Anot kognityvinių technologijų specialistų, elektroninis paštas  yra labiau patikimas, nei telefono numeris. Bet dažniausiai žmogus savo elektroniniam paštui suteikia pavadinimą ar adresą, atitinkantį jo charakterį, būseną ir elgesį.

 

  1. Vardas ir pavardė

Pavyzdys: jonasjonaitis37 @, antanas_m @, a-petraitis1995 @.

Klinikinių psichologų tvirtinimu, tai sveikos psichikos žmonės. Jie yra pragmatiški, sąžiningi, konkretūs. Be to, tie, kurie įveda tik savo pirmąją vardo raidę ir pavardę, byloja, kad jie palaikys gana oficialius, dažniau su darbo klausimais susijusius santykius. Bet jei elektroninio pašto adreso savininkas prie pavardės prideda visą vardą, tai gali reikšti, kad jis nori būti žinomas ir populiarus. Tokiu būdu ne tik sustiprinti pasitikėjimą savo jėgomis, bet ir savivertę.

Suprantama, išimtys yra įmonių elektroninio pašto  adresai, nes jų pasirinkimas priklauso ne nuo atskiro žmogaus, o įmonės savininko.

Atskira tema apie tuos, kurie savo elektroninio pašto adresams pasirenka garsių asmenų, žvaigždžių, filmų veikėjų vardus ir pavardes. Tai yra ir rimta pretenzija dėl originalumo, ir  nestandartinio mąstymo įrodymas. Vis dėlto tai daugiau užuomina, kad žmogus turi kompleksų. Žinia, ne vienas vaikystėje pasirenka sau stabą, garbinamą objektą ir stengiasi būti panašūs į jį. Tai gali išduoti  ir žmogaus poreikį būti įžymybe, didvyriu.

Bet tarp adresų su savo vardais yra daug žmonių, turinčių aukštą savivertę.  Tačiau pavadinti savo elektroninį paštą žinomo žmogaus bendravardžiu yra beveik tas pats, kas įamžinti save. Kita vertus, tai liudija, kad toks adresas gali priklausyti pragmatiškam asmeniui be ypatingos fantazijos.

Pavardė yra labiau sociališka nei vardas ir atlieka tapatybės nustatymo funkciją visuomenėje. Prisijungimas, susidedantis iš pavardės (su inicialais arba be jų), dažnai priklauso tiems, kurie daugiausia naudoja paštą darbui. Bet prisijungimas su garsaus asmens pavarde gali byloti apie žemą žmogaus savivertę ar demonstratyvų kieno nors garbinimą.

 

  1. Mažybiniai vardai ir pavadinimai

Pavyzdys: grazuoliuke23 @, bucinukas111 @, katytesletenele232 @, peliukasmikis @ ir taip toliau.

Mažybiniai ir meilūs elektroninio pašto adresų pavadinimai leidžia užsiminti, kad jų savininkai linkę į impulsyvius veiksmus, priimti skubotus sprendimus, negalvoja apie sunkumus, o susidūrus, sunkiai juos pakelia. Bet jei nėra problemų, gyvenimas jiems ir su jais yra pasaka. Jie tiesiog dievina naujas pažintis, kompanijas, vakarėlius, šokius, keliones, gardų maistą.  Be to, pavadinimai  su mažybiniais tikriniais vardais byloja, kad jo turėtoja yra aistringa ir nori, kad visas pasaulis ją suvoktų tokią, kokią ji mato. Apskritai tokios merginos yra labai emocingos ir lengvai užmezga kontaktą.

 

  1. Skaičiai ir santrumpos

Pavyzdys: 2351891 @, rvs200619 @. nuo: k-r @, v3 @, ddd @.

Tai gali būti užšifruotas asmens gimimo data,  o gal ir karinės bazės kodas, pirmojo bučinio data – šie skaičiai gali reikšti bet ką. Bet tai rodo, kad tokio elektroninio pašto adreso savininkas yra slapukas, dažnai būna užsisklendęs savyje. Jo gyvenime viskas priklauso nuo nustatytų taisyklių ir įstatymų. Bet tai gali būti ir žmonės, turintys didelį ištvermės ir sunkaus darbo potencialą. Vadinasi, jis gali būti puikus ne tik verslo partneris, bet ir asmeninio gyvenimo palydovas.

Be to, tie, kurie elektroninio pašto adrese nurodo savo gimimo datą, yra žmonės tikslingi, nepaisant to, kad pašto pavadinimas tik jam vienam suprantamas.

Galų gale gimimo data, nosies ilgis, atstumas nuo Lietuvos iki mėnulio ir panašūs prisijungimo skaičiai bei numeriai rodo, kad žmogus gali būti ne motyvus ir pragmatiškas. Kitų nuomonės jo nelabai jaudina – tokį adresą lengva įsiminti tik savininkui, kuriam šie skaičiai ką nors reiškia.

Taip pat dažnai šiuos „sutrumpintus“ adresus kuria žmonės, nemėgstantys gaišti savo ar kitų laiko. Mat tokį prisijungimą lengva atsiminti ir įvesti. Be to, panašų adresą (taip pat prisijungimus su pasikartojančiais simboliais, pavyzdžiui, 1212 @, ssss @) gali sukurti asmuo, norintis paslėpti savo vardą ir savo kėslus. Tai yra tokio elektroninio pašto adreso savininkui reikia jo tik laikinai. Todėl užmezgus pažintį ir pradėjus susirašinėti pažinčių svetainėje su vaikinu ar mergina, kurios adresas fofofo @, per daug nepasitikėkite. Galbūt jos tikrasis vardas yra Popopo.

Be to, keistų ir nesuprantamų elektroninio pašto adresų savininkai gali pasirinkti tokį pavadinimą  dėl to, kad dėl kažkokių priežasčių jiems patinka tam tikras garsų derinys arba dėl to, kad prisijungimas turi tam tikrą prasmę, nesuprantamą pašaliniams asmenims. Tokių mįslių, kurių raktą turi tik jų kūrėjas, būdingas žmonėms, norintiems pabėgti nuo realybės ir realių problemų.

 

  1. Pravardės, slapyvardžiai

Pavyzdys: supermenas43 @, king @, seksbomba_72 @,  isdykele@.

Kaip bebūtų keista, bet tokius vardus savo elektroninio pašto adresams linkę suteikti ne vaikai ir paaugliai, o suaugę žmonės. Anot psichologų, galbūt, kai šio įrašo savininkas buvo vaikas, jis buvo retai giriamas. Todėl suaugus tokiu būdu jis nori save padrąsinti arba kad kiti pagirtų  ir tada jūs pelnysite tokio prisijungimo savininko palankumą.

Ši žmonių grupė, turinti tokius adresus, yra artima mažybinių vardų ir pavadinimų kategorijai ir greičiausiai jie atitinka vienas kitą. Galima daryti prielaidą, kad tokio prisijungimo savininkas yra nepatenkintas jį supančiu pasauliu ir niekaip neidentifikuoja savęs, todėl mieliau gyvena savo pasaulėlyje ir niekas nežino jo tikrosios tapatybės.

 

  1. Žodžiai, simbolizuojantys aukštus tikslus

Pavyzdys: success @ („sėkmė“ – angl.), richman29 @ („turtuolis“ – angl.).

Tokie adresai paprastai nurodo jų savininkų slaptą tikslą – turėti daug pinigų, tapti milijonieriais ar įžymybėmis. Be to, jie įsitikinę, kad mintys ir ketinimai visada materializuojasi, vadinasi, ir jie pasieks to, ko nori. Tokie žmonės dažnai laimėjimais loterijose, bet juos taip pat lengva ir apgauti. Tokie neretai užkimba ant įvairaus plauko sukčių kabliuko.

 

  1. Romantiški ir įsimintini geografiniai pavadinimai

Pavyzdys: maljorka_4 @, saulelydis777 @.

Kaip sakoma, šie žmonės yra sentimentalūs iki gyvo kaulo. Šie ir panašūs į juos pavadinimai neretai simbolizuoja, kad žmogus praleido nuostabias atostogas kurioje nors egzotinėje šalyje  ir iki šiol negali pamiršti. Taip pat galėjo mylimojo ar mylimosios glėbyje sutikti saulėtekį ar palydėti nepaprasto grožio saulėlydį. Svarbiausia, kad tokiam romantiškam ir sentimentaliam žmogui visą gyvenimą norėsis, kad visiems būtų gerai.

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą