Tinklaraštininkė ir studentė Veveonah Mosibin iš Malaizijos internete paskelbė vaizdo įrašą apie tai, kaip ji 24 valandas praleido ant medžio ir kaltas buvo ne aštrių pojūčių potraukis, o norėdama išlaikyti egzaminus per atstumą internetu. Tuo pačiu studentė turėjo nemažai prakaituoti ne tik dėl savo studijų, bet ir dėl nekviestų svečių, nusprendusių ją aplankyti.

 

Galvojo, kad namelis pravers ir egzaminams pasibaigus

Veveonah Mosibin ieškojo vietos, kur galėtų gauti patikimą interneto signalą, kad galėtų išlaikyti porą egzaminų internetu. Galiausiai mergina rado gerą prieigą prie tinklo kalno viršuje, kur pasistatė nedidelę palapinę, apie kurią taip pat pasakojo viename iš savo vaizdo įrašų. Tačiau jai nepavyko ten išmokti. Mat Veveonah iš anksto pastatė baldakimą ir neatsižvelgė į tai, kad vėlesni lietūs ir stiprus vėjas gali sunaikinti jos pastogę, kas ir atsitiko. Studentė aiškiai nebuvo pasirengusi tokiai įvykių eigai.

„Čia pat egzaminai, todėl turiu būti pasirengusi jiems ir iš anksto rasti saugų ir gerą interneto ryšį.

Manau, kad namelis gali būti naudingas man ir egzaminams pasibaigus. Šiame vaizdo įraše aš kuriu namelį. Turiu pasakyti, kad man tikrai buvo įdomu jį statyti, – po vaizdo įrašo parašė Veveonah.

Mergina neslepia, kad namelio kūrimas atėmė daug laiko ir energijos. Todėl buvo akivaizdu iš merginos veido išraiškos, kai ji pamatė, kas liko iš namelio egzaminų dieną.

Laikas nelaukė, bet Veveonah niekaip negalėjo sugauti pastovaus interneto signalo. Todėl jai kilo mintis lipti ant medžio. Būtent ten signalas pasirodė geriausias. „Nieko nepadarysi, turėjau įsikurti medyje. Aš atsinešiau telefoną ir nešiojamąjį įkrovimą. Taip pat atsinešiau buteliuką vandens, maisto, tinklelį nuo uodų, kurį man paliko močiutė, ir egzaminui reikalingus daiktus “, – vaizdo įraše pasakoja mergina.

7.30 val. ryte, prasidėjo pirmasis chemijos egzaminas. Nepaisant ekstremalių sąlygų, studentė jį gerai išlaikė.

 

Nekviestas svečias yra labai pavojingas žmonėms

Po to atėjo pietūs, kai mergina pamatė, kad sulaukė svečių  – vapsvos žudiko (Vespa mandarinia). Mergina stengėsi nepanikuoti, atsargiai išlindo iš po tinklelio nuo uodų ir laukė, kol nekviestas svečias ją paliks.

Ši vapsvos rūšis medžioja bites, tačiau žmonėms jis taip pat yra labai pavojingas. Šis didelis vabzdys sugeba į žmogaus organizmą suleisti beveik septynis kartus daugiau nuodų nei paprasta bitė. Be to, „Vespa mandarinia“ sugeba kelis kartus įgelti, o tai gali sukelti stiprią alergiją ir net mirtį nuo nuodų.

Sėkmingai išlaikiusi egzaminus, mergina pavakarieniavo ir aštuntą valandą vakaro iš įpročio susiruošė miegoti. Anot merginos, jos kaime visi eina miegoti po septynių, kad veltui nedegtų žvakių. Mat kaime vis dar nėra elektros.

„Tikiuosi, kad mama manęs neieško. Nors, žinoma, gali“, – sako mergina. – Bet aš jai pasakiau, kad kitą rytą grįšiu namo. Tikiuosi, kad ji nesinervins. Pažvelgsiu į jos reakciją rytoj“.

Veveonah atsibudo 7.10 val. ryte, nusiprausė ir nuėjo namo, kur jos laukė mama. Mergina sakė, kad dėl įvairių nakties garsų negali gerai išsimiegoti.

„Aš 24 valandas gyvenau ant medžio, tai reiškia, kad aš ten ir miegojau. Tiek visko daug nutiko per vieną dieną. Peržiūrėkite vaizdo įrašą ir įvertinkite, ar sėkmingai įvykdžiau užduotį. Tikiuosi, kad jums bus smagu“, – parašė Veveonah savo paskyroje.

https://www.youtube.com/watch?v=DnvfOKPnSto

„Youtube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą