife.ru.

Kitaip tariant, šeimos gerovė ir šeimos narių vaidmenys priklauso nuo astrologijos. Nesvarbu lytis ir socialinė padėtis. Žvaigždės ir planetos apdalina žmones įvairiomis savybėmis, kurios ir lemia jų vaidmenis namuose. Pavyzdžiui, Marso planeta atitinka vyro vaidmenį, o Venera atitinka žmonos vaidmenį. Jupiteris yra šeimos galva. Saturnas yra seniausias šeimos narys ir panašiai.

 

Маrso planeta – sutuoktinis

Šios planetos atstovai  yra Avinas ir Skorpionas, kuriems būdingas gana sudėtingas ir sunkus charakteris. Bet jie yra energingi ir drąsūs, tačiau tuo pačiu siekia lyderystės, vadovavimo ir savęs patvirtinimo artimoje aplinkoje. Šeimos ratas nėra išimtis. Bet šeimoje, priklausomai nuo nuotaikos ir psichologinės būsenos, Avino ir Skorpiono ženklo atstovai gali būti grubūs ir net žiaurūs. Ginčai ir smurtas šeimoje nėra neįprastas reiškinys, kur vienas sutuoktinių yra Avinas ar Skorpionas. Norėdamas įrodyti, kad būtent jis yra šeimos galva, gali panaudoti net fizinę jėgą. Nors apskritai tokiose šeimose daugiau būdingas psichologinio pobūdžio teroras. Nors negalima atmesti ir fizinio smurto ar net nusikaltimo galimybės. Taigi, Avino ir Skorpiono ženklo vyrams reikia labai kantrios, išmintingos žmonos, sugebančios sumaniai užglaistyti aštrius šeimos kampus.

Kita vertus, Avinas ir Skorpionas niekada neleistų sau atsidurti po žmonos padu. Bet jei nutiktų, kad abu sutuoktiniai būtų gimę po tais pačiais Zodiako ženklais, tada, panašu, tektų dalintis „dirigento stovu“ šeimoje. Nors tokių porų suderinamumas šeimoje yra labai sudėtingas ir nenuspėjamas.  Nepaisant to, jei dėl kokių nors priežasčių Marso planetos Avino ar Skorpiono ženklo vyras paliktų ją vieną su vaiku ar vaikais ant rankų, patikėkite, joms užtektų jėgų ir sveikatos pačioms užsiauginti atžalas. Po Avino ir  Skorpiono ženklais gimusios moterys pasižymi pavydėtina energija, drąsa ir darbštumu.

O jei jūsų vaikai (ypač berniukai) gimė globojami Marso planetos, galite ruoštis iš anksto jų paauglystės laikotarpiui – tikrai nebus lengva. Ką čia slėpti – jie bus pašėlę, užsispyrę ir nekontroliuojami. Susijungus Marso planetos tėvų energijoms, gali skaudžiai nukentėti jų vaikai, gimę po Vėžio ir Žuvų Zodiako ženklais. Ypač sunkūs  tarpusavio santykiai laukia tarp tėvo ir sūnaus, ypač jei pastarasis taip pat gimė po Avino ar Skorpiono Zodiako ženklu.

 

Saulės planeta – vyras ir tėvas

Saulė planeta valdo Liūto ženklo atstovus. Tai labai valdingi, autoritariniai žmonės ir turi būti viskas padaryta taip, kaip jie sako ar nori. Nors ir stengiasi būti sąžiningi, bet kartais jų šią savybę nulemia pagundos ir materialiniai dalykai.  Liūto vyrai – panašūs ir šeimoje. Įdomu tai, kad vienu metu gali būti savanaudiški vyrai, bet dosnūs tėvai. Dėl Saulės planetos įtakos ypatingą vaidmenį šeimoje vaidina tėvo ir vaikų tarpusavio santykiai.

Liūtų šeimos astrologija gali būti dviejų tipų. Vienai jų priklauso dvasingas tėvas. Tokiam tėvui – vaikai yra viskas: viso gyvenimo prasmė ir tikslas. Toks tėvas savo vaikus globoja ir saugo jiems jau ir suaugus. Be to, tokio tipo tėvai linkę palepinti savo vaikus ir nieko jiems neatsako, nors ir linkę juos kontroliuoti. Vienaip ar kitaip, bet šeimoje Liūtas stengiasi pelnyti visuotinį pripažinimą, autoritetą, pasitikėjimą ir pagarbą. Jei jis nesijaučia šeimos galva, tada gali ir palikti šeimą.

Kiek neįprastos savybės būdingos Liūtui, kuris priklauso antrajam šeimos tipui. Tiksliau, gali persipinti kelios savybės vienu metu: tai jis dosnus, tai šykštus, tai su humoro gaidele, tai be jokios priežasties niūrus ir irzlus žmogus. Žinoma, dažnai Liūto besikaitaliojanti nuotaika ir elgesys – blogas pavyzdys jaunajai kartai. Tai yra pirmiausiai jo vaikams. Dėl tokio Liūto elgesio pirmiausiai neigiamą poveikį, tarp jų ir energetinį, pajunta visi jo šeimos nariai. Jiems neretai pritrūksta tiesiog artimo žmogaus buvimo, sielos draugo, prie kurio galėtų prisiglausti ir kuriam galėtų išsakyti savo bėdas ir rūpesčius. Iš tikrųjų kalbant apie tėvo ir vaikų santykius Liūto šeimoje, neretai įsiliepsnoja  kivirčai ir  net skandalai tarp jų, kurie baigiasi paliaubomis, laikina ramybe ir taikos laikotarpiais.

 

Veneros planeta – žmona

Venera yra meilės planeta, todėl nuo jos įtakos priklauso vyro ir žmonos tarpusavio santykiai, kurie gali būti tiek ir naudingi, tiek ir griaunantys. Veneros planetos globotiniai yra po Jaučio ir Svarstyklių ženklu gimę žmonės, tarp kurių nemažai ir materialistų, ir racionalių, žemiškai mąstančių žmonių.

Tokiose šeimose daug kas priklauso nuo to, kokio tipo yra moteris, gimusi po Jaučio ar Svarstyklių ženklu. Jei moteris priklauso teigiamam tipui, tada ji akivaizdžiai yra šeimos židinio globėjos pavyzdys. Šio tipo atstovės pasižymi ramiu, harmoningu mąstymu ir charakteriu.

Jei moteris Svarstyklės ar Jautis yra susijusi su antruoju, neigiamu tipu, tada šeimoje galimi dažni nesutarimai, konfliktai, net skandalai, galintys baigtis santuokos žlugimu. Jei moteris – Svarstyklės, priklausanti neigiamam tipui, ji linkusi turėti nesantuokinių ryšių.

Jaučio ir Svarstyklių Zodiako ženklų atstovių santykiai su vaikais būna šilti ir pasitikintys net ir sunkiuoju paauglystės laikotarpiu.

 

Mėnulio planeta – mama

Jautrius ir emocingus Vėžio ženklo žmones globoja Mėnulio planeta. Būtent nuo šis planetos įtakos ir priklauso Vėžio ženklo atstovų šeiminis gyvenimas. Taip pat ir sutuoktinių intymusis gyvenimas bei motinystės reikalai. Vėžio ženklo atstovai – puikūs šeimos žmonės ir tai galima pastebėti net jauname amžiuje. Tačiau kai kurios šio ženklo žmonių neigiamos charakterio pusės gali rimtai paveikti  ir jų šeimos gyvenimą. Priežastys gali būti įvairios, pradedant kaprizingumu, ambicijomis,  nenuoseklumu, baigiant neištikimybe. Užtat Vėžio ženklo moterys ne tik sugeba pasirūpinti šeimą, bet gali drąsiai tapti ir šeimos galva.

Nepaisant to, Vėžio ženklo tėvų neretai būna gana įtempti santykiai su vaikais. Priežastis paprasta – nenusileidžia vienas kitam arba nežino, ko nori. Tada Vėžio ambicijos liejasi per kraštus. Kartais  tai gali peraugti į visišką kontrolę ir diktatūrą. Ypač įtempti gali būti motinos ir dukters tarpusavio santykiai, jei viena iš jų yra Vėžys.

Jautrūs ir emocingi Vėžio ženklo vaikai kenčia, jei  šeimoje tėvai nesutaria ir dažnai kyla skandalai.

 

Jupiterio planeta – šeimos galva

Jupiteris yra Šaulio globėjas. Ši planeta yra atsakinga už socialinių pozicijų pasiskirstymą šeimoje. Jupiteriui „padedant“ vienas ar kitas šeimos narys įgyja visuomenės pagarbą ir autoritetą. Šio ženklo šeimos astrologija nepriklauso nuo lyties. Šeimos galva gali būti tiek vyras, tiek ir moteris. Bet jei antroji pusė nenori perduoti vadovo vaidmens Šauliui, tada šeima gali iširti. Be to, neigiamos Šaulio ženklo savybės gali neigiamai paveikti  ir šeimos psichologinį mikroklimatą. Mat šio ženklo atstovams būdingas savanaudiškumas šeimoje aplinkoje veikia slegiančiai. Šaulio moterys dažnai nesiskaito su kitais šeimos nariais.

 

Меrkurijaus planeta – vaikai, broliai ir seserys

Merkurijaus planeta, globojanti Dvynių ir Mergelės Zodiako ženklo atstovus, yra atsakinga už seserų, brolių bei pusbrolių ir pusseserių santykius. Šios planetos įtaka būna teigiama, sukūrus šeimą ar užmezgus  šeiminius santykius. Tai yra tokie ryšiai būna tvirti ir paremti savitarpio supratimu ir palaikymu.

Bet ši planeta gali apsunkinti brolių ir seserų santykius. Tai yra gali išprovokuoti konfliktus ir net sukelti „šeimos karus“. Ypač iškilus turto, paveldėjimo klausimams.

Tas pats gali nutikti šeimose, kuriose vaikai priklauso Dvynių ir Mergelės Zodiako ženklams. Tai gali sukelti ne tik konfliktus, bet ir ilgalaikį priešiškumą, kurį bus labai sunku ištaisyti. Todėl verta jau nuo pat pradžių ieškoti išeities.

Užtat Merkurijaus planetos globotiniai, po Dvynių ir Mergelės Zodiako ženklu gimę tėvai – yra geriausi savo vaikų draugai. Jie pasitiki vieni kitais ir tiesiog nereikia jų griežtai kontroliuoti.

 

Saturno planeta- seneliai, močiutės, proseneliai, prosenelės

Jei vienoje šeimoje gyvena kelios kartos, senelių ir anūkų santykiai priklauso nuo Saturno planetos įtakos. Ši planeta globoja Ožiaragio Zodiako ženklo atstovus. Visada pasiruošę padėti ir patarti vyresniosios kartos atstovai, gimę po Ožiaragio zodiako ženklu. Mat sulaukę senatvės, jie gali dosniai dalintis savo gyvenimo patirtimi. Tiesa, dėl šios planetos įtakos pagyvenusių žmonių charakteris tampa niūrus, verksmingas ir irzlus.

Šeimos rate jie linkę vadovauti ir nurodinėti jaunajai kartai. Tuo tarpu jauni Ožiaragiai dažnai eina savo protėvių išmintu keliu ir tęsia šeimos dinastiją.

 

Urano ir Neptūno planetos – atmosfera šeimoje

Šias dvi planetas vienija tai, kad jos yra atsakingos už atmosferą ir mikroklimatą šeimoje. Priklausomai nuo to, auklėjami ir vaikai. Šeimose, kuriose dominuoja Urano ir Neptūno planetos, paprastai netaikomos griežtos auklėjimo taisyklės ir vaikai neretai pajunta per didelę laisvę. Kitaip tariant, per didelė demokratija ne visada daro teigiamą įtaką jaunajai kartai. neretai priveda ir prie sumaišties. Todėl kartais vaikams pristinga įgūdžių ir vėlesniame amžiuje.

Urano planetos globotiniai yra ir Vandenio ženklo atstovai. Tai yra tikri auklėjimo novatoriai.  Jie visada ieško kažko naujo, savo auklėjimo metodo, bet jei šis metodas nesuveikia, jie kaipmat atranda kitą.

Neptūno planetos įtakoje – Žuvų Zodiako ženklo atstovai. Šeimose Žuvys paprastai veikia kaip žaibolaidis. Nors šeimos astrologija jiems priskiria taikdario vaidmenį. Nuo šio ženklo žmonių priklauso ir šeimos mikroklimatas. Bet jei konfliktai dažnai kyla šeimoje, Žuvys gali brangiai susimokėti už savo sveikatą. Šeimoje jie pradeda patirti fizinį ir moralinį silpnumą, bet vos išėjus iš namų, jie iš karto pajunta jėgų antplūdį.

 

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą