Įsimylėjusio vyro elgesį gana lengva nuspėti. Norėdami tai padaryti, pakanka atsigręžti į astrologiją: kiekvienas Zodiako ženklas elgiasi skirtingai. Kažkas pabunda su aistringu noru ir atsiranda jaudulys, o kažkas tokiomis akimirkomis išsigąsta… Taigi, kaip  Zodiako galaktikos atstovai elgiasi, kai būna įsimylėję.

 

Avinas

Avinas niekada neišsiskiria santūrumu.  Tačiau įsimylėjimo akimirkomis šio ženklo atstovai elgiasi visiškai beviltiškai. Jis nori būti arti savo išrinktosios ir nieko negali padaryti. Todėl vaikinai sukiojasi aplink merginas, visais įmanomais būdais bandydami užmegzti kontaktą. Iš išorės tai atrodo šiek tiek juokinga: vienas žmogus neduoda praeiti kitam. Stengiasi padėti, prisiliesti. Tačiau Avinas net nesusimąsto, kad tokiais savo veiksmais gali tik suerzinti merginą. Be to, jis neleis jai ištarti net žodžio: viską apgalvos ir nuspręs už juos abu, o apskritai veiks greitai. Nes supranta – jei ne jis, tai kitas padarys ją širdies dama. O Avinas netoleruoja konkurencijos.

 

Jautis

Įsimylėjęs Jautis yra žavinga būtybė. Jis tampa beprotiškai… kvailas ir malonus. Šio ženklo vaikinui sunku nuslėpti savo jausmus (viską pasako žvilgsnis), tačiau jis stengiasi neišsiduoti anksčiau laiko. O tuo pačiu elgiasi kaip tipiškas romantikas: merginą vaišina saldainiais, nuperka šokoladą, padovanoja kokią nors smulkmeną  ir rengiasi kaip dendis. Jautis ilgai  renkasi sau patinkančią merginą, todėl jis praktiškai neklysta. Žodžiu, šio ženklo vaikinai visiškai pasitiki savo intuicija ir savo meilę atpažįsta akimirksniu.

 

Dvyniai

Dvyniai neskuba įsimylėti.  Tačiau jei taip nutinka, šis jausmas  gali įkvėpti net brandžius vyrus – Oro stichijos atstovus. Tačiau džiaugtis per anksti. Faktas yra tas, kad vaikinai įsimyli ne tikrą žmogų, o jo įvaizdį. Tiksliau, jo galvoje nupieštas  mylimo žmogaus atvaizdas ir … iliuzija. Paprastai jis toli gražu nėra tikras portretas, todėl susidūrimas su tikrove daugeliui Dvynių yra skausmingas. Daugelis iškart atšąla ir visiškai pamiršta savo karštus jausmus. Tačiau net jei Dvynių meilė nepraeis, jis iš pradžių vis tiek laikysis atstumo. Tai flirto ir gudrybių karalius. Jis neišsiduos net tada, jei supras, kad aukštas partnerio intelektas jį ypatingai jaudina. Šis „žaidimas“ gali baigtis tik tada, jei  vaikinas savo išrinktąją supažindins su draugais. Tada jis supras, kad jo vidinis ratas pagausėjo vienu žmogumi.

 

Vėžys

Vėžys nuoširdžiai tiki savo patrauklumu priešingai lyčiai. Todėl įsimylėjęs jis šiek tiek praranda nuovoką. Jis pradeda girti save, sukiotis  aplink merginą kaip povas. Svarbiausia, sako  komplimentus sau, o ne merginai.  Bet jei mergina labai patinka, tada jis  gali dovanoti jai dovanų bei ieškoti bet kokių priežasčių įvilioti ją į lovą. Vėliau atsikratyti Vėžio gana sunku: narciziškas vaikinas nesupranta atsisakymo. Jis priima tik savo požiūrį. O akys jam sako, kad laikas pulti…

 

Liūtas

Įsimylėjęs Liūtas tampa galantiškas ir mandagus. Jo švelni aistra jaudina nepriekaištingai. Mylintis šios Ugnies stichijos atstovas savo žavesį įjungia visu pajėgumu: išsako milijoną komplimentų, atsikrato bet kokių vidinių kompleksų. Tuo pačiu vaikinas demonstruoja pavydėtiną santūrumą – gali išlaikyti pagarbų atstumą iki „oficialaus“ leidimo šturmuoti. Tačiau nemanykite, kad Liūtas yra tikras angelas. Šis Zodiako ženklas moka parodyti šaltą abejingumą, būti pernelyg sarkastiškas ar ironiškas. Viskas priklauso nuo to, kiek jis yra įsimylėjęs ir ko jis iš tikrųjų nori. Jis tai supranta, paprastai, veikdamas.

 

Mergelė

Šio ženklo atstovui nėra sunku įsimylėti. Bet jei patinkanti mergina atsako jam tuo pačiu, tada jis tampa visiškai nepanašus į save: daug juokauja, meistriškai flirtuoja. Įprastame gyvenime Mergelės ženklo vaikinai būna labiau rimti, net nuobodūs nei mieli romantikai. Tačiau įsimylėjus įvyksta tikroji transformacija. Todėl reikia mėgautis akimirka, o ne apsimesti, kad kažkas patinka. Mat Mergelės ženklo atstovai iš prigimties yra gana drovūs sutvėrimai. Jiems gana sunku atvirai prisipažinti meilėje. Tačiau socialiniuose tinkluose jie lengvai išsilaisvina. Įsimylėjimo suvokimas Mergelei ateina mentaliniame lygmenyje: vaikinas supranta, kad sutiko visais atžvilgiais jam labiausiai tinkančią merginą. Beje, kurios paieška kartais užtrunka metų metus…

 

Svarstyklės

Meilė šiuos vyrus siaubingai gąsdina. Prieš  tai labai bendraujantys vaikinai staiga tampa uždari. Jie bijo žengti neteisingą žingsnį, pasakyti ne tą žodį patinkančiai merginai. Kartu norisi viską prisipažinti, nustoti kęsti šią nesuvokiamą įtampą. Todėl nenustebkite, jei meilės žodžiai nuskambės pačioje netinkamiausioje vietoje. Tai gali įvykti lifte, koridoriuje, einant į sporto salę – bet kur.  Svarstyklės tiesiog pasiduoda nugalėtojo malonei.

 

Skorpionas

Šio ženklo atstovai moka sumaniai žaisti su priešingos lyties atstovių jausmais. Tačiau jų pačių meilė sukelia jiems atvirą diskomfortą. Skorpionai pradeda jausti baisius pavydo antplūdžius, aštraus troškimo blyksnius, poreikį pasiaiškinti. Įsimylėję vaikinai nepaliaujamai tvirtina, kad ir be žodžių jiems suprantami merginų jausmai, nes viską išduoda kūno kalba. Jie nė sekundei neišjungia tyrėjo režimo. Flirtas juos greitai vargina, todėl Skorpionai jau nori stabilių santykių. Šią akimirką vaikinas jau gerai supranta, nes jaučia savo pažeidžiamumą.

 

Šaulys

Šio Zodiako ženklo vaikinai imsis veiksmų nedelsiant. Kaip ir Avinas, ugningieji Šauliai nedvejoja nė sekundės. Visas jų dėmesys visiškai priklausys priešingos lyties atstovei. Jie apgaubs merginą rūpesčiu ir meile, ims dovanoti simbolines dovanas. Tuo pačiu Šauliai nieko neslepia, lengvai ir gana greitai ištaria „aš tave myliu“. Šio ženklo vaikinai juokiasi iš tų, kurios mieliau renkasi „kvailą“ flirtą, o ne laimingus santykius. Kam tempti gumą, jei rezultatas bus toks pat? O savo meilės Šaulys į nieką neiškeis. Greičiau jis atsisės su gitara po langu ir išlies savo kančią iki išsekimo.

 

Ožiaragis

Įsimylėti šio Zodiako ženklo vaikinui yra gana sunku. Rimti vyrai retai leidžia savo jausmams ir emocijoms įveikti racionalų protą. Daugelis demonstruoja neįprastą drovumą. Tačiau dauguma suaugusių Ožiaragių elgiasi aiškiai ir be jokių abejonių. Jie gražiai prisipažįsta meilėje ir kone iškart siūlo gyventi kartu. O kitą dieną jie  gali prasitarti ir apie vedybas. Šio ženklo vaikinai ir vyrai jaučia meilę visais lygiais tuo pačiu metu: fiziniu, psichiniu ir dvasiniu.

 

Vandenis

Įsimylėjęs Vandenis apgaubia merginą šiluma, dovanoja  dovanas. Pirmiausia jis pristato visus savo draugus, o tada įjungia savininko režimą. Jis netgi mėgsta pavydėti, nors šis jausmas jame nubunda itin retai. Be to, Vandeniams patinka viskas, kas nauja. Ir jie yra pasirengę užkariauti net nepasiekiamą objektą, kad pajustų ką nors neįprasto. Širdies damai jie siūlo susitikti jau per antrąjį pasimatymą. Tačiau bendras gyvenimas prasideda ne iš karto… Įsimylėjęs Vandenis ilgą laiką nešioja savo jausmus viduje, kol pagaliau pašalina visas  su tuo susijusias kliūtis.

 

Žuvys

Šio Zodiako ženklo atstovai – nepataisomi romantikai – pirmieji iš visų vyrų perka bilietus į Paryžių. Jie žino, kaip iš tikrųjų rūpintis mergina.  Gėlės kiekvieną rytą, kava į lovą – visa tai greitai ir stipriai paveikia širdies draugę. Tada Žuvys pereina į kitą santykių etapą. Nevaržomas seksas ir visiškas ginčų nebuvimas jiems visiškai tinka. Be to, šio ženklo vaikinai giliai jaučia merginą, todėl  gali patenkinti bet kokį norą. Tik reikia neskubėti pasiduoti, kad romantiškas laikas nesibaigtų anksčiau laiko.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą