Daugelis moterų ir merginų mano, kad pavydas – tai ženklas, jog vyras ar vaikinas nėra abejingas savo garbinimo objektui. Žinoma, mes neturime omeny maniakiško patologinio pavydo jausmo, kai pradedama pavydėti net pakelės stulpui. Tačiau įprastas pavydas, būdingas visiems įsimylėjėliams, dažnai suvokiamas kaip vienas pagrindinių simpatijų įrodymų. Todėl merginos tai supranta labai paprastai: nėra pavydo ženklų, tai ir simpatijos nėra. Bet norint nesuklysti ir išbandyti žmogaus jausmus, galima ir išprovokuoti pavydą. Vienaip ar kitaip, bet bus geriau, jei asmeniškai sužinosite, kaip pavydi vyrai, priklausomai nuo jų Zodiako ženklų.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Tikrai neprireiks didelių pastangų, kad Avinas imtų pavydėti. Jis yra vienas iš tų temperamentingų ženklų, kuriems nereikia pavydo priežasties. Bet jei vis dėlto išrinktasis Avinas pamatytų jus neapdairiai flirtuojančią su kitu vaikinu ar bent keletą sekundžių įdėmiai žvilgterėtumėte į nepažįstamąjį, galite drąsiai galvoti – sukelti Avino pavydą pavyko šimtu procentų!

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Šio ženklo atstovai iš prigimties nėra pavydūs, todėl gali tekti išprovokuoti jo pavydo jausmą, norint įsitikinti jo jausmų tikrumu. Šio ženklo vaikinai ir vyrai visada myli aplinkiniams  patrauklias moteris ir ką jie gali iš jų paimti. Ką čia slėpti: Jaučio ženklo stipriosios lyties atstovai net apsilaižo pamatę gražią ir dailiai sudėtą  moterį, bet gana dažnai kenčia dėl neatsakingos meilės ar meilės be atsako. Nepaisant to, šio ženklo atstovams pavyksta išsirinkti geriausią iš geriausių moterų! Todėl baimė prarasti šį lobį neretai tampa stiprių tarpusavio santykių pagrindu. Svarbu niekada nepamiršti, kad Jautis neatleidžia išdavystės!

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Kaip keistai benuskambėtų, bet Dvyniai į pavydą žvelgia kūrybingai: jie semiasi įkvėpimo, išliedami emocijas. Neretai šio ženklo atstovams pavydas reiškia santykių tikrumą. Todėl mylima moteris jiems tam tikra prasme yra mūza ir įkvėpimo šaltinis. Bet jei ir nepavyksta palaikyti ilgalaikių santykių, Dvyniai be didelio vargo susiranda kitą savo gyvenimo palydovę. Todėl periodiškai priversti šio ženklo vyrus pavydėti yra šventa moters pareiga. Kaip? Sužadinkite jame konkurencijos su savimi dvasią, kuri pasireikštu noru atitikti gražią, protingą, sėkmingą ir laimingą moterį.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Priversti Vėžį pavydėti – sunkiau nebūna. Daug lengviau – suteikti jam galimybę pajusti, kad jo meilės pasauliui iškilo grėsmingas pavojus. Tačiau šio veiksmo kaina gali būti per didelė. Vėžiai yra gerokai stipresni meilės sferoje, lyginant su kitais Zodiako ženklais. Bet būtų didžiausia klaida mėginti išprovokuoti šio ženklo atstovo pavydą. Paliktų per daug gilų pėdsaką ir tuo pačiu  neišdildomą santykių įtrūkimą. Kitaip tariant, po to Vėžio pasitikėjimą būtų sunku atgauti. Šio ženklo vyrai nemoka apsimesti ir vaidinti meilę. Jie išgyvena pavydą taip pat skausmingai, kaip ir išdavystę.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Pavydas yra galingas smūgis į paširdžius išdidžiajam Liūtui. Todėl geriau nežaisti tokių žaidimų su juo. Mat net lengvą flirtą ar koketavimą jis gali laikyti išdavyste ir padaryti išvadą, kad ši moteris neverta Jo Didenybės. Tačiau nuolat klupti ar griūti po Liūto kojomis taip pat neverta. Graži, intelektuali ir ori moteris turėtų šio ženklo atstovui bent retsykiais aprodyti, kad šalia Liūto karaliaus yra tikra karalienė, dėl kurios dūsauja stiprioji lytis. Bet ji kupina atsidavimo ir kilnumo, todėl nepastebi kitų, nes turi savo karalių! Ši strategija  gali būti gerokai veiksmingesnė nei vien primityvus pavydas.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės vyrai iš prigimties nebūna pavydūs. Jie žino savo vertę ir nereikalauja meilės įrodymų. O jei moteris mėgina išprovokuoti pavydą, tada, šio ženklo atstovų supratimu, ji ieško geresnio vyro! Bet ir dėl to Mergelės vyrai nepuola į paniką, nes žino, kad moteris neras geresnio nei jis. Beje, ir daugeliu atvejų jie būna teisūs. Todėl Mergelės vyras arba visai neparodo pavydo, arba iš tikrųjų nepavydi. Priversti Mergelę nerimauti gali tik moters dėmesio stygius. Bet jis turi būti užtikrintas, kad ta moteris nepriklauso kitam.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Daugelio Svarstyklių vyrų pavydo priežastis yra ne tiek moteris, kiek amžinos abejonės savimi. Todėl ne viena moteris tuo pasinaudoja, „žaisdama“ su  Svarstyklių saviverte. Jūs, žinoma, galite nurodyti jo trūkumus ir atkreipti dėmesį į kitų vyrų nuopelnus. Neabejokite, suveiks! Kita vertus, ar moteriai reikia vyro, abejojančio savo vyriškumu? Vargu. Todėl visai ne pro šalį būtų bent retsykiais paflirtuoti su kitais vyrais. Svarstyklės greičiausiai to „nepastebės“, bet būtinai suklus ir ilgam įsimins kitų stipriosios lyties atstovų susidomėjimą jo moterimi.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Prieš priverčiant Skorpioną pavydėti, verta nepamiršti, kad jam nesvetimas keršto jausmas. Skorpiono vyrai yra labai seksualūs, bet, deja, nepastovūs santykiuose. Todėl norint būti vienintele šio ženklo atstovui, teks įdėti labai daug pastangų. Bet net ir menkiausiai meilės išraiškai šio ženklo atstovas gali uždegti „žalią šviesą“. Negana to, tokiais atvejais Skorpiono net linkęs atleisti išdavystę. Kitaip tariant, jis gali ne tik pateisinti netinkamą poelgį, bet ir priversti moterį jaustis kalta ir, žinoma, kentėti dėl to. Skorpiono sukeltas pavydas paprastai būna labai filigraniškas – aristokratiškai elegantiškas. Šio ženklo atstovui svarbu jausti, jog jo moteris yra ne tik geidžiama, bet ji nori tik savo „patino“.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys yra ganėtinai karštas ir pavydus, bet tuo pačiu sukelti jame šią būseną nėra taip paprasta. Todėl moteris turi pradėti su Šauliu žaidimą su daugybe „nežinomųjų“: paslaptingą susirašinėjimą „su draugu“, „atsitiktiniais“ vėlavimais į pasimatymą, neatsiliepti kai skambina ir panašiai.  Kitaip tariant, Šaulys turi visą laiką jausti kabančią grėsmę. Žinoma, moteris turi turėti geležinius savo nekaltumo argumentus ir įrodymus. Priešingu atveju, Šaulio ženklo vyras išsiskirs be galimybės grįžti ir susitaikyti.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragis turi būti pavydus. Jam tai yra tarsi užvestas variklis ir raginimas imtis veiksmų. Tuo tarpu  moteriai – ženklas, kad jis tikrai ją myli. Ožiaragis gali mėnesių mėnesius jaukintis moterį, bet taip ir nesiimti ryžtingų veiksmų. Bet kai tik horizonte atsiranda akivaizdus ar įsivaizduojamas konkurentas, Ožiaragis kaip mat žengia ryžtingą žingsnį, siūlydamas romantiškus vakarus prie kavos puodelių ir žvakių šviesos. Taip pat konkurencijai „padedant“ galima išprovokuoti šio ženklo atstovų pavydą. Ir kuo daugiau gerbėjų turi moteris, tuo ryžtingesnis būna Ožiaragis.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenį galite nuvesti į pavydo kelią labai paprastu būdu – nekreipiant jokio dėmesio į jį. Fantazijų šio ženklo atstovai turi daugiau nei pakankamai. Kitaip tariant, kai Vandenio vyras yra ignoruojamas, jis pats sugalvoja scenarijų, vedantį moterį į išdavystę. Vandenio reakcija į tai gali būti dvejopa: didžiulis skandalas arba bandymas vėl užkariauti savo moterį švelnumu, mandagumu ir meile. Vis dėlto turėtumėte labai atsargiai elgtis, nes šio ženklo atstovų pavydo jausmui turėtų būti taikomas individualus priėjimas. Bet paprastai po pavydo antplūdžio Vandenį gali apimti naujas meilės pliūpsnis.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvų ženklo vyrai priklauso tam žmonių tipui, kuriems patogu nepastebėti ar pateisinti sau nemalonius dalykus. Jie ne tik flirtuojančios su kitais ar net mėginančios jį apgauti savo moters, bet ir savo nosies gali nepamatyti dėl šventos ramybės. Todėl reikėtų labai pasistengti, norint išprovokuoti atitinkamas Žuvų emocijas. Bet atviras, net iššaukiantis koketavimas su kitais vyrais ir dėmesys jiems gali iki širdies gelmių įžeisti šį nenuspėjamą vyrą. Be to, ši žaizda Žuvies ženklo vyrui gali likti amžinai.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą