Ne taip lengva užkariauti vyrą. Trokštamą vyrą. Nes tarp jų nemažai išlepintų moters dėmesio, taip pat labai atrankių ir atsargių žmonių. Tai daugiausia priklauso nuo atitinkamo Zodiako ženklo.

Daug žmonių klaidingai mano, kad tie patys Zodiako ženklai yra blogiausiai suderinami, nors tarp jų, patikėkite, turinčių vienodą požiūrį į meilę  ir apskritai gyvenimą. Žodžiu, galite atkreipti bet kurio vyro dėmesį. Tačiau norint tai padaryti, turite žinoti keletą svarbių paslapčių ir jų astrologinių ypatumų.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Jei norite atkreipti Avino vyro dėmesį, suteikite jam veiksmų laisvę. Iš esmės nieko nereikia daryti. Tik šiek tiek nekreipti į jį jokio dėmesio, kad jis savęs paklaus, kodėl jūs taip pasielgėte. Tada  ir pastebėsite jo didesnį susidomėjimą jumis. Be to,  Avino vyrui patinka, kai kalba apie jį, tiesiog džiaugiasi tokiais pokalbiais. Todėl eikite prie jo, užduodama klausimą su paslėptu komplimentu. Tai  ir pauiki pažinties pradžia ir geras būdas pamaloninti narcizišką Aviną.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis tiesiog džiaugiasi, kai pati moteris ar mergina pirmoji, tariamai atsitiktinai, užmezga fizinį kontaktą. Pokalbio metu galite tarsi netyčia paliesti šio ženklo vyrą. Mat Jautis labai stipriai reaguoja į kvapus, todėl  gundantys kvepalai yra kone privalomi. Trečioji Jaučio suviliojimo paslaptis yra sugebėjimas  palaikyti su juo įdomų pokalbį. Jautis netoleruoja naivių ir tuščių moterų. Be to, Jaučiui svarbu, kad jo įdėmiai ir atidžiai klausytųsi ir stebėtųsi „oh-ho-ho“.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Jei norite patraukti Dvynių dėmesį – turite ne tik išsiskirti iš kitų savitumu, bet ir turėti humoro jausmą. Mat šio ženklo vyrai netoleruoja niurzgėjimo, nepasitenkinimo, liūdesio ir nevilties, todėl jūs turite jį nustebinti ironija, sarkazmu, pokštais. Bet jums tikrai nereikia tapti juokdarėmis. Priešingai –  net ir tada stengtis išlikti natūraliomis. Bet humoro jausmą reikės palaikyti gebėjimu neprimesti savo požiūrio ir nemėginti palenkti jo į savo pusę. Jei visa savo išvaizda parodysite, kad jis jums patinka, greičiausiai nusivilsite.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Norėdami sužavėti Vėžį, turite parodyti, kad vertinate šeimos tradicijas, mylite savo tėvus ir norite sukurti šeimą. Jei esate pakankamai jauna, tada tiesiog parodykite savo palankumą, lojalumą jo atžvilgiu ir tai, kad jums priimtinos, pavyzdžiui, vadovaujančios taisyklės. Apskritai tokie vyrai patys renkasi moteris, tad jei jūs jam iškart nepatiksite, vėliau turėsite daug mažiau galimybių užkariauti jo simpatijas.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtą tiesiog reikia pagirti. Bet šiame etape gundymas  gali baigtis ir žlugimu. Liūtų savivertė yra gana aukšta, todėl ją reikia šiek tiek sumažinti.  Todėl neparodykite jam, kad jis jums patinka. Pirmiausiai pažaiskite „katę ir pelę“. Jei pasirodysite net šiek tiek stipresnė už jį emociškai, tada jis ištirps ir pats jums prasitars, kad kone pametė galvą dėl jūsų. O norint, kad taip atsitiktų, turite atrodyti ne mažiau kaip „penkios žvaigždutės“.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Taigi kreipėmės į specialaus tipo  Mergelės ženklo vyrus, kurie mėgsta visas moteris vienu metu ir nemėgsta nei vienos tuo pačiu metu. Jei manote, kad šį vyrą galima apgauti, tuomet jūs labai klystate. Jis „užuodžia“  iš tolo net menkiausias apsimetinėjimo užuominas ir  kaip mat įtrauks jus į „juodąjį sąrašą“.  Visada būkite savimi – tai pagrindinė ir svarbiausia taisyklė. Antra taisyklė – darykite viską taip, kad jis jumis pasitikėtų. Trečia taisyklė – tiesiai į akis pasakyti, kad jis patinka jums. Ir tada, tikėtina, labai greitai  užkariausite jo širdį. Bet tai nėra jo silpnybė. Greičiau jis tuo  parodys savo vidinę stiprybę ir sąžiningumą.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Šie vyrai gali ir turėtų jūsų pavydėti, tačiau neturėtumėte nueiti per toli. Pritraukti po šiuo ženklu gimusių vyrų dėmesį įmanoma tik padedant išvaizdai ir nenugalimam įvaizdžiui. Mat Svarstyklių vyrai yra estetai iki gyvos galvos. Jie mėgsta grožį visomis jo išraiškos  formomis. Todėl turėsite ne tik  įdėti daug pastangų, energijos, bet ir kaip reikiant prakaituoti, nes Svarstyklės turi daug gerbėjų. Mėgstančios žalingus įpročius jų netraukia, todėl teks mesti rūkyti ir piktnaudžiauti alkoholiu. Pageidautina turėti įdomų pomėgį.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Vyrą Skorpioną vargu, ar sudominsite savo pomėgiais ir interesais. Skorpionams reikia sąžiningumo, dailios išvaizdos, intelekto ir, žinoma, didelio susidomėjimo fizine meilės puse. Skorpionai yra labai prisirišę prie savo aistrų, todėl nebijokite bent šiek tiek atsipalaiduoti  ir atsidurti su juo ant vienos bangos. Žinoma, jei per toli nueisite su kūniška meile, tada Skorpionas gali ir nesuprasti jūsų bei pradėti žvalgyti kitos.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Vyrai, gimę po šiuo ženklu, nori šalia savęs pamatyti originalumo įsikūnijimą, o ne tik unikalią moterį. Jūs turite turėti tai, kuo tikrai galite nustebinti Šaulį. Turite sugebėti išeiti už savo komforto zonos, sugebėti  pasinerti į naujas emocijas ir nebijoti  eksperimentuoti. Nuobodūs žmonės  Šaulius  vargina, atima energiją ir sekina. Šie vyrai netoleruoja rutinos.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Šie vyrai netoleruoja priekaištų. Jiems darbas yra ypač svarbus. Štai kodėl bus nepaprastai sunku pasiekti Ožiaragį ir rasti raktą į šio žmogaus širdį, jei jūs stabdysite ar kaip nors kitaip užkirsite kelią jam siekiant karjeros aukštumų. Reikėtų nepamiršti, kad be jūsų jis gali turėti visą būrį pretendenčių. Arba teks susitaikyti su tuo, kad labai sunku įtikti Ožiaragiui ir teks palaidoti sėkmės viltis. Kartais Ožiaragiai „nusileidžia iš dangaus“, norėdami iškart pasakyti, kad su juo jums ne pakeliui. Bet tai būna retai. Beje, flirtavimas su jais yra pavojingas ir beveik beprasmis.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Pagrindinės santykių su Vandeniu problemos yra emocijos. Susitikimo su šio ženklo vyrais etape turėtumėte būti kiek įmanoma atviresnė, tačiau tuo pat metu  pravartu laikyti  mintyse keletą intriguojančių frazių. Šiuos vyrus reikia nustebinti, bet negalima su jais ginčytis. Bendraujant su Vandeniu, geriau iš karto nusiimti rožinius akinius, nes dar pradiniuose pažinties etapuose galite būti labai netikėta atstumta. Jei norite įtikti Vandeniams –  dėl nieko jų nekaltinkite, nustebinkite ir priverskite juoktis.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvų ženklo vyrai yra pakankamai lengvai prisitaikantys prie kitų. Tiesiog jums reikia jiems pasakyti apie save kokią nors paslaptį. Tai parodys jiems, kad  jūs pasitikite jais. Ilgainiui jie gali net sudaryti  verslo partnerystės sutartį su jumis. Tačiau neatskleiskite visų kortų iš karto, nes tokiu atveju Žuvys vyrai jus gerbs mažiau. Geriau išplėskite flirtavimo etapą, kad padarytumėte galingą įspūdį  jautrių Žuvų širdžiai. Bet kuriuo atveju negalima atsipalaiduoti, ypač pradžioje.

Meilę ir sėkmę į savo gyvenimą galite pritraukti tik sąžiningumu ir teisingumu. Žuvų ženklo vyrai vertina moterų gebėjimą draugauti ir suprasti vienas kitą.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą